SAFEDISC 2.XX וצורבים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SAFEDISC 2.XX וצורבים

none

Recommended Posts

העניין של צריבת דיסק מגון מתחלק לשניים:

הראשונה, האפשרות לקרא את הדיסק ולהעתיק אותו לImage על הכונן הקשיח כאשר הסקטורים ה"חלשים" שלו(ההגנה) תועתק ביחד איתו, ולא כשגיאה מנקודה מסויימת. השלב הזה תלוי במכשיר הקריאה, שיכול להיות גם כונן סידירום רגיל, אבל בד"כ עושים זאת עם צורב כי הקריאה שלו יותר מדוייקת, ואפשר לקרא איתו דיסקים במהירות איטית יותר.

השנייה, הצריבה של הImage וגיבוי המשחק באופן סופי(למקרה שחס ושלום יקרה משהו לדיסק המקורי) - כאן זה תלוי בצורב, אם הוא יצליח לצרוב את הסקטורים ה"חלשים" מהImage ע"ג התקליטור ולשמר את ההגנה(כלומר לא יוכלו לשכפל את הגיבוי בלי לעשות את אותו תהליך כי מה שיתקבל זה גיבוי מדוייק של הדיסק המקורי), שלא תצרב כסתם סקטורים פגומים או שהצריבה "תדפק" בגלל סיבה כל שהיא וזה בגלל ההגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LiteOn & מסוגלים בכיף לצרוב מוגנים ב-SafeDisc.

מנסיון אני יכול להגיד לך שלא.

לא הצלחתי עם X40X16X12 ולא עם X40X40X12 לצרוב את HEROES 4 המקורי שלי לחבר.....

בדקתי בפורומים של GAMECOPYWORLD ושם דיברו רק על LITEON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של צריבת דיסק מגון מתחלק לשניים:

הראשונה, האפשרות לקרא את הדיסק ולהעתיק אותו לImage על הכונן הקשיח כאשר הסקטורים ה"חלשים" שלו(ההגנה) תועתק ביחד איתו, ולא כשגיאה מנקודה מסויימת. השלב הזה תלוי במכשיר הקריאה, שיכול להיות גם כונן סידירום רגיל, אבל בד"כ עושים זאת עם צורב כי הקריאה שלו יותר מדוייקת, ואפשר לקרא איתו דיסקים במהירות איטית יותר.

השנייה, הצריבה של הImage וגיבוי המשחק באופן סופי(למקרה שחס ושלום יקרה משהו לדיסק המקורי) - כאן זה תלוי בצורב, אם הוא יצליח לצרוב את הסקטורים ה"חלשים" מהImage ע"ג התקליטור ולשמר את ההגנה(כלומר לא יוכלו לשכפל את הגיבוי בלי לעשות את אותו תהליך כי מה שיתקבל זה גיבוי מדוייק של הדיסק המקורי), שלא תצרב כסתם סקטורים פגומים או שהצריבה "תדפק" בגלל סיבה כל שהיא וזה בגלל ההגנה.

ובכל זאת..

מישהו יודע למה teac מסוגל בצריבת דיסקים מוגנים?

אגב, שמעתי באחד הפורומים של CDRLABS שדווקא לייטאון לא להיט בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פח...

למי אכפת מהשאיפות של החברה. אני הבנתי שיש רק סוג אחד של הגנה של saefdisc (2.2) בדיסקים שteac לא מסוגל לצרוב ולייטאון כן.

אם יש יותר.. שתפו אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...