הבטריות מתרוקנות מהר - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטריות מתרוקנות מהר

Dan1989

Recommended Posts

לפני מלא זמן קניתי מצלמת nikon 3100 ורק עכשיו חשבתי על לשאול על הבעיה שלי.

בשימוש במצלמה אני משתמש בבטריות נטענות. אחרי כמה דק' של צילום בערך המצלמה כבר מראה שהבטריות

חצי מרוקנות או עומדות להיגמר. גם אחרי כל תמונה לוקח כמה שניות עד שאפשר לצלם (ממה שאני הבנתי זה

כדי שהפלאש יטען..?).

אמרו לי פעם שכדאי לחסוך ת'בטריות ולכבות את המסך הדיגטלי ולצלם דרך העינית, אבל בכל זאת גם

שעושים את זה אני חושב שהיא מתרוקנת נורא מהר.

כל מה שאני רוצה לדעת אם זה נורמלי וככה המצלמה הזאת, או שאפשר לעשות משהו?

ואם זה ככה ואין מה לעשות,

רציתי לדעת אם יש מצלמות יותר טובות כיום בשוק שעובדות יותר ביעילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי זה קורה (קרה) בקודאק

קניתי מארה"ב של 2200 שאני לא מאמין שהן ג'נריות..

וגם בארץ 1600 של GP כולל המטען (הלבן השמן עם התאורת לילה).

כמובן שעברו הטענה מלאה בהתחלה.. (גם ככה הוא איטי שצריך כל טעינה 24 שעות)

לאחר איזו תקופה - כמה דקות לאחר שהכנסתי את הסוללות קיבלתי את הסימן של הסוללה ריקה

לפעמים גם ישר את הסימן.

בנוסף אם הייתי מטעין ומשתמש לאחר שבועיים נגיד, הן כמעט היו גמורות \ גמורות לגמרי.

לאחרונה קניתי אנרג'יזר 2500 כולל מטען יחסית מהיר (15 שעות)

מחזיקות הרבה, בהפעלה הראשונית עברו כשבועים לפחות עד שהשתמשתי, והן החזיקו מעמד מצויין.

בנתיים זה ככה.. ב"ה שזה ישאר :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין על מה כולם מתלוננים בקשר למטען של החצי שעה, יש לי אותו שנה והסוללות לא מאכזבות בשיט, הטענה אחת והן שורדות יום צילום שלם ולפעמים אפילו יותר....

הן מתרוקנות מהר יותר כשאני מתחיל לצפות בתמונות ולמחוק ע"ג המצלמה, אבל אני כמעט ולא עושה את זה ככה שהן שורדות יופי. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מוריד משמעותית את הזמן, ככל שאני עושה את זה יותר זה מוריד יותר , אבל אם אני לא יושב שעות עם המצלמה וצופה בתמונות זה לא מורגש, סט אחד של 2300 עדיין שורד מינימום חצי יום, השיא שהצלחתי להוציא מהן זה יום וחצי. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוללות NiMH יש מה שנקרא "אפקט הזיכרון" - אם אתה טוען אותן לפני שהן מתרוקנות לגמרי, הביצועים שלהן ייחלשו. האם השתמשת בהן בצורה הזו? אני לא יודע אם זה הפיך או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...