עמדתי לחטוף. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

:o איפה אתם חיים! ועוד חשבתי שאני חיי "בזבל"!

בן אדם זה ממש לא קשור לאיפה אתה גר.

חבר שלי קיבל דקירה ברמת אביב מערסים שהגיעו מהדרום וחיפשו צרות.

עזבו אותכך תרסיסי פלפל , תלמדו אגרוף או כל אומנות לחימה אחרת , טוב גם לבטחון העצמי וגם לבריאות (וגם יציל לכם את החיים במצבים קיצוניים)

הרשה לי לגכך....ברגע שיש לשני סכין או שהם הרבה יותר ממך, אין לך הרבה ברירות אלא לברוח.

החבר שלי שחטף דקירה יודע אומנויות לחימה אבל זה ממש לא עזר לו כששנים תפסו אותו והשלישי דקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^ בדיוק. תלמדו להגן על עצמכם, וגם תשמרו על מצב גופני טוב. הבעיה היא שאפילו אם אתה יודע אומנות לחימה

קשה מאוד ליישם את זה במצב אמת + מספר אנשים שזה ממש בעייתי. אז הכי כדאי פשוט לא להכנס

למצבים כאלה..למרות שזה יכול להיות דיי כיף.. כל עוד לא מעורבים סכינים:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, הכי פשוט זה לפתח קצת שרירים (לא יזיק גם אם אתם גבוהים).

במקרה כזה, ערסים מתרחקים כי הם יודעים שיש סיכוי שיוכלו להיפגע. תמיד מחפשים את החלשים.

דברים קשים ואפילו עוד יותר מוזר שאני אומר שכדאי להסתובב עם סכין שאתה לבד...

לי לא קרה כזה דבר אבל אני חושב גם הייתי שם ריצה של החיים...

תוציא על ערס סכין, הוא יוציא עלייך 2! זה לא ירתיע אותו, זה רק יחמם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של הסכינים הוא באמת בעייה .. היום הילדים האלה לא חושבים פעמיים לפני שהם שולפים סכין , זה הדבר הכי פחדני ועלוב לדעתי לעשות , אתה רוצה ללכת מכות תלך מכות כמו גבר לא עם סכין

לפני יומיים קראתי כתבה על איזה ילד בן 15 שדקר ילד בכיתה שלו כי הוא היה חייב לו 5 שקל :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשרירים כן אפילו אם זה רק נפח זה כבר מרתיע בקשר לסכינים עצוב לשמוע שככה זה..

סכין+שרירים די יעזור לך במקרים "קלים"

רוב הערסים זה רק פוזה יבואו עליך 2 ערסים ואתה בוא נגיד חזק פיזית מתאמן (בלי כלי נשק) לא יהיה ממש קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתנחם בזה שהמצב שארץ הוא עוד יחסית סביר , בארה"ב יש מה שנקרא car jacking , אתה עוצר ברמזור אדום בשכונה הלא נכונה , בא כושי 2 מטר פותח לך את הדלת מפוצץ אותך מכות (במקרה הטוב, במקרה הרע דופק לך כדור בראש) ולוקח לך את האוטו , ואם חברה שלך\אשתך\whatever לא יוצאות בזמן מהאוטו .. מטורף מה שהולך שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתנחם בזה שהמצב שארץ הוא עוד יחסית סביר , בארה"ב יש מה שנקרא car jacking , אתה עוצר ברמזור אדום בשכונה הלא נכונה , בא כושי 2 מטר פותח לך את הדלת מפוצץ אותך מכות (במקרה הטוב, במקרה הרע דופק לך כדור בראש) ולוקח לך את האוטו , ואם חברה שלך\אשתך\whatever לא יוצאות בזמן מהאוטו .. מטורף מה שהולך שם

על זה נאמר ברדיו ב SA : LOCK YOUR DOORES

מעניין אם לדקור מישהו זה לא עובר על הצום :smile1:

:lol: :lol:

headshot, תפתח עיתון! זה כבר הגיע לארץ.

ואללה לא שמעתי על זה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...