תקציב של 900 - 1000 , התלבטות... (כ. מסך) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב של 900 - 1000 , התלבטות... (כ. מסך)

Odedb52

Recommended Posts

שלום לכם... קצר ולעניין:

יש לי ג'יפורס אם אקס 440 64 מגה... רוצה להחליף אותו... קשה?!? לא...! ;)

מה כדאי לי לקנות בתקציב המצוין למעלה... עדיף שיהיה קרוב ל - 900 פלוס / מינוס כי אני רוצה גם 512 להוסיף... (כרגע אני על 256).

אני רוצה שיהיה ג'י פורס... אני יודע שתגידו 6600 / 6600GT אבל אני רוצה הצעות לגבי חברות , ביצועים.. ובקיצור, הכי טוב שאפשר להוציא בתקציב הזה!

מיועד למשחקים...

תודה מראש,

עודד .ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה נחמד שתביא את המיפרט שלך שנידע איזה כרטיס לחפש (PCIE או AGP ) ושגם לא יצור צוור בקבוק.

הנה המפרט.. (אם צריך עוד משהו תגידו...)

לוח - P4S8X

מעבד - 4 נורט'ווד 2.53 ג'יגה...

כרטיס - ג'יפורס אם אקס 440 64 מגה..

זכרון - 256 מגה.. (לא זכור לי חברה וכו'..)

וזהו לא? או שצריך עוד משהו...!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: אופס...

בכול מקרה צודק הוא די מוגבל אך ניתן לעשות דבר חלופי...

R9800 PRO 128MB\256BIT -780ש"ח של חברת GIL ALASTOR +3 שנים אחריות...(LOGICPC)

260ש"ח ?512MB 400MHz V-DATA?  מ(KSP?

סה"כ:

1040ש"ח

או שאת הזכרון מקסימום תקנה מTRADEZONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם... אני באמת חושב ללכת על 6600 רגיל (הוא כרטיס די טוב לא...?) ולהוסיף גם , כי זה יוצא לא כל כך שווה לקנות רק כרטיס ולהשאיר את הזכרון הזה...

ו.............

זה נחשב כרטיס טוב נכון ... ?!?  :

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDASU6600DT&Cat2Cat1ID=888&Cat2ID=1312#

ועם אני יקנה את זה אני יוכל להוסיף או את זה - A-Data (V-DATA) 256 MB 3200 Memory   שעולה 160¤

או את זה - A-Data (V-DATA) 512 MB 3200 Memory    שעולה 300¤

אם אלו באמת טובים... :nixweiss: ???

זה יוצא... :

הכרטיס שלמעלה + הזכרון 256 = 1110

הכרטיס שלמעלה + הזכרון 512 = 1250 (שאולי אני יגיע לסכום הזה).

מישהו...?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה לא מתכנן oc נכון? אז בגדול ההבדלים, עבורך, בין החברות השונות הם די זניחים, אני במקומך הייתי קונה את ה6600gt הכי זול שאני מוצא (בכל זאת עדיף להמנע מחברות קבר, איך תדע מה זה מה? תשאל, כי אנחנו כאן, בשביל הקטשופ!) ואת ה512 של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה לא מתכנן oc נכון? אז בגדול ההבדלים, עבורך, בין החברות השונות הם די זניחים, אני במקומך הייתי קונה את ה6600gt הכי זול שאני מוצא (בכל זאת עדיף להמנע מחברות קבר, איך תדע מה זה מה? תשאל, כי אנחנו כאן, בשביל הקטשופ!) ואת ה512 של ...

אז הנה מצאתי עכשיו 6600GT שיוצא לי אותו מחיר כמו הקודם שציינתי...   :   EVGA nVIDIA GeForce 6600GT Video Card, 128MB DDR3, 128Bit, DVI/TV-Out, AGP 8X, Model "128-A8-N350" -RETAIL   

אבל הראשון שציינתי הוא של אסוס... וזה 6600GT אבל שחברה שאני לא מכיר... EVGA אז אני רוצה לשמוע ממכם אם זה משתלם, מכוון שאני לא מכיר את החברה הזאת, ואם היא טובה או לא...?!?

נ.ב הכרטיסים שציינתי יתאימו ללוח אם (כי ראיתי שיש AGP ו - PCI-EX) או שזה לא קשור?!?

**עריכה**

מצאתי עוד כרטיס 6600GT שלדעתי נראה טוב... ( וגם של Gigabyte שהיא חברה טובה...)  :

Gigabyte Geforce FX6600GT 128Mb 128Bit "GV-NX66T128D" SLI III bulk

החסרון היחיד (שתגידו לי אתם אם זה באמת חסרון) שזה 128MB והראשון הוא 256MB ושזה מגיע ללא קופסא

שעולה 945....... יותר זול מה 6600 הראשון שהראתי ( לא GT) ?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי הEVGA הוא עם שנה אחת של אחריות קח את של עם 3 שנים אחריות +256זכרון או אם ביכולתך לקחת 512 אז הכי כדאי...

בכול מקרה אחי שתהיה לך שנה טובה ותתחדש  :hi:

תודה גבר! ;)

באמת נראה לי אני יקח אותו!... (מה שהוא גם הכי זול...!)

ושיהיה לך חג שמח ושנה טובה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...