מה אתה שומע?! - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתה שומע?!

Wood-Elf

Recommended Posts

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GENESIS זה נחמד ביותר, אני אוהבת את הקול של פיל קולינס.

כן רק שזה פיטר גרביאל.... =/

ג'נסיס הפופית זה אחד הדברים המגעילים שקיימים... (ובכל זאת הלכתי להופעה של פיל קולינס... ^^")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? חשבתי שפיטר גבריאל הוא זמר יחיד שעושה קליפים מוזרים כאלו שבא לך לראות עוד ועוד והוא לא בלהקה.

בטוח שזה לא פיל קולינס בגנסיס? איך אהבתי את This is the world we live in.  ;D

GENESIS מתחלק ל-2 תקופות :

1. של פיטר גבריאל - עד אלבום (DUKE (1980 - לא כולל

2. תקופה של פיל קולינס - עד עכשיו - תקופת הפופ של הלהקה

הכוונה שלך לשיר : Land of Confusion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שפיל קולינס מוזיקאי מאוד מוכשר, אבל כל מי שאהב את GENESIS בתקופת Progressive Rock שלהם, שונא את פיל קולינס בגלל שהוא שינה את הלהקה ללהקת פופ.

אני אישית אוהב שירים משתי התקופות, אפילו יותר מתקופת הפופ וכמובן את שירי הסולו של פיל קולינס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'. סיסטם היא להקת-מחאה ברורה ולליריקה שלהם יש משמעות.

ב'. העובדה שהם עושים חרא מוסיקה (וככה גם נייטוויש) לא קשורה לזה בכלל...

זה בגלל שהם עושים את הדבר המגעיל הזה שנקרא מטאל.

Genesis - Firth of Fifth

צר לי לבשר לך, אבל סיסטם לא עושים מטאל, הם עושים ניו מטאל, שזה יותר קרוב לראפ מאשר למטאל.

והליריקה שלהם לא מתאימה למטאל.

ואף אחד לא מכריח אותך לשמוע מטאל, ואם הלהקות שאתה מכיר זה סיסטם ונייטוויש אני מציע לך לשמוע עוד לפני שאתה מסיק מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך, אבל סיסטם לא עושים מטאל, הם עושים ניו מטאל, שזה יותר קרוב לראפ מאשר למטאל.

והליריקה שלהם לא מתאימה למטאל.

ואף אחד לא מכריח אותך לשמוע מטאל, ואם הלהקות שאתה מכיר זה סיסטם ונייטוויש אני מציע לך לשמוע עוד לפני שאתה מסיק מסקנות.

אני מכיר כל מיני מטאל...

שמעתי נייטוויש, סיסטם, מטאליקה, ועוד כמה...

כבר איזה שנתיים שאני לא מתקרב למטאל בגלל שאני פשוט לא יכול לסבול את זה... (למען האמת, את סיסטם אני במיוחד לא יכול לסבול)

אני כבר אפילו לא זוכר את השירים שהלהקות האלה שרות. (זו התקדמות בשבילי. xD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GENESIS מתחלק ל-2 תקופות :

1. של פיטר גבריאל - עד אלבום (DUKE (1980 - לא כולל

2. תקופה של פיל קולינס - עד עכשיו - תקופת הפופ של הלהקה

הכוונה שלך לשיר : Land of Confusion

אה... אחי...

פיטר גבריאל עזב את ג'נסיס ב75 נדמה לי, באלבום: The Lamd Lies Down on Broadway...

מ-The Trick of The Tail זה פיל קולינס הסולן. (ופיטר גבריאל לא נמצא בכלל)

ד"א, אני לא מאשים את קולינס - אם כבר, זו אשמת פיטר גבריאל.

כיוון שפיטר גבריאל היה החלק הפרוגרסיבי בג'נסיס...

בכל מקרה, זה היה קורה sooner or later, כיוון שזו הייתה המגמה שאותה תקופה.

גם פינק פלויד (ותצויין לחיוב העובדה שהם שרדו עד 78 ללא מסחור) לבסוף התמסחרו (עם התקליט: The Wall)...

זה קרה להרבה מאד להקות פרוגרסיב...

עוד משהו - פיל קולינס כבר לא מופיע יותר בכלל (יש לו סיבוב הופעות אחרון), ואת ג'נסיס הוא עזב ב-96' בשביל קריירת הסולו שלו ובשביל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אחי...

פיטר גבריאל עזב את ג'נסיס ב75 נדמה לי, באלבום: The Lamd Lies Down on Broadway...

מ-The Trick of The Tail זה פיל קולינס הסולן. (ופיטר גבריאל לא נמצא בכלל)

ד"א, אני לא מאשים את קולינס - אם כבר, זו אשמת פיטר גבריאל.

כיוון שפיטר גבריאל היה החלק הפרוגרסיבי בג'נסיס...

בכל מקרה, זה היה קורה sooner or later, כיוון שזו הייתה המגמה שאותה תקופה.

גם פינק פלויד (ותצויין לחיוב העובדה שהם שרדו עד 78 ללא מסחור) לבסוף התמסחרו (עם התקליט: The Wall)...

זה קרה להרבה מאד להקות פרוגרסיב...

זו בהחלט הייתה המגמה, ימי הזוהר של הפרוג רוק החלו להסתיים באמצע שנות ה70, והחלה מגמה הפוכה ברוק , כך במקום המורכבות של הפרוג למשל יש לך הרבה יותר פשוטה. בכל אופן העניין עם ג'נסיס שגרם להרבה אוהבי פרוג לא לאהוב יותר מדי את פיל קולינס הוא שקריירת הפופ שלהם לא פחות משמעותית מתקופת הפרוג שלהם מבחינת פופלריות (אם לא יותר) וכתוצאה מכך השינוי הסגנון מאוד בולט. אגב עד כמה שידוע לי יס המשיכו לנגן פרוג לאורך כל הקריירה שלהם... מצד שני עדיין רוב החומרים הטובים שלהם מתחילת שנות ה70 (לדעתי בכל אופן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בהחלט הייתה המגמה, ימי הזוהר של הפרוג רוק החלו להסתיים באמצע שנות ה70, והחלה מגמה הפוכה ברוק , כך במקום המורכבות של הפרוג למשל יש לך הרבה יותר פשוטה. בכל אופן העניין עם ג'נסיס שגרם להרבה אוהבי פרוג לא לאהוב יותר מדי את פיל קולינס הוא שקריירת הפופ שלהם לא פחות משמעותית מתקופת הפרוג שלהם מבחינת פופלריות (אם לא יותר) וכתוצאה מכך השינוי הסגנון מאוד בולט. אגב עד כמה שידוע לי יס המשיכו לנגן פרוג לאורך כל הקריירה שלהם... מצד שני עדיין רוב החומרים הטובים שלהם מתחילת שנות ה70 (לדעתי בכל אופן).

גם קינג קרימסון לא הפסיקו לנגן פרוג, ויש עוד הרבה דוגמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...