ממעליליו של עודאי - בנו של סדאם חוסיין .... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממעליליו של עודאי - בנו של סדאם חוסיין ....

udicol

Recommended Posts

(אברי גילעד הקריא מעיתון בוקר)

לקראת החגים הזמין עודאי (בנו של סדאם יקירינו) למסיבה , משבושש להגיע / סירב להגיע , שלח שומרים לקחתו בכוח .

כשהגיע, כבלוהו , ודחפו לפיו השקו אותו בשפה יותר נוחה , 2 ליטרים של וויסקי .

מאז נעלמו עיקבותיו.

אח"כ מעיר אברי גילעד :"והאירופאים עדיין מרגישים לא בנוח בנושא תקיפת עיראק ובניית קואלצייה עולמית נגד עיראק ".

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח"כ מעיר אברי גילעד :"והאירופאים עדיין מרגישים לא בנוח בנושא תקיפת עיראק ובניית קואלצייה עולמית נגד עיראק ".

הבן של סדאם משוגע, להוציא את הD9ים? נו באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן! להוציא את ה D9 ולגאול את העיראקים מסאדם, בנו, וכל אלה הסרים למרותו

לך תגיד את זה לחצי מיליון אנשים שמתו בגלל הסנקציות של האו"ם

או קיי ... חצי מיליון עיראקים שמתו מהסנקציות של האום , אתם שומעים אותי ?

אהה זה יהיה בסיאנס ..... ,

אז .... מה נגיד להם ? שסאדם חוסיין משלם 25000 דולר למשפחה מתאבדת ? ש25000 דולר יכולים לכלכל 250 משפחות בשבוע ?

אוקיי . רשמתי .

אהה , ועוד משהוא , שהוא אוגר להשמדה המונית במקום לסייע למשפחות .

יש הרבה מה להגיד לחצי מיליון עיראקים בלילה אחד .

לילה לבן , וארוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שההבדל הגדול פה זה שכשבכל ממשל ערבי שקיים (חוץ אולי אולי ממצרים, גביהם אני לא בטוח לגבי זה) כל הכסף הולך לדברים אישיים של המנהיג (ארמונות וכו') כשבישראל זה באמת הולך למשהו של המדינה (ביטחון למשל). ולא, צרכים בסיסיים לשר, כמו מכונית, לדעתי לא נחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאותם חצי מליון עירקיים שמתו בגלל שבוש (האב) והאומה האמריקאית המטומטמת שלו לא יכלו לסיים את העבודה?

רק בדקתי....

הסנקציות על עיראק (שדעתי עליהם נחרצת ושלילית) לא "ה"גורם למצב הירוד בעיראק, אלא "עוד" גורם. השחיתות וה דיקטטורה שלא תאמן שקורת שם היא הסיבה המרכזית לנפילת החברה עיראקית (שאפילו נמוכה מהמצופה במדינות עולם שלישי).

אז נא להפריד את העיקר מהתפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תקציב משרד הביטחון שלנו לא קטן, ועוד עלינו אין אמברגו'ים, ועדיין יש מיליון אזרחים שחיים מתחת לקו העוני..

ומה הקשר בדיוק? קישור של שני ההדברים האלו הוא עלבון לאינטלגנציה שלך ושלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאותם חצי מליון עירקיים שמתו בגלל שבוש (האב) והאומה האמריקאית המטומטמת שלו לא יכלו לסיים את העבודה?

רק בדקתי....

הסנקציות על עיראק (שדעתי עליהם נחרצת ושלילית) לא "ה"גורם למצב הירוד בעיראק, אלא "עוד" גורם. השחיתות וה דיקטטורה שלא תאמן שקורת שם היא הסיבה המרכזית לנפילת החברה עיראקית (שאפילו נמוכה מהמצופה במדינות עולם שלישי).

אז נא להפריד את העיקר מהתפל

העניין הוא שגם אם תפיל את סאדם במחיר דמים לא קטן ואולי חלילה במחיר של שואה מנשק כימי מי יחליפו ואני בטוח שמי שזה יהיה הוא לא יקיים מישטר דמוקרטי ואפילו חצי מישטר כזה כי הערבים פשוט לא יודעים איך לבנות מדינה שבנוייה על עקרונות נאורים זה נוגד את המנטליות שלהם הם אוהבים להיות מודרכים ונבזזים ע"י מנהיגם.

ואם לא די בכך התקיפה על עיראק תמרמר את העולם הערבי בצורה חסרת תקדים ואולי תגרום למלחמת עולם עם העולם הערבי אך אולי אין אף אופציה אחרת אני אישית היית מסייע לאופוזיציה העירקית וגורם להפיכה פנימית בלי התערבות של מדינה זרה אני בטוח שבתוך תוככם העירקים רוצים להיפטר מסאדם (הם רק צריכים לראות את המצב כמו שהוא וזה לא ניתן להם בגלל צורת המשטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אנו כבר מדברים על השיטה, השיטה יכולה להשתנות (אני לא בהכרח נעול על D9, גם פצצה גרעינית יכולה להיות פתרון ;D )

אך המטרה היא ברורה, צריך לשנות את המשטר הקיים בעיראק, אם לא תמיד יהיה האיום של ביולוגי/כימי/קונבנציונאלי על ראשנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אנו כבר מדברים על השיטה, השיטה יכולה להשתנות (אני לא בהכרח נעול על D9, גם פצצה גרעינית יכולה להיות פתרון ;D )

אך המטרה היא ברורה, צריך לשנות את המשטר הקיים בעיראק, אם לא תמיד יהיה האיום של ביולוגי/כימי/קונבנציונאלי על ראשנו.

כן פצצה גרעינית רעיון מבריק :nono:, שמעת פעם על נשורת זה יגיע עד אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פצצה גרעינית רעיון מבריק :nono:, שמעת פעם על נשורת זה יגיע עד אלינו.

אממ... לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...