מבקש המלצה לנגן מבוסס פלאש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לנגן מבוסס פלאש

sh_idan

Recommended Posts

שלום לכולם !

אני מחפש נגן בעל המאפיינים הבאים:

משקל קל- ולכן מבוסס פלאש

נפח של 512 מגה, עדיף 1024

סוללה מובנית נטענת

אמין- שלא יתקלקל גם אם יש אחריות כי אין לי כוח וזמן לרוץ לתקן

ובמחיר של 500-1000, כשאני מתכוון יותר לכיוון ה500, אבל משאיר חלון רחב מעט מאחר ואני לא מודע למחירים

תודה מראש

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעתיק את תשובתי מדיון אחר, אם היא לא מספיקה, אשמח לעזור לך כאן

ישנם כמה נגנים, כאשר העיקריים מבינהם הם של iAudio ו-iRiver.

הנגנים העיקריים של iAudio הם iAudio G3/U2 ,כאשר ביקורת עליהם ניתן לקרוא

בזון -

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=iaudio_flash

ב-TGP:

http://www.tgp-il.net/Reviews/iAudioG3U2.php

מבחינת iRiver, יש את הנגן IFP8XX, ואת סדרת ה-T החדשה.

האייריבר IFP 895 סוקר ב-TGP כאן :

http://www.tgp-il.net/Reviews/iRiver895.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אך יש לי מספר שאלות ברשותך:

הנגנים מבוססי הארד דיסק הם יחסית כבדים נכון? השימוש שלי בנגן יתבצע בעיקר כשאני הולך ברגל ברחבי הטכניון ולכן חשובה לי נוחות הנשיאה

עניין נוסף הוא הנפח- אני יודע שזה תלוי באדם, אך האם אתה יכול לומר לי מנסיון אישי, שאני יכול לקנות 512 מגה ולא להתחרט מאוחר יותר על שלא השקעתי עוד 100 שקל לטובת גיגה ?

ודבר אחרון- הסוללה. היה לי נגן גנרי עם רגילה כמובן, ועניין הסוללה בו היה מטרד רציני . לכן הדבר הראשון שחשבתי עליו בנגן חדש הוא מובנית נטענת. אך האם אני צודק בדרישה זו על אף ההצהרה על 50 שעות ניגון בסוללה רגילה ?

בתודה מראש

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. בתור בעלי של איפוד אני יכול להגיד לך שלסוללה נטענת יש יתרון ענק וחסרון ענק..

היתרון הענק זה הנוחות שלא צריך להתחיל לדאוג לחלקים ולהתחיל להחליף ולחפש אם היא נגמרת, אבל לצד זה החיסרון הוא שאי אפשר לשים אחת חדשה במקרה ופתאום הסוללה נגמרת (ואין לך מחשב לטעינה בהשג יד) ואם הסוללה הולכת - עסק מאוד יקר להחליף לאחת חדשה..

לפי דעתי חבל גם ללכת על נגן בנפח 512 מ"ב כי ההפרש בינו ובין הג'יגה לרוב אינו גדול ולכן היחס עלות/תועלת (במקרה הזה מקום) של הגי'גה טובה יותר

האופציה הכי כדאית במחיר שנתת היא ה- iAUDIO G3 שהמליצו עליו, במיוחד בגלל שהוא נגד מצויין ובעל תכונות טובות מאוד אך בעיקר עקב זמן מדהים של 50 שעות.. הגרסה של הגי'גה עולה 896 שח וה-512 מ"ב עולה 696 כך שזה החלטה שלך ( כמו שאמרתי, לפי דעתי שווה להוסיף 200 שקל ולהכפיל את הנפח)

אם יש לך שאלה אתה מוזמן לשאול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנפח הנימוק שלך די משכנע, וכנראה שאני באמת ילך על הגיגה

באשר לסוללה, אני עדיין בדעה שסוללה נטענת תתאים לי יותר בייחוד כשאני בסביבת שקעים ומחשבים רוב היום. אני לא זקוק לנגן לטיולים ארוכים למקומות נידחים.

ושאלה אחרונה, האם ניתן להשיג נגנים אלו במחירים זולים יותר בחו"ל, בתאילנד למשל? או ארה"ב?...  ואם כן עד כמה ההפרש משמעותי ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לסוללה, אני עדיין בדעה שסוללה נטענת תתאים לי יותר בייחוד כשאני בסביבת שקעים ומחשבים רוב היום. אני לא זקוק לנגן לטיולים ארוכים למקומות נידחים.

ושאלה אחרונה, האם ניתן להשיג נגנים אלו במחירים זולים יותר בחו"ל, בתאילנד למשל? או ארה"ב?...  ואם כן עד כמה ההפרש משמעותי ?

תודה !

מניסיון אני ממליץ בחום על IAUDIO U2. מדובר בפלאש קטן, קל, מאד איכותי (איכות הרכבה מעולה ומיוצר בקוריאה), ובעל מובנת המספיקה ל-20 שעות. מאז שרכשתי אותו אני לא מפסיק להנות מהנגן המדהים הזה.

וכן, אתה יכול לרכוש נגן בחו"ל בפחות כסף, אבל ההפרש לא שווה את הטרחה. ואתה גם לא תקבל אחריות. עדיף להוסיף קצת יותר ולקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה קנית?

בשקם אלקטריק בלב המפרץ

רק חסר לי 2 דברים - מטען נורמלי שמתחבר לחשמל ופלאג כזה שהוך תחיבור שלו לחיבור נורמלי רחב. זה לא אמור לבוא בקופסא ??

אה ועוד משו, בביקורות שקראתי היה כתוב שהיבואן נותן מיוחדות או משו ומשום מה יש לי תאוזניות של IAUDIO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וואלה ?? לא לכולם ? כי התקשרתי אליהם ואמרתי להם על זה הבנתי שהיבואן שם את זה בכל מה שמגיע ארצה

וגם היה לי בקופסא את הספוג הזה ששמים על האוזניות והוא בטוח לא שייך לאוזניות המקוריות של IAUDIO

אה והחיבור הזה נמצא שם פשוט הוא קטן והתחבא מצאתי אותו היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...