למה כל פעם שאני מוריד משהו מביטורנט חייב להיות קובץ אחד פגום לפחות ?!?!? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כל פעם שאני מוריד משהו מביטורנט חייב להיות קובץ אחד פגום לפחות ?!?!?

Sting

Recommended Posts

כל פעם שאני מוריד משהו גדול מביטורנט של כמה גי'גות חייב תמיד להיות לפחות קובץ אחד פגום שם... ניסתי כמה מודים של ביטורנט ובהכל זה חוזר

הבעיה היא שאני לא יכול להוריד שוב רק את הקובץ הפגום אלה את הכל מחדש [ד"א יש מקום שאני יכול להוריד חלק ספציפי ולא תמיד את הכל ?( חוץ מ FTP)]

ואני עוד מוריד את זה מאתרים סגורים ... באימיול היה לוקח יותר זמן אבל לפחות היתי יודע שזה יעבוד בסופו של דבר :s07:

למישהו יש מושג איפה הבעיה ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח פתאום אחרי ששלחתי את ההודעה היתה לי הארה איך עושים את זה... פשוט עד עכשיו לא שמתי לב לזה וכשרשמתי את זה נזכרתי בשלב הזה שיש את האפשרות הזאת (מה שעושה את הבעיה הזאת עכשיו הרבה פחות קריטית)

אבל בכל זאת למה תמיד יוצאים לי חלקים פגומים ?

עריכה :

יש לי עוד דבר מוזר שחוזר על עצמו שוב ושוב ... למשל כשאני מנסה לפתוח את הקובץ יוצאים קבצים מסוימים פגומים אבל כשאני מנסה שנית להוציא את זה הם דווקא עוברים

חלק כך שלפעמים אני צריך לנסות להוציא את זה 3-5 פעמים עד שזה יוצא חלק ואם יש קובץ פגום שחוזר על עצמו כל פעם אז אני נאלץ להחליף אותו

העיניין הוא שגם אחרי שזה יצא חלק בהתקנה עצמה יוצאים לי קבצים פגומים (!) כך שלפעמים אני נאלץ לחלץ כמה פעמים את ההתקנות ולהחליף כל פעם בינהם עד שההתקנה מסתיימת...

בקיצור בלגן , משיהו מכיר את התופעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...