מומחים לכבלים SOUND...אופטי ..חיבור מ SB LIVE - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחים לכבלים SOUND...אופטי ..חיבור מ SB LIVE

asdasdasd

Recommended Posts

יש לי SB LIVE 5.1

ורסיבר של ימהה 5.1 בקומה למטה

המחשב מחובר עם כבל SVIDEO וכבל SOUND רגיל 10 מטר שניהם (שני כבלים שחור ולבן לפט רייט, וכבל )

השאלה שלי האם אני יכול להחליף את הכבל פקקט'ע הזה לכבל אופטי 10 מטר שאני אוכל לקבל 5.1 אמיתי ומלא (כרגע אני מקבל סטראו)

או לפי מה שהבנתי מהשפה המקצועית אני מקבל "דמוי סרונד שהרסיבר שלי נותן מהסטראו שהוא מקבל מהכרטיס קול"

האם יש בכלל כבלים אופטיים של מעל ל-3 וחצי ?? (לא מוצא בשום חנות)

והאם בכלל אפשר 10 מטר או שהקול לא מגיע כמו שצריך כמו למשל בתמונה ב SVIDEO מעל 15 מטר כבר לא רואים טוב ההספק הולך ב10...מטר וגם האיכות אם בכלל יש עוד סיגנל .

?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחבר מה LIVE 5.1 יציאה דיגיטלית כבר קואקסלי דיגיטלי למגבר כניסה דיגיטלית + רמקולי 5.1

שאני מסמן ב AC3 FILTER SPIDF ......אני לא מקבל 5.1 רק LEFT RIGHT אבל שאני מעביר ל PRO LOGIC 2 אני מקבל בהכל אבל זה לא AC3 אמיתי ......זה דמוי AC3.......

מה עושים !!!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט , תבדוק בחוברת הוראות מה הם ממליצים ..

עד כמה שאני יודע חיבור 5.1 בכרטיסי קול מורכב 3 יציאות

1 אחוריים

2 קדמיים

3 סנטר\סאב

ככה שאתה תצטרך 3 כבלים כפולים להריץ עד לרסיבר ...

ואיזה כרטיס יש לך ב5.1 הרגילים אין יציאות אופטיות ?

ואם יש לך את הפלטיניום אז אמור לבוא איתו כרטיס נוסף שמוסיף יציאה דיגיטלית (נדמה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שכבר אין לי את הכרטיס של קריאטיב אני לא ממש זוכר איפה זה נמצא. אפשרויות הקול בלוח הבקרה אינן נרחבות במיוחד, זו לא בעיה גדולה למצוא את זה, לפחות לא שזכור לי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שה5.1 לייב תומך בסטנדרט באופטי אלא רק בקואקסלי.

אתה לא צריך כבל קואקסלי בשביל זה , רוב הכבלים יעבירו אות חלק במקום שהוא לא "מלא מדי" בהפרעות , לי עבר גם עם כבל 10 מטר די סטנדרטי וזול.

לרוב בכרטיסים אלו היציאה הדיגיטלית משמשת לשני דברים - במצב אנלוגי לסנטר ולסאב , ובמצב דיגיטלי כיציאה דיגיטלית - שים לב שמדובר בערוץ השמאלי (לבן) של היציאה או הכבל (היציאה היא כמו חיבור של אוזניות בעלת שני ערוצים).

לגבי ההגדרות אתה צריך לבחור (לסמן V) בקונטרול פאנל של הסאונד (או הסראונד מיקסר של קריאטיב) באופצייה use digital output only. ולבטל תמיכה של הכרטיס בAC3 ליתר ביטחון (אתה לא רוצה שהכרטיס יפענח AC3 אלא הרסיבר).

לבדיקה אל תשתמש בתוכנות שציינת , אלא תוכנה רישמית כמו WINDVD , וסרט מקורי. בהגדרות של התוכנה סמן SPDIF.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי נו

איפשרתי את ה

use digital output only

כי אחרת כמובן לא שומעים כלום

אבל איפה האפשרות ולבטל תמיכה של הכרטיס בAC3 ליתר ביטחון ???

יש לי AC3 FILTER 0.70B

אני עושה גם SPIDF . אבל אז אני שומע רק LEFT \ RIGHT

רק אם אני משנה ל PRO LOGIC 2 ...אני שומע בהכל אבל אז זה בעצם לא AC3 אמיתי זה דמוי AC3 ......

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי נו

איפשרתי את ה

use digital output only

כי אחרת כמובן לא שומעים כלום

אבל איפה האפשרות   ולבטל תמיכה של הכרטיס בAC3 ליתר ביטחון   ???

יש לי  AC3 FILTER 0.70B

אני עושה גם SPIDF . אבל אז אני שומע רק LEFT \ RIGHT 

רק אם אני משנה ל PRO LOGIC 2 ...אני שומע בהכל אבל אז זה בעצם לא AC3 אמיתי זה דמוי AC3 ......

:(

רשמת הרבה בלה בלה בלה אבל לא קראת כמו שצריך את מה שרשמתי או יותר נכון את כל מה שרשמתי. אתה לחוץ מדי וממהר מדי. עכשיו נמשיך הלאה - האם בדקת עם תוכנה כמו WINDVD ביחד עם מקורי בכדי לבודד את מקור הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוריד קובץ VOB מהרשת שמכיל AC3 או תחפש קובץ AC3 ותבדוק עם תוכנה כמו שהמלצתי לך. דבר ראשון אתה צריך לבדוק אם יש לינק בין המערכת ולרסיבר ושהוא עובד טוב, וזו הדרך לעשות את זה.

ביטול AC3 ע"י הכרטיס נמצא איפושהו בסראונד מיקסר , ליד מסך תצורת הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...