חייב עזרה בקשר למינידיסק.... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה בקשר למינידיסק....

Dawn

Recommended Posts

יש לי את המינידיסק הזה MZ-G750

מה שאני שואל זה אם אני יכול להעביר שירים במהירות לא להקליט אותם כמו איזה ווקמן...

עד עכשיו הקלטתי שירים עד הסוף שלהם וזה....אבל הבנתי שזה ממש חרא ככה...

המינידיסק בא עם משהו שקוראים לו - Digital PCLink שמתחבר למחשב ול Line In במינידיסק אבל זה ממש חרא :-\

אז מישהו מכיר את הפיתרון בבקשה בבקשה לעזור לי תודה.....ואם יש שאלות אני פה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המינידיסק שלך לא כולל חיבור ולכן לא תוכל להוריד שירים מהמחשב . אתה יכול רק להשתמש בהקלטה בזמן אמת.

הקלטה בזמן אמת זה רק באנלוגי (כבל רגיל מדיסקמן או מערכת או כל מקור אחר) או דיגיטלי (שמתחבר ליציאה אופטית במערכות או מחשבים עם יציאה כזו - או מתחבר לPC LINK הזה שלך).

אין שום סיבה שהקלטה בזמן אמת לא תצא לך טוב- רק שים לב שאתה שהווליום במכשיר שממנו אתה מקליט (במקרה הזה המחשב) לא גבוה מדי. אם זה עדין לא נשמע טוב תבדוק את הווליום הקלטה במכשיר.

עוד דבר שצריך לשים לב: אתה מקליט בSP, LP2 או LP4?

בLP4 הרבה דברים נשמעים איום ונורא - אולי בגלל זה אתה לא מרוצה מההקלטות שלך.

אם אתה ממש מתבאס אני מוכן לקנות ממך את המכשיר במחיר סמלי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1: תודה על התגובה.

אני מקליט ב LP2 וכל הקטע עם הווליום אני יודע...

אני מתבאס מהמכשיר שאני לא יכול להעביר שירים במהירות...

יש לי 3 גיגה בנתיים וזה בעיה להעביר את הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קנית את הציוד שמתאים לשימושים שלך. אל תתבעס, תלמד לפעם הבאה לחשוב מה אתה צריך ולבדוק דברים שאתה קונה כדי לדעת שזה מתאים לך.

להעביר הכל בהתחלה ו"במכה אחת" זה מבאס, נכון. תנסה להקליט כל פעם את המוזיקה שאתה רוצה לשמוע ולאט לאט תצבור מינידיסקים מלאים. כשתהייה "מאופס" על המוזיקה, זה יהייה נוח להקליט "פעם ב" משהו חדש שקנית (או הורדת. נו נו נו :nono:)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...