חיבור כרטיס טלוויזה לטלוייזיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס טלוויזה לטלוייזיה

thunder cow

Recommended Posts

יש לי כרטיס טלוויזה AVER MEDIA AVER TV ואני רוצה לחבר אותו לטוויזה{בא יש לי ייס} הבעיה שבקופסא הם לו הביאו לי את החיבור הנחוץ הם הביאו חיבור לחיישן של השלט וחיבור לכרטיס קול? אבל לא לטלוויזה עכשיו אני צריך ללכת לחנות ולקנות את החיבור אבל אני לא יודע מה השם שלו ויש מלא יציאות בממיר של ייס וגם בטלוויזה עצמה אז בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי בשם של החיבור כדי שאני יכול לדבר עם המוכר

עוד בעיה קטנה זה החיבור לכרטיס קול הם ציפו שהכניסות של הכרטיס קול שלי היו מאחורי המחשב על כרטיס הרחבה אבל הם נמצאים על ראק חיצוני והקבל קצר מידי ושאלתי היא האם אני יקנה קבל תואם ארוך האם אני יאבד מהביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבנתי אתה רוצה לראות טלויזיה במחשב דרך הממיר של יס נכון ?

זה לא אמור ליצור בעיות ישנם כמה אפשרויות לחבר את הממיר לטלוויזיה

אתה צריך ללכת למוכר ולבקש ממנו כבל RCA או RF אני אישית ממליץ לך לקחת כבל RCA שזהו גם הכבל שמשמש לחיבור כרטיס הקול

תשים לב שמאחוריי הממיר של יס יש לך קבוצה של חיבורים צבעוניים בצבעים הבאים:

2 אדומים -סאונד ערוץ ימיני (אחד לטלוויזיה או במקרה שלך לכרטיס הקול ואחד למכשיר הוידאו)

2 לבנים-סאונד ערוץ שמאלי(אחד לטלויזיה או לכרטיס הקול ואחד למכשיר הוידאו)

1 צהוב-חיבור לטלויזיה (כרטיס טלויזיה במקרה שלך)

1 שחור-חיבור לוידאו

כל הכבלים הם מאותו סוג ונקראים RCA אם ברצונך לחבר אך ורק את בכרטיס טלויזיה לממיר עליך להשתמש בשלוש כבלים מסוג RCA

שני כבלים לערוץ שמאלי וימיני ואחד שיכיל את האות של שהולך לטלויזיה (כרטיס טלויזיה)

החיבור עצמו הוא לא קשה במיוחד משום שכל החיבורים הם color coded ברוב המקרים כלומר

הצבעים הם זהים ולכן החיבור הצהוב בממיר יתחבר לחיבור הצהוב בכרטיס טלויזיה

החיבור האדום מתחבר לחיבור האדום שנמצא בראק החיצוני וגם הלבן מתחבר לחיבור הלבן בראק החיצוני

שוב לכבלים קוראים RCA (אר סי איי)

ועוד משהו כאשר אתה בוחר את מקור הוידאו אל תשכח לבחור composite כלומר רכיבים (רכיב קול רכיב וידאו)

עוד משהו קטן יתכן כי בכרטיס הקול שלך אין חיבור נפרד לערוץ ימני וערוץ שמאלי במקרה כזה עליך לבקש מתאם משני כבלים מסוג

RCA לסאונד לכבל אחד אומנם את שמו אני לא יודע אבל המוכר ידע על מה אתה מדבר ואם לא ידע פשוט מאוד

תיקח איתך סטריאו (או את הרמקולים של המחשב אם אין לך) ותראה לו את החיבור שאליו אתה רוצה להעביר מ-RCA לחיבור של האוזניות/רמקולים של מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...