איך קוראים לתוכנה שמגנה עלי(אתם יודעים מהRIAA הזה)בזמן שאני מוריד בביטורנט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קוראים לתוכנה שמגנה עלי(אתם יודעים מהRIAA הזה)בזמן שאני מוריד בביטורנט

swg

Recommended Posts

לא חייבים תוכנה

מה שאתה צריך זה פילטר לIP

היום רוב תוכנות השיתוף מכילות אופציה כזאת

אבל יש שתי תוכנות חיצוניות

PEERGUARDIAN

PROTOWALL

תודה רבה אחי

עזרת לי מאד ואני מאד מודה לך על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים בבקשה להסביר למה צריך הגנה כזו? ואיך פילטר IP או תוכנות שונות יכולות לעזור?

תודה מראש.

לביטורנט בכללי יש בעיה

עכשיו כבר משנים אותה, אבל היא עדיין קיימת

הIP שלך ידוע לכולם.... ולכן... אפשר לגלות אותו, ולדעת מי אתה ואיפה אתה חי

ברגע שמישהו "רע" (נגיד RIAA) רוצה לגלות מי מוריד באופן בלתי חוקי

הוא מתחיל להוריד גם... ומגלה מה הIP שלך... ואז... אתה יודע מה קורה

פילטרים של IP מבוססים על העובדה כי כשה"רעים" מתחברים

גם את הIP שלהם יודעים

ואפשר אחרי זה פשוט למנוע מהIP שלהם להתחבר

ולהיות מוגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

1. אז יודעים את ה-IP של כל מי שמוריד ממני - איך יודעים מי משתמש תמים ומיהו "איש רע" ?

2. איך פילטר IP עוזר פה? הוא חוסם כתובות IP מסויימות? (אבל כתובת ה-IP עשויה להשתנות בכל התחברות, גם זו של האנשים ה"רעים"...). ע"פ מה הוא מסנן?

3. במה שונות התוכנות השונות שהוצעו פה מפילטרים של IP?

4. האם צריך להפעיל את אפשרות פילטר ה-IP בתוכנות השיתוף? ואם כן - איך עושים את זה ב-Azureus ?

אגב, למען הסר ספק, מבחינתי זהו דיון מעניין מאוד אך תאורטי. תוכנות השיתוף נועדו לשיתוף תכנים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים בלבד (freeware וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

1. אז יודעים את ה-IP של כל מי שמוריד ממני - איך יודעים מי משתמש תמים ומיהו "איש רע" ?

IP זה דבר ידוע, אפשר לברר למי שייך כל IP, זה לא דבר קשה. האתרים שמתמחים בנושא עושים עבודה טובה

2. איך פילטר IP עוזר פה? הוא חוסם כתובות IP מסויימות? (אבל כתובת ה-IP עשויה להשתנות בכל התחברות, גם זו של האנשים ה"רעים"...). ע"פ מה הוא מסנן?

האמן בפילטר, הוא חוסם לא כתובת ספציפית, הוא חוסם טווח מסוים

3. במה שונות התוכנות השונות שהוצעו פה מפילטרים של IP?

הם לא. הם IP פילטר, רק חיצוניות וקלות יותר

4. האם צריך להפעיל את אפשרות פילטר ה-IP בתוכנות השיתוף? ואם כן - איך עושים את זה ב-Azureus ?

צריך, במידה ואתה לא משתמש בתוכנות האלו. הנה הפתרון בשבילך http://azureus.sourceforge.net/plugin_details.php?plugin=safepeer

אגב, למען הסר ספק, מבחינתי זהו דיון מעניין מאוד אך תאורטי. תוכנות השיתוף נועדו לשיתוף תכנים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים בלבד (freeware וכו').

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...