בעלי מסך סמסונג 959NF אנא עזרו לי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי מסך סמסונג 959NF אנא עזרו לי

asili

Recommended Posts

בשעה טובה אני רוצה להחליף את המסך הישן שלי

מאג DJ707 17 אינץ שכנראה הגיע זמנו ללכת מהעולם

למסך 19 אינץ איכותי ככל הניתן עד 2000 שקל

אני מתעניין במסך 19 אינץ 959NF ורציתי לשמוע מאנשים שיש להם אותי מה הם חושבים עליו?

באיזו רזולוציה הם עובדים?

איך קצב הרענון?

ואיך הוא במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה קטנה...

רכשתי את ה 959NF, ויש לו כמה וכמה חסרונות שאני אישית די התאכזבתי להתקל בהם...

א. המסך אכן משתמש ב Aperture Grille אבל אין שום ראיה לכך שהוא משתמש בשפופרת של מיצובישי, גם לא באתר החברה, גם לא בספרות שלו, וגם לא על גבי המסך. כך שאין לי מושג מאיפה ביקורות שונות בעולם הגיעו למסקנה שהוא כן משתמש...

ב. ככל הנראה שהשפופרת היא מתוצרת , אני אישית מכנה אותה DYNAFLAT בשינוי אדרת...

ג. ישנה התרחבות "טבעית" בדפנות המסך כתוצאה מהשימוש ב Aperture Grille, אשר גורמת לטישטוש הטקטס.

יש מסכים המשתמשים ב A.G בהם זה מורגש פחות ובכאלה שזה מורגש יותר, בעקרון ב 959NF גודל הנקודה האופקית במרכז המסך עומד על 0.24 מילימטרים, סביר להניח שבדפנות זה 0.26/0.27... המשחק עם ה Focus לא הועיל כמעט לחלוטין. קיוויתי שזה יפתור ולו קצת את התופעה.

ד. עם ביטול אפקט ה Moire ב OSD (בתפריט ההגדרות של המסך), עדיין קיימת תופעה מזערית של ה Moire הגורמת לטשטוש וריצוד הטקסט בפונטים קטנים וברזולוציות גבוהות במיוחד, בד"כ מעל 1280X960.

בשורה התחתונה - תמורת המחיר, אתם מקבלים מסך שמציג איכות תמונה גבוהה מהממוצע בעל אמינות מוכחת של חברת , בספק אם תוכלו להשיג מסך איכותי יותר במחיר שכזה.

בנוגע אלי, הלכתי וקניתי את החתול בשק - כפי שנאמר... הלכתי אחרי האימרה "ה959NF משתמש בשפופרת של מיצובישי, תצפה לאיכות עילאית..." ובאמת לDiamondtron NF יש איכות עילאית.

חבר'ה, אין שום הוכחה לכך שהמסך משתמש בשפופרת הזו, שלחתי שלושה מיילים לחברה עצמה ועד עכשיו לא קיבלתי תשובה... (כל מייל לאתר שונה של החברה ברחבי העולם).

מאחר ואני דקדקן מאוד מטבעי, ונטפל לכל "באג" קטן שאני מוצא... המסך הזה לא עונה על הציפיות שלי.

אבל בגלל המחיר אינני מתלונן יותר מדי.

לעולם אל תקנו מסך בלי שראיתם אותו בפעולה, ישבתם עליו לפחות שעה והתרשמתם לטובה מאיכות התמונה!

נ.ב, אפשר לעבוד ברזולוציה של 1280x1024 @ 100 Hz.

נ.ב.ב, יש לו את שני הקווים שמחלקים את המסך לשלושה חלקים, אך הם אינם מפריעים ומבחינים בהם רק ברקעים בהירים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...