רמקולים מומלצים ? Altec Lasing ATP3 או Logitech X-230 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים מומלצים ? Altec Lasing ATP3 או Logitech X-230 ?

Rhx

Recommended Posts

שלום,בן דוד שלי מעוניין ברמקולים חדשים באיכות נורמלית,עכשיו אני לא יודע איזה בדיוק כרטיס קול יש לו על הלוח יש את המספרים האלה אני יודע 2.1

5.1 זה קשור?הרמקולים יתאימו לכל מערכת ?

ועכשיו לשאלה השנייה - מה עדיף ה ATP3 או ה X-230 אני מאוד מתלבט ביניהם אחרי שראיתי שאנטולי מעדיף את ה X-230 על ה ATP3 תכננתי להמליץ לו על

הATP3 מה עדיף יותר לדעתכם ? מישהו שמע את שתיהם ויכול לומר למי יש צליל יותר טוב ?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_1848_157&products_id=7840 הוא עולה פה 364 ש"ח

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_1848_1849&products_id=786 עולה 415 ש"ח ,

אני רואה שכתוב פה תומך בכרטיס קול 2.1 ואם יש לו כרטיס קול 5.1 ? תסדרו אותי קצת בעניין הזה אני לא ממש מבין תודה מראש :)

אם יש המלצה לרמקולים בעוד כ150-200 ש"ח יותר ויש הבדל גדול אני ישכנע את אבא שלו להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכרטיס קול של 7.1, הוא יכול לשים מערכת של 2.1.

הוא פשוט צריך לחבר אותם ביציאה של ה front, ולהגדיר בתוכנה של הכרטיס קול שהוא משתמש ב 2.1.

שמעתי את 2 המערכות זו ליד זו, והאיכות של ה atp3 הרבה יותר טובה משל ה x-230.

ל- x230 יש באס נפוח ולא מדוייק, והצליל מחריד ביחס ל atp3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר רשמתי בעבר. צריך להחליט מה רוצים. רוצה מערכת שתישמע יפה, שיהיה לה באס עם נפח אמיתי? לוג'יטק. רוצה מערכת שתישמע מדויקת יותר? ATP3.

כל אחד וההעדפות שלו. כפי שכבר הסברתי, כשאני עמדתי בפני ההחלטה של מה לקנות (מתנה ליומולדת של אחי הקטן) שמעתי את שתי המערכות ראש בראש, והחלטתי שאח שלי בסך הכל רוצה לפוצץ את הווליום ולהרעיד את החדר במשחקים. בזה הלוג'יטק לוקחת, ובגדול (תלוי גם במיקום בחדר המדובר, אצלו הכל ממוקם במסגרת של השולחן ולכן הבאס שונה לגמרי ממה שרוב האנשים מכירים במערכת הזו).

בתור מערכת -all-round, ה-ATP3 יהיו קנייה בטוחה יותר במידה ואין אפשרות לבחון את המערכות לפני הקנייה.

ד"א, אם יש אפשרות להוסיף קצת, אני ממליץ לבחון את ה-i-trique של קריאטיב (כל דגם שייכנס בתקציב) ואת ה-creatures של .

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...