P0wnd!!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P0wnd!!!

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מדהים עד כמה זה נכון , היום תיכנס לאוטובוס ותראה עד כמה הנהג\ת ממורמרים

ופשוט הוהגים בחוסר אחריות מוחלט

ומאחריהם של עורכי דין וסוכני ביטוח

ביזיון

עוד לא ראיתי בכביש נהג אוטובוס שאפשר להגיד שהוא מהמניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

It's so cute how you exploit every chance to laugh at women... I wonder how lucky you are with them.  ::)

נראה לי שעלית פה על משהו... או יותר דרכת על משהו. אאוץ'! אני אישית מרגיש יותר בטוח בנהיגה של אישה שיודעת לנהוג מאשר גבר שהאגו שלו שולט והוא נוקם על כל עקיפה או צפירה גם כאשר אתם בתוך האוטו שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כבר ציינו את זה כאן...

ככל הנראה שזה נכון, אבל אני מכיר אישית כמה נשים שיכולות לעשות ללא מעט גברים בית ספר בכל הנוגע לנהיגה. ואכן, הן תקינות, הן בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זאת הייתה הכוונה שלי, אני יודע שאת לא יכולה לכתוב בעברית ...

תקראי את זה ותגידי לי עוד פעם מה כתבתי פה.

:nixweiss:

את צריכה ללמוד להבין עברית, כי גרמנית כבר למדת, verstate Sie mich?

Woops, my bad... I didn't see it, you know, Germany, Beer, Jagermeister, tipsy. But what does it have to do with pretty?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעלית פה על משהו... או יותר דרכת על משהו. אאוץ'! אני אישית מרגיש יותר בטוח בנהיגה של אישה שיודעת לנהוג מאשר גבר שהאגו שלו שולט והוא נוקם על כל עקיפה או צפירה גם כאשר אתם בתוך האוטו שלו.

Thank you, it's all I wanted to hear! Most women are not such bad drivers, as a matter of fact, they're lot more carefull and they don't race on the roads like men sometimes do or stab someone at a junktion when being cut off.

אתם יודעים שמדענים גילו שלנשים יש ראיה מרחבית פחות טובה מאשר לגברים, מה שמשפיע ישירות על הנהיגה שלהם.

Mine was checked when I did my psychotechnic exam and I scored above the MALE average. Yet, I'm not getting a lisence.

See, I like drinking more than driving.

:alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...