המחבל החכם - איך הפלסטינים לא עלו על זה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחבל החכם - איך הפלסטינים לא עלו על זה?

ScreameR

Recommended Posts

נגיד יש עצרת אז מחבל שם עליו חגורת נפץ אבל חגורה חכמה.... שיש עליה מודד לחץ דם...

ברגע שאין דופק\אין לחץ דם הפצצה מתפוצצת....

זה מנטרל את הצלפים שוטרי קרקע הכול!

איך לא חשבו על זה קודם!? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פעם חשבתי על רעיון יותר טוב !!

נכון אחרי שיש פיגוע נכנסים מלא אמבולנסים לעזור הפיגוע בשביל לחלץ פצועים ( ואף אחד לא עושה בדיקות ביטחוניות לאמבולנסים ) !!

אז מה הסיפור של הפלסתיניים לעסות דמוי אמבולנס מדוייק ולהכניס בתוכו 3 אנשים מאחורה עם נשקים אוטומטים ואחרי שיש פיגוע להכנס לאזור הפיגוע ולהתחיל לחורר את כל האנשים מסביב !

כמובן שכל מה שאני אומר זה רק רעיונות כן ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה רעיונות גאונים יכולים להיות לבצע פיגועים מוצלחים והמונים?

למוטט בנין רב קומות על כל יושביו זה בעיה?

טיפה תחקיר על בנין יחסית ישן, עם יסודות לא חזקים, עם חומר נפץ, ובום.

אבל רוב הפלסטינאים שמבצעים פיגועים הם לא חכמים, עושים פיגועים מטומטמים.

אני לא בטוח שרוב האירוגונים מעונינים לארגן מגה פיגוע, כי הם יודעים שתגובה ישראלית חריפה מאוד תגיע,

אם יקרה מגה פיגוע, זה תיהיה ההזדמנות הגדולה של שרון לתת להם בראש. ממש כמו שהאמרקנים עשו ביפן, רק בלי הפצצה האטומית.

טיהור קונבנציונלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אחרי שיש פיגוע נכנסים מלא אמבולנסים לעזור הפיגוע בשביל לחלץ פצועים ( ואף אחד לא עושה בדיקות ביטחוניות לאמבולנסים ) !!

אז מה הסיפור של הפלסתיניים לעסות דמוי אמבולנס מדוייק ולהכניס בתוכו 3 אנשים מאחורה עם נשקים אוטומטים ואחרי שיש פיגוע להכנס לאזור הפיגוע ולהתחיל לחורר את כל האנשים מסביב !

הם כבר גנבו מספר אמבולנסים, לפני בערך חודשיים .

כמו כן היה כבר נסיון להעביר מחבל באמבולנס (בירושלים אני חושב) , אבל הנסיון הזה סוכל.

כמו כן מה הבעיה להפיל מטוס בעזרת טיל סטינגר , שכבר ידוע שיש להם כאלה. הם לא יעשו כאלו פיגועים, מכיוון שברור להם שהסלמה כזו היא שתביא לחיסולם המוחלט. (או שהם סתם אידיוטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שרוב האירוגונים מעונינים לארגן מגה פיגוע, כי הם יודעים שתגובה ישראלית חריפה מאוד תגיע,

אם יקרה מגה פיגוע, זה תיהיה ההזדמנות הגדולה של שרון לתת להם בראש. ממש כמו שהאמרקנים עשו ביפן, רק בלי הפצצה האטומית.

טיהור קונבנציונלי.

לצערי אני לא בטוח. יהיה תמיד איזה פרס/שרון זקן שלא יעשה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר גנבו מספר אמבולנסים, לפני בערך חודשיים .

כמו כן היה כבר נסיון להעביר מחבל באמבולנס (בירושלים אני חושב) , אבל הנסיון הזה סוכל.

כמו כן מה הבעיה להפיל מטוס בעזרת טיל סטינגר , שכבר ידוע שיש להם כאלה. הם לא יעשו כאלו פיגועים, מכיוון שברור להם שהסלמה כזו היא שתביא לחיסולם המוחלט. (או שהם סתם אידיוטים)

כבר הייה ניסיון פיגוע של הפלת מטוס עם סטינגר..לא משהו רציני..הטיל לא הגיע ליד המטוס אפילו.

....פשוט לא פירסמו את זה...זה היה לפני כמה חודשים...היה על זה באיזה אתר לא זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דבר ראשון הרעיונות האלה חולניים ואפילו שהם בצחוק הם לא אמורים להיאמר כי זה לא נושא לצחוק עליו למה כמה שהפיגועים שלהם לא מתוחכמים אני אישית מכיר שני ילדים שאיבדו הורים.

עכשיו לזה שאמר להפיל מטוס עם טיל סטינגר,הדבר כמעט ובלתי אפשרי ואם כבר להפיל עם טיל כזה רק מסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...