תמונה של 7800 gtx גרסת 512mb של xfx - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה של 7800 gtx גרסת 512mb של xfx

guy_b

Recommended Posts

אבא שלי בארצות הברית בסוף דצמבר ובסוף פברואר..

בסוף פברואר ככה רציתי לקנות את המחשב אבל אני פוחד לקנות בחו"ל...

יכול להיות שהמוצר יגיע פגום או משהו.

שאבא שלך יזמין ביום הראשון וכשהכרטיס יגיע שיתן אותו לבדיקה של חנות מחשבים מקומית ואם הכרטיס תקול אז אבא שלך עדיין בUS ויכול להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה רישמי: ה-7800GTX יצא ב-14 לנובמבר:

http://www.theinquirer.net/?article=27443

שימו לב לפיסקה הבאה:

Back in July, we have reported here that little NV47 chip had far more juice than relatively modest clock speed of original GTX. The Green Goblin launched its 7800 series over five months before Captain Canuck gave an answer in the sight of X1K series - it was more than obvious that kept silent about the true capabilities of the NV47/G70 chip.

לפי הפיסקה, לפני מספר חודשים בזמן ש- יצרו את ה-GTX's, הם הצליחו לייצר ליבות בעלות פוטנציאל אוברקלוק גבוה. הם הסתירו אותם וחיכו ש-ATI תוציא את הסדרה שלה ואז יחזירו עם הליבות החזקות שלה, שיקראו ה-G71. מהלך חכם מצד הירוקים.

הכרטיסים החדשים, יבואו עם הזיכרון 1.1ns החדש של , שאיתם ניתן להגיע למהירויות שעון גבוהות לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה צפוי , יש הרבה זמן "שמועות" על-7800U

היות וההבדלים בביצועים בין הכרטיסים X1800XT וה-7800GTX קטנים , יש כבר היום גירסאות מומהרות של 7800GTX

שיותר טובים מ-X1800XT (עם אותם זכרונות)

סוף סוף נראה כרטיס שעובר את ה-10,000 נקודות ב-3D MARK 05 (לכרטיס בודד ללא OC)

בכל מקרה מקדימה את ATI גם בדור הבא של הכרטיסים , בעוד חצי שנה בערך מוציאה את הדור הבא

עם DDR4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי השוואות ה1800xt לקח את ה 7800gtx וקרוסס פייר וביחיד ...

מוזר גם כפתחתי דיון על איזה יותר טוב כולם אמרו 1800xt רק מבחינת המחיר לא ....

זה כבר הדור הבא ולא נראה לי שיחליפו אותו אחרי חצי שנה ועוד שהוא נותן ביצועים כול כך טובים ביחס למשחקים שיש היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי מה שאני ראיתי, הRX1800XT עם Cat 5.10a עדיין חזק יותר מGF7800GTX 490/1300 עם סדרת ה80.

ואגב, הRX1800XT כבר זמין החל מאתמול בארה"ב וכבר כמה אנשים בכל מיני פורמים בחו"ל הספיקו לקנות אותם (וחלק גם קנו אותם עם הDFI CF-DR), כמו כן הRX1800XT CFE אמור להיות זמין בשבוע הבא פחות או יותר.

לR580 שלפי הערכות גם צפוי לצאת בעוד כחצי שנה יהיה כמעט בטוח , השאלה העיקרית היא אם הוא יתמודד מול הG80, ואם כן הוא יהיה חייב Unfied Shaders מה שלא נראה לי שיהיה לו אבל לכו תדעו, או G70 על סטרואידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 1800 כבר במלא חנויות אני לא יודע עם זה אותו דגם שאתה מתכוון אליו ו1800 אוכל את ה 7800 ל1800 יש 1280 מהירות לזיכרון ול 7800 יש רק 870 עם אני לא טועה

1800 כמובן שיש

יש את הXL

אבל את הXT אין בשום מקום מארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה של ילד בן שננה

גם אני יכול לבנות אתר ולתת תמונה של XT

זזה אל אומר שזה אצלי במלאי

על המלאי בנועה אני לא סומך , "היה" להם במלאי X800GTO2 כשבמציאות לא היה להם כלום

domiel - תבדוק בניואג

זה במלאי שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...