זקוק לעצה לגבי רסיבר לקולנוע בייתי - 7 אלף - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעצה לגבי רסיבר לקולנוע בייתי - 7 אלף

The Ball

Recommended Posts

denon 3805/3806 vs yamaha 2500/2600 vs pioneer 54tx/72txv

אני מתלבט בין שלושת הרסיברים האלו.

המערכת תשמש אך ורק לקולנוע בייתי. הרסיבר יתחבר לרמקולים של acoustic energy (שיוחלפו בעתיד הקרוב רחוק).

עיינתי קצת בביקורות והבנתי שאין על ה dsp של yamaha והם מוסיפים הרבה לסאונד בסרטים, מה שמקנה להם יתרון על המתחרים.

אבל האם באמת הרסיבר הזה יותר טוב מהשאר?

מה denon הבנתי פחות או יותר שהוא רסיבר all around שעושה הכל בצורה טובה מאוד שלא בהכרח נופל מה yamaha.

לגבי ה pioneer לא מצאתי ביקורות שמספרות עליו הרבה, אבל אני הבנתי שיש הבדלים גדולים בין ה 54tx לבין 72txv, החל מהמנוע עיבוד שלו, עד לפיצ'רים מתקדמים. ע"פ המפרט, ה 72txv אמור להיות יותר טוב (או שני טועה) אבל למרות זאת ה 54tx עולה יותר. למישהו יש הסבר הגיוני לזה?

הנה השוואה ביניהם

http://www.pioneerelectronics.com/pna/product/comparison/results/0,,2076_4155,00.html

אם מישהו יוכל לעזור לי בבחירה הקשה אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת נכון לגבי ה-DENON וה-YAMAHA. לגבי ה-PIONEER, אין לי הכרות עם 2 הדגמים הללו אך בגדול לחברה הזו יש רסיברים מעולים (בעיקר ברמות ה-HIGH END).

אילו של AE יש לך?

המלצה שלי היא לשמוע את הרסיברים עם הרמקולים הנוכחיים/העתידיים שלך שכן לא ניתן לדעת על הנייר האם הרמקולים ישתלבו טוב עם הרסיבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מהעולם הדיגיטלי ברמה"ש, ואני פשוט בהלם.

הקשבתי לימאהה 757 החדש לעומת הדנון 3805 והגעתי למסקנה שהצליל שהימאה מפיק הוא שטוח צווחני וחסר דיטיילס לחלוטין.

פשוט בדנון שמעו צלילים שבימאה לא...

היה למוכר גם אונקיו בחנות 603/702, והחלטתי להקשיב גם להם.

הייתי בשוק טוטאלי לאחר ששמעתי את הצליל. פתאום הדנון נשמע שטוח ולא מדוייק לעומת האונקיו..

כנ"ל לגבי , חוסר דיוק וצליל לעומת האונקיו.

עכשיו חברים ההתלבטות שלי היא כזאת, שני הרסיברים מדהימים נתחיל עם זה (603/702).

רציתי לדעת מה ההבדלים בפיצ'רים בין ה 603/702/703, כי לפי איכות הצליל האונקיו 702/603 נשמעים אותו הדבר כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי התלבטויות קשור בין 3 רסיברים:

marantz 7500 , denon 3805 , onkyo 702.

האונקיו עשה את שלו...

את המרנץ מהתחלה לא אהבתי בגלל 2 סיבות, ההתחממות שלו, וסאונד שלו בסרטים שלא הרשים אותי במיוחד.

אח"כ השוותי בין האונקיו לדנון באותו חנות עם דיסקים שאני אוהב לשמוע.

בין הדיסקים היו את casy barnes, incubus acoustic show, and dire straits.

בכל סגנון שניסיתי האונקיו לקח ובגדול. המיד היה נקי וחלק, הבאסים היו הדוקים כמו שאני אוהב, והצלילים הגבוהים היו מדוייקים נקיים פשוט שאי אפשר להסביר.

לעומת הדנון שהיה שטוח לטעמי, עם באס מפוזר. אחרי שבקתי אותו קצת בסרטים וראיתי שהוא נותן את הסחורה לקחתי אותו.

מקווה שאני אהיה מרוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...