עמדתי לחטוף. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

headshot, תפתח עיתון! זה כבר הגיע לארץ.

הגזמת איפה שמעת על זה בארץ? אני מכיר מקרים שאנשים נגיד החנו את האוטו ליד פיצוציה לקנות משהו והשאירו ברוב טיפשותם את האוטו מונע עם המפתחות ואז מישהו בא והרים להם אותו , אבל בכוח לא ראיתי עדיין :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ערבים אתה חושב שזה ממש מעניין אותם, אימא שלהם לא אכפת לה בכלל מהם.

ורק על הפרצופים שלהם ראיתי שהם פירחחים.

ואני עובר מדרכה והם פשוט לא נתנו לי ללכת פשוט כך, עד כדיי שרצתי כמו מטורף.

יום גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתנחם בזה שהמצב שארץ הוא עוד יחסית סביר , בארה"ב יש מה שנקרא car jacking , אתה עוצר ברמזור אדום בשכונה הלא נכונה , בא כושי 2 מטר פותח לך את הדלת מפוצץ אותך מכות (במקרה הטוב, במקרה הרע דופק לך כדור בראש)  ולוקח לך את האוטו , ואם חברה שלך\אשתך\whatever לא יוצאות בזמן מהאוטו .. מטורף מה שהולך שם

זה לא רק בארה"ב, אפילו הייתי אומר שזה בעיקר במקומות אחרים. אם נתעלם לרגע ממדינות עולם שלישי, אני יודע שהתופעה הזו נפוצה מאוד בבריטניה (לא פלא, עם כל הזבל שהכניסו למדינה הזו) ובדרום אפריקה (כושי רוצה אוטו).

בכלל, אני מאמין שהמצב בארה"ב טוב בהרבה מהמצב כאן, בכל הנוגע לאלימות. יותר אנשים עם להגנה עצמית, יותר לגיטימציה להגנה עצמית (כמו המדינות שמתירות לך לירות במי שנכנס לשטח שלך), משטרה חזקה ומערכת ענישה אפקטיבית. כמובן שיש שם אזורים טובים יותר ואזורים טובים פחות, ההבדל הוא שכאן כולם חיים בזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם צריכים להיות שריריים ? גבוהים ? חזקים ? ולדעת אומנויות לחימה כדי לא לקבל דקירה היום? לאן הגענו...

הפחד גובר על הכל ברגע שתגיעו למיקרה דומה אתם לא תאמינו כמה מהר אתם יודעים לרוץ!  8)

אגב גיל בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

its a tough world out there ...

GIL Z - אני שמח שיצאת בלי פגע מהחוויה אבל אני מאמין שזה יחשל אותך , תשמור טוב על עצמך ותשתדל לא להכניס את עצמך למצב כזה יותר , והגבת בסדר גמור לדעתי , יש את החמומי מוח (כמוני לפעמים..) שפשוט היו מתחילים לריב איתם מכות ואז אי אפשר לדעת איך זה ייגמר .. אבל עשית בשכל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאמנתי בחדר אבל כרגע הפסקתי לקצת זמן, ו אני לא מאחל לשום בן אדם פה לעבור חוויה כזאת .

האומנם הלכתי הרבה עם חברים ושאלו אותנו ישלכם כסף אבל לא עשו כלום, אבל הפעם הייתי לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענישה וכו' לא כ"כ תעזור מכיוון שישראל הולכת להיות במצב של מדינת עולם שלישי תוך דור או 2.

גם בגלל שלא פיתחנו מספיק את מדיניות הרווחה (כסף למובטלים כאלה שבאמת לא יכולים לעבוד, עובדות

סוציאליות וכו') הרי מי אתם חושבים הולך לשדוד ילדים אחרים ? כאלה שלהורים שלהם אין כל השפעה עליהם

בין אם הם מסוממים\לוזרים או סתם טיפשים. וזה מגיע כתוצאה מחינוך לקוי -אותו חינוך שגם הילידים שלהם מקבלים,

ומה שהילדים *שלהם* יקבלו.

"הכל מתחיל בחינוך" אומרים לנו, ואם לא מקבלים אותו בבית אז צריכים לקבל אותו בביתספר. לא משנה עד כמה

הילד יהיה בעל טבע טוב, אם הוא יגדל ויעשה מה שהוא רוצה כשהו מצפצף על הוריו הרי שסופו להיות כמוהם....

דבר נוסף הוא שהאוכלוסיה הדתית (אורתודוכסית) בארץ גודלת והם לא הולכים לצבא\עבודה ופשוט נהיים נטל על הציבור.

בקרוב מאוד הם (ש"ס למשל) יקבלו מספר מנדטים גבוה מאוד (בגלל ה& העולה שלהם באוכ) ואנחנו התושבים ברגילים

לא נוכל לעשות דבר. . . אולי ממשלת אפארטהייד ? לא ניתן להם להצביע ? מי יודע... אני רק יודע שהמדינה בדרך לתהום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענישה וכו' לא כ"כ תעזור מכיוון שישראל הולכת להיות במצב של מדינת עולם שלישי תוך דור או 2.

גם בגלל שלא פיתחנו מספיק את מדיניות הרווחה (כסף למובטלים כאלה שבאמת לא יכולים לעבוד, עובדות

סוציאליות וכו') הרי מי אתם חושבים הולך לשדוד ילדים אחרים ? כאלה שלהורים שלהם אין כל השפעה עליהם

בין אם הם מסוממים\לוזרים או סתם טיפשים. וזה מגיע כתוצאה מחינוך לקוי -אותו חינוך שגם הילידים שלהם מקבלים,

ומה שהילדים *שלהם* יקבלו.

"הכל מתחיל בחינוך" אומרים לנו, ואם לא מקבלים אותו בבית אז צריכים לקבל אותו בביתספר. לא משנה עד כמה

הילד יהיה בעל טבע טוב, אם הוא יגדל ויעשה מה שהוא רוצה כשהו מצפצף על הוריו הרי שסופו להיות כמוהם....

דבר נוסף הוא שהאוכלוסיה הדתית (אורתודוכסית) בארץ גודלת והם לא הולכים לצבא\עבודה ופשוט נהיים נטל על הציבור.

בקרוב מאוד הם (ש"ס למשל) יקבלו מספר מנדטים גבוה מאוד (בגלל ה& העולה שלהם באוכ) ואנחנו התושבים ברגילים

לא נוכל לעשות דבר. . . אולי ממשלת אפארטהייד ? לא ניתן להם להצביע ? מי יודע... אני רק יודע שהמדינה בדרך לתהום.

שלא לדבר על תקציב הבטחון המנופח (ובצדק .. לצערי) שפשוט מאפיל על כל שאר התקציבים אם זה לחינוך, לרווחה , לספורט וכו"

אם המצב הבטחוני שלנו לא היה כל כך רע המדינה הזאת הייתה תוך כמה שנים הופכת לשוויץ מס' 2

יש לנו מוחות מבריקים ואנשים מוכשרים בטירוף בארץ אבל קשה להתפתח כשאתה כל היום עסוק בלהגן על עצמך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...