מחפש Ford Mustang - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש Ford Mustang

TimoTy

Recommended Posts

רק אל תגידו שזה לא מרגש?  :-[

Front_Left_L%20copy.jpg

[ltr]you don't aim low, eh? a wreaked shelby GT350 will cost over 20,000$ and a good one over 40,000$ and the a good GT500 over 50,000$ and it can get as high as 125,000$

Shelby GT500

personally I'd get a Ferrari 355 Spider and 911 with what's left.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^

אל תטעה

ה-125 אלף זה מה שהוא רוצה לקבל

זה לא אומר שזה מה שיקרה

ופראררי תעלה לך יותר כי אף פעם לא עלתה כזאת בכלל על כבישיי הארץ וזה אומר שאתה צריך לשלם המון כסף על הרשאות שונות כדי שרק תוכל לעלות על הכביש.

ולהשוות פורשה קררה חדשה לשלבי 67 זה פשוט... ::)

זה בכלל לא בר השווה. זה לסוג אחר של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, צא מהסרט

תקנה איזה 205 או איביזה

מוסטנג זה לא כלי לילד

ובכלל, תעבור טסט ואז תדאג לזה :nixweiss:

מה אתה מבאס אותו?!!! אל תקשיב לו לך בעקבות החלום שלך! כי עוד 30 שנה תסתכל אחורה ותראה איזה טעות עשיתה... בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבאס אותו?!!! אל תקשיב לו לך בעקבות החלום שלך! כי עוד 30 שנה תסתכל אחורה ותראה איזה טעות עשיתה... בהצלחה! :xyxthumbs:

אני לא מבאס אותו, אני ריאלי, בארץ זה פשוט שחיטה להחזיק כזה דבר

וכמו שאמרתי, זה כלי כבד, תחשוב איזה קשה להחנות איתה, הוא יהנה הרבה יותר מקומפקטית, או משפחתית,

והוא גם בטח הולך לצבא עוד שנה שנתיים, ומה הוא השיג בזה?

האוטו ישכב לו שלוש שנים ויאבד את כל הקטע שלו, שייצבור קצת נסיון ואז אחרי הצבא יקנה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

למה אתה חושב שאני לא מודע לזה שהאוטו שותה דלק בצורה מטורפת ?

ושהוא מגושם גדול וקשה יותר לנהיגה מהרבה מכוניות אחרות ?

ומי אתה שתגיד אם אני יכול לנהוג עליו ושאני אדפוק אותו ?

אני בטוח שלכל אחד כאן יש אוטו שהוא תמיד חלם שיהייה לו.

אצלי זה פורד מוסטנג ואצל מישהו אחר זה בוגתי

אני בחרתי לעבוד למען השגת המכונית שתמיד רציתי

אז בבקשה אתם מוזמנים לעזור לי להגשים את החלום הזה ומי שבא לבאס בבקשה לא כאן

תודה

תום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח.... מזכיר לי נשכחות.. וגם איזה תרד ישן ..

ובכן אני מכיר מישהו שהיה לו חלום זהה , אבא של חברה שהיתה לי.. ויש לו כבר כמה שנים טובות פורד מוסטנג MACH1 שנת 72 , 5 ליטר. הוא העיף מתוך האוטו הכל , כולל "מיזוג אוויר" , שם רק מערכת של וקצת אור כחול בתוך המנוע  - לא בצורה צעקנית מדי. כמובן קצת עיצב מבחוץ ומבפנים אבל זה ברור. ובכל יום שבת אחרי ששתה מספיק בירות וויסקי וקוניאק הוא יוצא להתחרות קצת עם החברים שלו, כשלחבר הכי טוב שלו יש מוסטנג GT שנת 95 , גם כן 5 ליטר אבל גם הוא לא עמד בפיתוי וקנה מוסטאנג משנות ה70 והחל לשפץ אותה.

לגבי הנהיגה , צדקו פה - הנהיגה במוסטאנג הישנה ממש לא נוחה , ותאמת לא כלכך כיפית כמו מכונית מה20 שנים האחרונות , זה כמו אוטו עם מנוע של משאית בפנים - הרגשה של המון כוח מהמנוע אבל אין "לשאר" האוטו שליטה טובה על הכוח הזה.

וכאן כדאי לציין שהנהיגה בGT משנת 95 זה עולם אחר , המון המון כוח עם המון המון שליטה , רק שוב קצת מפחיד לנסוע על זה , ביחוד בתוך עיר - זה לא הכי מתאים פשוט מדובר בהמון כוח וקפיצה קטנה בכביש יכולה להגמר בהמון זעזוע ...

בכל מיקרה 50000 שקל אני לא חושב שיספיקו , בטח לא למשהו סביר - אבל בהצלחה שיהיה  :xyxthumbs:

הנה כמה שכבר פורסמו כאן בעבר : את הרחוב אולי אתה לא תזהה אבל הכחולה זו המאך1 שנת 72 , והאדומה זו הGT שנת 95 , ובפנים זה סתם איזה "אני" לא מרוכז במה שהולך מסביבי  8)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...