קיבלתי את ה X800GTO FIREBLADE - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה X800GTO FIREBLADE

Jack_g

Recommended Posts

תבדוק עים הוא בעל ליבת ה-r480 עים כן זכית אחי ואתה יכול לפתוח לו את הצינורות ולעשות לו אובר שיכול להגיע לרמה של ה-x850xtpe אבל עצה שלי בינתיים תהנה ממנו כל עוד אתה יכול אחי וברגע שאתה רואה שהוא ניהיה חלש אחי תיתן לו בראש אחי בהצלחה ומזל טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא עדיך עכשיו,

אם הוא יעשה הלך האחריות ובשביל מה? רק בשביל לבדוק אם אפשר לפתוח צינורות? :kopfpatsch:

תן לו להינות לפחות ממה שיש לו כי אם הוא יישרף איכשהו האחריות הלכה וזה רק בגלל שהוא בדק אם אפשר לפתוח :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל איך אני בודק אם יש לו R480? זו בדיקה פיזית או דרך תוכנה?

שנית אם נגיד זו כן R480 ואני פותח לו רק את הצינורות בלי לעשות OC הרי אני מקבל כרטיס X800XL לא?

חוץ מזה אם אפשר לפתוח לכרטיס את הצינורות מה כל כך מסוכן בזה הרי ה OC זה שיכול לעשות נזק לליבה עקב התחממות אבל הצריבת ביוס לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה חיברתי את הכרטיס ויש לי כמה שאלות:

1. כשהוא נדלק בהתחלה המאוורר שלו מתחיל להסתובב נורא מהר ואז לאחר כמה 2 שניות נרגע ומסתובב רגיל זה אמור להיות ככה?

2. יש על הכרטיס עצמו חיבור לבן עם פינים דומה קצת לחיבר של WAKE ON LAN רק קצת יותר רחב זה לא נראה ל לחשמל למרות שחשבתי שכרטיס כזה יצתרך תוספת חשמל אבל אני לא רואה עליו שום מחב חמשל, מה זה יכול להיות?

3. לספקים החדשים יש חיבורי חשמל PCI EXPRESS למה צריך אותם? איזה כרטיסים צורכים תוספת חשמל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...