האם יש אפשרות לגרום לWINXP לתפוס את אותם משאבי מערכת כמו שWIN98 תופס? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות לגרום לWINXP לתפוס את אותם משאבי מערכת כמו שWIN98 תופס?

likantrop

Recommended Posts

יש לי מחשב ישן ועלוב שאני מעוניין להשתמש בו.

בגלל העובדה שהוא ישן ועלוב התקנתי עליו WIN98SE,לצערי צצות לי אתו כל מני בעיות(בעיקר של למצוא דריברים מתאימים),שלא היו צצות לי בWINXP.

הבעיה שעד כמה שידוע לי WINXP תופס משאבי מערכת יותר גדולים מ98 ובגלל זה אני פונה אליכם.

האם יש אפשרות לגרום לWINXP לתפוס את אותם משאבי מערכת כמו שWIN98 תופס(באומרי משאבי מערכת אני כמובן מדבר על המהירות של המחשב,ולא כמות הזיכרון שנתפס בהארדיסק(סתם ביאור למי שאולי לא הבין).)?

מפרט המחשב:

Motherboard:

( CPU Type Celeron II, 800 MHz (8 x 100

+Motherboard Name PCChips M754LMR

Motherboard Chipset ALi M1631 ALADDiN TNT2

(System Memory 112 MB (SDRAM

BIOS Type AMI (08/22/01)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו,נו,משום מה אני מקבל הרגשה של ציניות מההודעה שלך. :)

לא,אבל תראה אני יודע שלWINXP יש המון...האנקי פאנקי,מיותר שסתם תופס משאבים,ולא רק,אולי גם משהו לא ממש מיותר אבל שניתן להסתדר בלעדיו.

אז אני יודע שבSYSTEM PROPERTIES בADVANCED יש אפשרות לבטל קצת דברים,אבל אני בטוח שיש עוד מלא שטיקים אחרים כגון תוכנות וביטולים שונים שבעזרתם ניתן להוריד את כמות המשאבים,וככה המחשב הישן שלי יוכל להריץ WINXP ועוד תוכנות,בלי להתקע.

נ.ב מישהו יודע מה זה האנקי פאנקי ולמה רשמתי את המילה הזו? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לרמה של 98 אבל אפשר לעשות אותו קל יותר

קודם כל, תעשה ADJUST FOR BEST PERFORMANCE

זה נמצא בCONTROL PANEL->SYSTEM->ADVANCED->PERFORMANCE

אח"כ תכנס לאתר של BLACK VIPER (תחפש בגוגל)

ותראה איזה SERVICES אתה יכול לבטל (ויש הרבה כאלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם מה שמצאתי זה מה שהתכוונת אליו אבל האתר של BLACK VIPER סגור.

ואתה יכול אולי להגיד בערך עד כמה זה יאט את המחשב.כלומר עד כמה זה יותר מעמיס מWIN98.

אני מתכוון עד כמה WINXPמאט את המחשב בצורה נורמלית,ועד כמה הוא יאט אם אני אבטל את רוב הפיצ'רים(אני אשאיר אחד או שניים),וכל זה יחסית לWIN98.

THX!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא למה אתה מצפה מהמחשב. אם אתה משתמש בו לאופיס, אינטרנט וכדומה כל מה שאתה צריך לעשות הוא להגדיל את הזכרון כך שיהיו לך לפחות 256 מגה זכרון (רצוי יותר אבל שים לב, סוג הזכרון שיש לך, SDRAM, עולה היום הרבה כסף), להעלות את על כל מרכיביה ולקבל מחשב עם ביצועים סבירים אבל איטיים מזה של 98. אם אתה מצפה ליותר (משחקים, למשל) אתה מבזבז את זמנך. נראה לי שהורדת מודולים מהתוכנה רק תסבך אותך. תמיד ימצא רגע שבו תצטער על ההורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני פשוט רוצה להשתמש במחשב הזה בצורה יעילה כמו שפעם כשהוא היה חדש.

אני רוצה מחשב נחמד שניתן לשחק קצת(כמובן שאני לא הולך להריץ שם DOOM3,אבל שמשחקים כמו HEROES3,THIEF,BALDURS GATE,MANAGER ועוד,יעבדו.),להדפיס קצת,לשמוע ,ורציתי גם לראות אבל מסתבר שסרטים בפורמטים טובים (DIVX וכו') הוא מריץ בצורה איטית ועם קפיצות.

בWIN98 כל זה פועל(מהמשחקים ניסיתי עדיין רק את הMANAGER).

אני לא מתכוון לשדרג שום דבר,אין לי לא כסף ולא רצון(אם כבר היה לי כסף אז הייתי קונה מחשב חדש :P).

אה,ותודה לכל העונים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...