האם כדאי לקנות 2 יחידות של 256DDR2100 של CRUICIAL.. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות 2 יחידות של 256DDR2100 של CRUICIAL..

B0necrack3R

Recommended Posts

blackhawk

שוב אתה והשטויות שלך

אני יכול להביא לך 10 זיכרונות pc2700 שלא מתקרבים בכלל לקרושיאל pc2100

מה גם שהטענה שלך שלשים מעבד 1700 ו1500 ולהריץ על 2000 זה דפוק

למשל קח את המחשב של tuxx לדוגמה: יש לו 1600+ שרץ על 1800 בלי בעיה (נכון tuxx? ;))

ואני יכול להביא לך עשרות אנשים שלא מגיעים לזה עם מעבד 1800+

איזה שטויות מה אתה רוצה להגיד

לי ש- Crucial2100 יותר טוב מCrucial2700 בביצועים??!?!?!??!?

והקטע עם המעבד זה סתם "משל" זה לו טענה...... אם

זה עושה לך יותר נוח:

שני אחד 1000MHZ לא חשוב מה

ואחד 1800MHZ

שניהם יעבדו ב-2000

מי יעבוד יותר טוב?.....(יותר נכון מי יעבוד....)

וזה סתם >>משל<< מטפורה כדי להעביר נושא אחר!!

בלי קשר אינטל לא אינטל לא AMD

ומי החכמולוג שמשווה בכלל ביצועים של NORTHWOOD ל1.7

NORTHWOOD שם את המעבדים ישנים של על ה$#%, אל על תשוו לי

1.7 לNORTHWOOD........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blackhawk

שוב אתה והשטויות שלך

אני יכול להביא לך 10 זיכרונות pc2700 שלא מתקרבים בכלל לקרושיאל pc2100

מה גם שהטענה שלך שלשים מעבד 1700 ו1500 ולהריץ על 2000 זה דפוק

למשל קח את המחשב של tuxx לדוגמה: יש לו 1600+ שרץ על 1800 בלי בעיה (נכון tuxx? ;))

ואני יכול להביא לך עשרות אנשים שלא מגיעים לזה עם מעבד 1800+

איזה שטויות מה אתה רוצה להגיד

לי ש- Crucial2100 יותר טוב מCrucial2700 בביצועים??!?!?!??!?

והקטע עם המעבד זה סתם "משל" זה לו טענה...... אם

זה עושה לך יותר נוח:

שני אחד 1000MHZ לא חשוב מה

ואחד 1800MHZ

שניהם יעבדו ב-2000

מי יעבוד יותר טוב?.....(יותר נכון מי יעבוד....)

וזה סתם >>משל<< מטפורה כדי להעביר נושא אחר!!

בלי קשר אינטל לא אינטל לא AMD

ומי החכמולוג שמשווה בכלל ביצועים של NORTHWOOD ל1.7

NORTHWOOD שם את המעבדים ישנים של על ה$#%, אל על תשוו לי

1.7 לNORTHWOOD........

הוא לא אמר שהם יעבדו טוב יותר מ- PC2700.

אבל יש סיכוי סביר שהם יעבדו יותר טוב מ- TRANSCEND וכל שאר הזבל גם ב-2700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרושיאל הוא הזיכרון כי טוב לאובר קלוק אפילו בסקירה בטכנו את יכול לראות את זה הוא יתן ביצועים יותר טובים מזיכרונות 2700 כמו הKINGSTON TRANSCEND כמו ש captaincaveman אמר כבר אבל לא כמו קרושיאל 2700

ואם כבר מדברים ה קרושיאל 2700 זמין בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו אוווו אני החכמולג מר "אני יודע הכול".

קח מעבד XP2000+ עם סטפינג AGKGA ו-1500+ עם סטפינג AROIA, מי יגיע ל-2Ghz עם פחות מתח לפי דעתך?!

את ההשוואה המטומטת נתתי לך כדי שתבין שמה שאתה אומר זו שטות.(איזה בדיחה רצה לי פה בראש :lol: )

זיכרון איכותי של PC2100 יכול לעבוד ב-200Mhz לעומת איזה חרא ג'נרי PC2700 שלא עובר את ה-180Mhz, קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מעבד XP2000+ עם סטפינג AGKGA ו-1500+ עם סטפינג AROIA, מי יגיע ל-2Ghz עם פחות מתח לפי דעתך?!

את ההשוואה המטומטת נתתי לך כדי שתבין שמה שאתה אומר זו שטות.(איזה בדיחה רצה לי פה בראש :lol: )

זיכרון איכותי של PC2100 יכול לעבוד ב-200Mhz לעומת איזה חרא ג'נרי PC2700 שלא עובר את ה-180Mhz, קאפיש?

תגידו מה אני לא מספיק ברור?!.... טוב אז אני ארשום שוב למי שעוד לא הבין כמו TUXX למשל.....

1) הטענה שאני טוען ומשום מה יש עליה עוררין פה זה שזיכרונות של 2700 יותר טובים מזכרונות של 2100

ועכשיו שימו לב על הדגש פה אני מדבר פה רק (!!!) על זיכרונות של ואז אל תעשו לי השוואות לסמסונג

או KINGSTONE.......

ושוב למקרה שזה הופיע מטושטש על המסך שלהם או מיצמצתם שקרארתי את זה

הטענה שלי היא זיכרונות של CRUSIAL2700 יותר טובים מ2100CRUSIAL בלי קשר לחברה אחרת! זהו.

2) ושוב אני אומר כי אני רואה שזה לא עוזר... מה שאמרתי על המעבים זה לא טענה! לא טענתי את זה!

אמרתי את זה כמשל, ושוב על תעשו לי השוואות!.... כמו TUXX שלא הבין בפעם הראשונה........

והינה כדי להקל עליהם עוד יותר השוואת יותר פשוטה להבנה:

CRUSIAL2700 יותר טוב מ CRUSIAL2100

כמו שפנטיום 4 יותר טוב מפנטיום 1...(כמובן לא באותה רמה...) אוקי?... (ושוב לא להתחיל להתחכם, תודה)

EDITING:

CRUSIAL

I MEAN

CRUCIAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה אני לא מספיק ברור?!.... טוב אז אני ארשום שוב למי שעוד לא הבין כמו TUXX למשל.....

1) הטענה שאני טוען ומשום מה יש עליה עוררין פה זה שזיכרונות של 2700 יותר טובים מזכרונות של 2100

ועכשיו שימו לב על הדגש פה אני מדבר פה רק (!!!) על זיכרונות של ואז אל תעשו לי השוואות לסמסונג

או KINGSTONE.......

הטענה שלי היא זיכרונות של CRUSIAL2700 יותר טובים מ2100CRUSIAL בלי קשר לחברה אחרת! זהו.

2) ושוב אני אומר כי אני רואה שזה לא עוזר... מה שאמרתי על המעבים זה לא טענה! לא טענתי את זה!

אמרתי את זה כמשל, ושוב על תעשו לי השוואות!.... כמו TUXX שלא הבין בפעם הראשונה........

כמו שפנטיום 4 יותר טוב מפנטיום 1...(כמובן לא באותה רמה...) אוקי?... (ושוב לא להתחיל להתחכם, תודה)

ועכשיו למי שלא הבין כמו אממממ BlackHAWK למשל, רושמים , ולא תמיד ה-2100 יותר טובים מ-2700, תסתכל במקומות אחרים, בדיוק כמו שסמסונג DTL 2700 לא טובים כמו CTL.

WTF!? עוד אני עושה השוואה דפוקה?! אתה משווה לי 1 לפנטיום 4 אז תחסוך ממני את המילים היפות ואל תענה על זה אפילו.

ועכשיו למי שלא הבין כמו BlackHAWK למשל, בכיתה א' לימדו אותנו לכתוב אל ולא על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או KINGSTONE.......

ועכשיו למי שלא הבין כמו אממממ BlackHAWK למשל, רושמים , ולא תמיד ה-2100 יותר טובים מ-2700, תסתכל במקומות אחרים, בדיוק כמו שסמסונג DTL 2700 לא טובים כמו CTL.

WTF!? עוד אני עושה השוואה דפוקה?! אתה משווה לי 1 לפנטיום 4 אז תחסוך ממני את המילים היפות ואל תענה על זה אפילו.

ועכשיו למי שלא הבין כמו BlackHAWK למשל, בכיתה א' לימדו אותנו לכתוב אל ולא על.

דבר ראשון השוואתי לך 4 לפנטיום 1 בשביל שלא איך שהוא תתחכם לי ותגיד

לי משהו כמו ""עם אתה שם 1 על הלוח הזה ושם לו כזה וכזה אז הוא יותר טוב מP4...""

אבל כנראה שזה לא עזר... אתה עדיין חייב להגיב.....

בסדר אני מסכים איתך בכקשר לטענה שלא תמיד הם טובים יותר מה2100

ואל תתקן לי שגיאות תאמין לי אני יודע איך לרשום, ושרושמים מהר לפעמים יש

שגיאות כתיב.....קורה.........

ועם בה לי לרשומ בסיגעוט קטיו עז הני ערשומ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...