[דילמת מפרטים] בעיקר כרטיס מסך, עוד כמה דברים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[דילמת מפרטים] בעיקר כרטיס מסך, עוד כמה דברים

Mactural

Recommended Posts

אם כבר אני מוציא 1000 שקל או יותר אני מעדיף לקחת כרטיס שינצל את המחשב שלי כמה שאפשר. בסה"כ אין כבר הרבה כרטיסים ל AGP, חדשים לא ממש יוצאים, ככה שאם אני מחליט לקנות כרטיס למחשב שלי עדיף להביא אותו ל 100% ניצול שלו מבחינת כרטיס גרפי.

אממ אבל אין כרטיס יותר טוב מ6600GT ב1000 שקל לAGP יש רק 6800 שזה עולה כבר 2000 שקל

אם היה לך PCI-E אז היו לך המון אפשרויות כמו X800GT או GTO2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אבל אין כרטיס יותר טוב מ6600GT ב1000 שקל לAGP יש רק 6800 שזה עולה כבר 2000 שקל

אם היה לך PCI-E אז היו לך המון אפשרויות כמו X800GT או GTO2

יש את ה X800GTO ב AGP, גם את ה X800XL, XT וה XT PE אם אני לא טועה.

וכן, יש גם 6800, GT ונראה לי שגם ULTRA.

השאלה שלי אם שווה לי להשקיע בכרטיסים כאלה בהתייחס למחשב שלי, ואיזה כרטיס ספציפית.

וראיתי ב כרטיסים מעולים (חלק מאלה שהוזכרו למעלה) בטווח של 1000-2000, השאלה איך אני מביא מארה"ב חחח. המחירים בארץ גבוהים בהרבה?  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה X800GTO ב AGP, גם את ה X800XL, XT וה XT PE אם אני לא טועה.

וכן, יש גם 6800, GT ונראה לי שגם ULTRA.

השאלה שלי אם שווה לי להשקיע בכרטיסים כאלה בהתייחס למחשב שלי, ואיזה כרטיס ספציפית.

וראיתי ב כרטיסים מעולים (חלק מאלה שהוזכרו למעלה) בטווח של 1000-2000, השאלה איך אני מביא מארה"ב חחח. המחירים בארץ גבוהים בהרבה?  ???

אחי אבל הXL והXT עולים 2000+

ולא נראה לי שכדאי לך להשקיעה כל כך הרבה כסף (זאת רק דעתי) אלה אם כן אתה רוצה לקנות עוד כמה חודשים מחשב חדש

אבל זאת רק דעתי וזה מה שאני הייתי עושה!!!

ואיפה יש GTO בAGP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...