נייר מיוחד ליצירת עטיפות לDVD - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייר מיוחד ליצירת עטיפות לDVD

gadits

Recommended Posts

שלום לכולם השבוע רכשתי CANON PIXMA IP3000 דרך אגב מה דעתכם עליה?!?!

אבל קודם כל לעניינו אני מעוניין לרכוש נייר מיוחד ליצירת עטיפות לDVD ...השתמשתי בכמה סוגי נייר והתוצאות פשוט מזעזעות!!!

בנייר רגיל התמונה לא חדה!

בנייר 160 גרם לא הצלחתי להדפיס וכל הדיו נמרח כי התברר לי שהוא לא מתאים להזרקת דיו

בנייר 90 גרם מט התוצאות לא היו משהו בכלל רזולוציה מזעזעת!!!

אני רוצה לדעת על איזה נייר הכי כדאי לי להדפיס עטיפה לDVD כדי לקבל את התמונה החדה הטובה והיפה ביותר!?!?!

ואם אפשר אז גם לינק בבקשה מאיפה אפשר לרכוש נייר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מדפסת!!!

תתחדש

אני לא הבנתי מה אתה מחפש - נייר להדפסת תמונות?

אם כן אז יש את הנייר של קנון שהוא מצויין וכל נייר איכותי יעבוד - אל תקנה את הזול (יש לHP אחד זול שלא שווה- יוצא מגעילות יותר מהדפסה על נייר רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מדפסת!!!

תתחדש

אני לא הבנתי מה אתה מחפש - נייר להדפסת תמונות?

אם כן אז יש את הנייר של קנון שהוא מצויין וכל נייר איכותי יעבוד - אל תקנה את הזול (יש לHP אחד זול שלא שווה- יוצא תמונות מגעילות יותר מהדפסה על נייר רגיל)

גם לך יש את המדפסת הזאת!?!?!? ואם כבר אתה אומר אחלה מדפסת ..אתה יכול בקקשה לפרט לנו קצת יותר מה לדעתך התכונות הטובות שלה?

ולגבי מה שאני מחפש:

אני רוצה להדפיס עטיפות לDVD !!! , לא תמונות !!! , העטיפות הן למשחקי שגיביתי ואני רוצה שהעטיפה תהיה בעלת איכות תמונה הטובה ביותר

ואני זקוק לנייר מיוחד השאלה היא איזה ואיפה קונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לתכונות שלה אז ההדפסה של התמונות היא באיכות מצויינת וגם חוסכת בדיו (יחסית לאחרות).

הדיו זול! - בשבילי זה חשוב גם

יש אפשרות להזין נייר בשני מגשים (עליון ותחתון) מה שמקל קצת ומאפשר לשים נייר רגיל ונייר צילום לחוד ולא לשנות כל פעם ולהזין נייר מתאים.

אחת האפשרויות שאני הכי אוהב זה המגש דופלקס המובנה שמאפשר להדפיס משני הצדדים אוטו (לא צריל יותר להדפיס ואז לסובב את הנייר)

מצד שני יש לך חסרון, שלי הוא לא הכי משמעותי וזה שלוקח זמן להתחמם (10-20 שניות בערך).

מבחינת נייר, אני מכיר רק ערכות שמוכרים במקומות כמו דיפו וכו', שיש בהם גם מדבקה לדיסק וגם ניירות לשים בעטיפה, אבל זה לא איכות של צילום ממש.

יש לך אפשרות במדפסת הזאת גם להדפיס על CD די בקלות (יש מגש מיוחד לזה) ואני משתמש במדפקות האלה ובטכלס האיכות טובה אבל זה לא נראה מקורי או משהו כזה, זה נראה כמו הדפסה צבעונית וטובה - לא כמו על נייר צילום או משהו כזה.

אני לא בטוח אם קיים כזה דבר באיכות שאתה רוצה.

צר לי - אולי תשאל בחנות שמוכרת ציוד כזה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...