שאלה חשבוה בנוגע לתיכון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשבוה בנוגע לתיכון

joni

Recommended Posts

כעת אני בכיתה ט' והתחלתי קצת לחשוב על מגמות בתיכון וכדומה , הבעיה היא שאני גר בקרית אונו והתיכון שם ( בן צבי ) אינו עוסק ברמה גבוהה במחשבים . כמו כן שמעתי על כל מיני פרויקטים של תיכונים שבהם עושים 15 יחידות במדעי המחשב ( שבזה אני מעוניין ) אז עשיתי בירור על שני תיכונים ובשניהם הלימודים מתחילים כבר מט' לא מי' אז מישהו מכיר או נמצא שיגיד לי . אה ועוד שאלה אם יש תיכון שהלימודים בו מתחילים מכיתה ט' עדיין ניתן להתקבל בכיתה י' והאם זה יהווה קושי .

נ.ב אני יודע שזה דיי מצחיק שאני חושב על כבר עכשיו אבל עדיין :-\ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שהלימודים מתחילים בכיתה ט. תשאל אותם מה בידיוק הם למדו.

היחידות הולכות 10 מחשבים+5 מדעי.

יכול להיות שהם התחילו את החלק המדעי(פיזיקה, כימיה או ביולוגיה) כבר בכיתה ט. בכיתה ט עוד לא עושים בגרות, ולכן סביר להנית שלא תהייה לך בעיה להשתלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך תודה :xyxthumbs:

עכשיו אתה או משיהו אחר יכול להמליץ לי על תיכונים בסביבה שלי שאני אשים עליהם עין ( אסתכל תנאי קבלה ודומה ) שבהם עושים 15 יחידות . שמעתי שבטכניכום שבגבעתיים עושים זה נכון ?והוא יחסית דיי קרוב אליי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אני לומד בתיכון אורט אבין (אזור רמת חן) ואני בכיתה ט' ואני במגמת מחשבים מואצת שזה 15 יחידות (5 מדעי המחשב+5 פרויקט+מקצוע מדעי אחר)

ואנחנו מתחילים ללמוד את זה השנה.., אם אתה רוצה עוד פרטים אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אני לומד בתיכון אורט אבין (אזור רמת חן) ואני בכיתה ט' ואני במגמת מחשבים מואצת שזה 15 יחידות (5 מדעי המחשב+5 פרויקט+מקצוע מדעי אחר)

ואנחנו מתחילים ללמוד את זה השנה.., אם אתה רוצה עוד פרטים אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי

חחחחחחח.........אני מכיר חצי רמת גן.......חחחחחחח

את מכיר את שירן עזיז ? או את אמיר חזום ? או את מאור ליאון ? או את מיתר בילוגורסקי ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...