טכנולוגית הרדאון 8500 (כניסה מומלצת למבינים בנושא) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנולוגית הרדאון 8500 (כניסה מומלצת למבינים בנושא)

marking

Recommended Posts

עשיתי כמה בדיקות לרדאון, ואחת מהם היא בדיקות הSmoothVision . שמתי רווליציה על 600*800*32BIT בשביל שהגודל הקובץ לא ישתגע... כמובן שכל ההגדרות היו על HIGH. המשחק הוא לא אחר מאשר MOHAA! (בגלל המנוע המצוין!)

שמתי פעם אחת על FSAA 6X (התמונה העליונה) ופעם אחת ללא FSAA (התמונה התחתונה)

X6%2EJPG

%E1%EC%E9%2EJPG

סימו לב ל*יד* במיוחד בשני המקרים!

כמובן שהתמונה עם הX6 יותר טובה! (יחסית לJPG)

(ניסיתי להתאים את התמונות שיהיה באותו המקום...)

אז הגעתי לשאלה כזאת, ניתן להפעיל את הSmoothVision אבל איך לעזאזל מפעילים את הטכנולוגיה- TruForm?

אני לא מוצא את האפשרות בדריוורים!

ועוד שאלה! מה זה האפשרות "סינון אנאיזוטרופי"? הינה תמונה, תסבירו לי מה היא עושה? ומה יקרה אם אני אשים את האפשרות על 16?

%F1%E9%F0%E5%EF%2EJPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב4 בבוקר? :lol:

אני לא ראיתי שום הבדל בין שתי התמונות. אולי זה הוודוו, אולי זה הJPG, אבל אני לא ראיתי שום הבדל.

ואם כבר יש דיון על זה- אם אני רוצה להפעיל AA, אני מפעיל\מבטל את זה בדריברים, או דרך המשחק? והאם זה משפיע גם בוינדוס\ משחקים אחרים, או שזה מתבטל אחרי שאני יוצא ממשחק? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם קול ההבדל בתמונות הוא הבדל של שמיים וארץ ואין לי מושג איך אנשים לא שמו לב לזה

שנית ישנם משחקים שלא תומכים ב-truform ולכן האפשרות לא נמצאת בדרייברים אלא במשחק עצמו

לדוגמה במשחק Return To Castle...(אין לי כוח לכתוב את המילה האחרונה) יש לך באפשרויות תצוגה אפשרות לבחור שטכנולוגית

truform תופעל במשחק

בקשר למשחקים שלא תומכים אני מניח שיש איזה טוויקר לכרטיס מסך שיאפשר לך לעשות force truform כלומר להכריח את הכרטיס מסך

להשתמש בטכנולוגיה הנ"ל

ובקשר לסינון אנסטרופי הכוונה ל-anistropic filtering וזוהי טכנולוגית שעוזרת להפטר מאפקט שנקרא pixelation (אני חושב שכותבים ככה)

תנסה להפעיל משחק ללא filtering (אני לא יודע אם יש עדיין משחקים כאלה) ותראה את הריבועים ממש כמו סרט באיכות גרועה

לאט לאט תעלה ברמות עד שתגיע לרמת אניסטרופיק ותראה מה עושה הטכנולוגיה להסביר את זה אני לא יודע כי כנראה אם אני יסביר

יצא לי משהו לא נכון אבל אם תבדוק בעצמך תוכל לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר גבוה=יותר יפה=יותר לאט תעשה את החשבון בעצמך כל אחד לפי העדפותיו שלו

כמובן שככל שהמחשב שלך יותר טוב תרגיש פחות הבדל אבל לפי מה שהבנתי אם תשים את האנטי אליאסינג על 16X ההאטה היא גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...