עמדתי לחטוף. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

היום בלילה בשעה 10 ו 30,אני הולך ברחוב לבד,למסיבה של החברים שלי במרכז העיר, פתאום אני רואה שני אנשים מחכים על המדרכה, ואני עברתי למדרכה השניה, והם פתאום קוראים לי ילד, והם רצים עליי ,ועוצרים אותי ושואלים אותי שאלות,אחד מהם דחף אותי על הגדר כדיי שאני לא יברח, ואני שאלתי אותם מה אתם רוצים ממני???, וברחתי להם ריצת מרתון, והם רצים אחריי וצועקים סליחה על המילים נזיין אותך מכות.

ובקיצור ברחתי והגעתי הביתה שלם.

איזה פחד,בחיים שלי לא קרה לי דבר כזה, בחיים אל תלכו לבד ברחוב בלילה.

יש לציין שהם היו שניי ערבים בני 17 לדעתי.

אני מתאר לעצמי שהם רצו לגנוב לי דברים,הייה לי פלאפון שעון יקר,ארנק עם דברים חשובים,ועוד שתיי שקל שהיו  lol.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מוזר! אני גר בשכונת פשע בלוד, ועם כל העבריינים והערסים שיש פה אף אחד לא ניסה לתקוף אותי אף פעם (לפחות לא אחרי גיל 14=1.81 מטר גובה). לפחות פה לא תוקפים כך סתם.

בכל מקרה, אפשר להשיג היום תרסיסי ספריי או מה שזה לא יהיה באופן חוקי? מאיפה אני יכול להשיג (לפי מה שאני קורא בעיתונים, אני מעדיף שיהיה לי אחד בכיס :-X)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בלילה בשעה 10 ו 30,אני הולך ברחוב לבד,למסיבה של החברים שלי במרכז העיר, פתאום אני רואה שני אנשים מחכים על המדרכה, ואני עברתי למדרכה השניה, והם פתאום קוראים לי ילד, והם רצים עליי ,ועוצרים אותי ושואלים אותי שאלות,אחד מהם דחף אותי על הגדר כדיי שאני לא יברח, ואני שאלתי אותם מה אתם רוצים ממני???, וברחתי להם ריצת מרתון, והם רצים אחריי וצועקים סליחה על המילים נזיין אותך מכות.

ובקיצור ברחתי והגעתי הביתה שלם.

איזה פחד,בחיים שלי לא קרה לי דבר כזה, בחיים אל תלכו לבד ברחוב בלילה.

יש לציין שהם היו שניי ערבים בני 17 לדעתי.

אני מתאר לעצמי שהם רצו לגנוב לי דברים,הייה לי פלאפון שעון יקר,ארנק עם דברים חשובים,ועוד שתיי שקל שהיו lol.

איך החברים שלך עושים מסיבה היום??

השכנים בטח יתקשרו למשטרה ברגע שיתחיל רעש...

יש לי חברים במקרה אחר שהוציאו סקינים עליהם.

סקינים לאיזה תוכנה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפגשו במקום שרצינו,ומשם רצינו להסתובב, לא מסיבה עם .

וגם הם שאלו אותי לאן אתה הולך?,יש לך כסף ומילמלו עוד דברים, הם בקושי ידעו לדבר עברית.

צריך לשים לזה קץ לפשע!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לחבר שלי משהו דומה

הלכנו אני והוא בלילה, פתאום באו אלינו 4 אתיופים גדולים מאיתנו בשנה-שנתיים

דחפו את חבר שלי לצד והצמידו לו סכין לגרון ואיימו עליו שאם הוא לא יתן להם תפלאפון שלו הם יהרגו אותו

בסוף הוא נתן להם, לא יכלנו לעשות כלום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...