מחפש אנטי-וירוס טוב. - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטי-וירוס טוב.

tulz

Recommended Posts

אממ

נורטון באמת שואה של AV .. הפסקתי להשתמש בו כשיצאה גירסת 2002 חחח

אחר כך עברתי למקאפי שהוא אחלה אבל דיי כבד ..

אחר כך הייתי עם PANDA שהוא אנטיוירוס מצויין אבל שוב כבד ותופס הרבה משאבים

ולבסוף NOD32 האנטיוירוס הכי טוב שיצא לי להשתמש בו בשנים האחרונות

נורטון 2001 היה מעולה,מגירסאות 2002 הוא הפך לחרא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שאמר שזכרוני מטעה אותי ומנכ"ל קספרסקי אמר בעצם משהו אחר לגמרי - אז לא. אתה טועה, לא אני.

ובאמת אם מתרחקים מאתרים לא טובים, לא מורידים קראקים, קבצים לא חוקיים ושאר שטויות אז באמת לא ממש צריך אנטי וירוס.

אבל פיירוול חיייבים, יש תולעים שלא צריך לעשות כלום (חוץ מלהשא בלי פיירוול) והם כבר ידביקו את המחשב וידפקו אותו.

מנוע שמזהה לא מזוהים הוא דבר מאוד חשוב, אם אין לך אחד כזה, כל וירוס שיצא רק לפני כמה שעות\ לא ידוע מספיק יכול להרוס את המחשב בקלות.

יש כזה ברוב האנטי כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שמשתמשים במפתח הצפנה המחולל אקראית כדי לשנות את החתימה שלהם בכל פעם, זאת אומרת שאנטי וירוס רגיל יהיה חסר תועלת.

מנוע היוריסטי (כזה שמזהה בלתי מזוהים) מחפש את קוד הפענוח שחייב להכיל את מפתח ההצפנה, משתמשים בו כדי לפענח את קוד הוירוס ולאחר מכן מחפשים חתימות .

טכניקה נוספת למנוע מתבססת על העובדה שהרבה נולדים מוירוסים אחרים, המנוע היורסטי מנסה למצוא חלקים בוירוס שלעולם לא ישתנו וכך הוא תופס את הוירוס.

עוד שיטה מתבססת על כך שוירוס צריך להוסיף את עצמו לקוד תוכנה, אך כדי ממש לפעול הוא צריך לשלב את עצמו עם הקוד הקיים. המנוע מחפש קפיצה גדולה אחורה בקוד וכך הוא מזהה וירוס פונטציאלי.

עוד שיטה היא לאכסן את הוירוס בארגז חול, מקום שבו הוא לא יכול לעשות שום נזק ולראות מה הוא מנסה לעשות.

בקיצור האנטי וירוסים מאוד מפותחים היום, ואנטי וירוס בלי מנוע היוריסטי הוא חזרה אחורה בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנצל את הדיון הארוך... ואשאל כמה דברים...

אבל לפני זה אני רוצה להגיד שלדעתי

דאגו לגבות חומר רגיש ושלא ניתן לשחזור / בעל ערך רגשי וכו' - על הרדיסק נפרד או דיסקים, וככה תהיו שמורים מכל צרות העולם.

זה הדבר הכי נכון מניסיון אין כמו גיבוי טוב למקרה שהכל קורס בין אם זה וירוס או סתם נפלה של חומרה,

חוץ מזה תחשבו על זה אין האקר בעולם או סתם חבר חטטן שיושב על מחשב, שיכול להגיע למה שנמצא בדיסק במגירה לא קיים על מחשב.

כמובן שגם על הדיסק צריך לשמור מפגיעות הטבע או מגנבים - כמו כן לעשות דאבל באק-אפ למקרה של דיסק נשרט נשבר ...

טוב ולשאלות שלי...

אני לא מחפש אנטי-וירוס הכי טוב כי בטוח שיש יתרונות או חסרונות לכל אחד,

אבל רציתי לדעת איזה אנטי וירוס הייתי ממליצים למחשב P3-500 עם 128MB עם WIN98SE, כלומר חשוב שישאר מחשב אחרי אנטיוירוס -

כנראה שזה מוציא את נורטון .. אבל מה לגבי נוד32 או קספרסקי מי מהם יכול לחיות בסביבה כזאת ?

(לא מי יותר טוב מבחינת אני מסתפק בתוכנות שיהיו בחמישיה הפותחת - אני לא מאמין שאפשר לקבוע בוודאות שאחד הוא הכי טוב)

אם אני חוסך כסף והולך על חינמי יש יותר טוב מ AVG? (בסולם של 1-10 אם אני מדרג את נוד ו- קספרקי כציון 9 מה הדירוג שלו?)

חוץ מזה אני צריך פיירוול (אתם מסכימים שצריך עדיין למרות שזה WIN98?) איזה פיירוול יהיה מספיק קל ? ZONEALRAM ?

האם לא עדיף לקחת חבילה של אנטיוירוס יחד עם פיירוול על מנת שיעמיס הרבה פחות על מחשב,

זה נשמע הרבה יותר חסכוני במשאבים, לא? (אם כן המלצות לחבילה המתאימה למגבלות החומרה)

טוב לסיום אני אוסיף שאני אישית ממליץ להחזיק אנטיוירוס נוסף כביטוח אבל לא במצב פעיל ,

כלומר להעיף את פעילות השוטפת שלו ולעדכן ידנית פעם בכמה ימים להריץ סריקה ... כגיבוי וליתר ביטחון ?

(אגב דבר דומה שאני אעשה עם מחשב של P3-500 זה להריץ עליו סריקה דרך מחשב אחר ברשת עם אנטיוירוס אחר ליתר ביטחון)

לילה טוב וסופ"ש טוב - תהנו,

שנה טובה לכולם,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה מתכוונים ב"התנהגות"?

תראה, אם הקובץ מתנהג בצורה חשודה (מתנודד מצד לצד כמו שיכור, מסתכל כל 5 שניות מאחורי הגב כמו פרנואיד...), אז ייתכן ומדובר בוירוס.

הארגז החול הזה שאתה מדבר עליו זה ה quarantine שמופיע בכל האנטי-וירוסים??

הארגז חול זה מקום בו שמים קבצים החשודים כוירוסים. במידה ומדובר בקובץ רגיל, אז הוא יבנה ארמונות בחול וכדומה. אבל, אם תראה שבמקום לשחק בחול עם כף ודלי כמו כל קובץ נורמאלי, הוא מנסה לפתח גרעיני וטילים ארוכי-טווח, אז אתה יודע די בוודאות שאכן מדובר בוירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שארגז החול זה ההסגר הזה באמת,

אני לא רואה איך אפשר לעשות זאת בזמן אמת מבלי לבקש רשות מהמשתמש.

אם NOD 32 הוא 9 אז AVAST הוא בערך 5 וAVG הוא 6.

הבעיה ב98 שיש כל כך הרבה חורי ופריצות ידועות למערכת הזאת.

תנסה את SYGATE - הוא מקצועי וקטן, ובתור אנטי וירוס אתה יכול להשתמש בנוד או ב-AVG .

אבל כדי לך לנסות ולדלג על אנטי וירוס שפועל כל הזמן במחשב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפני זה אני רוצה להגיד שלדעתיזה הדבר הכי נכון מניסיון אין כמו גיבוי טוב למקרה שהכל קורס בין אם זה וירוס או סתם נפלה של חומרה,

חוץ מזה תחשבו על זה אין האקר בעולם או סתם חבר חטטן שיושב על מחשב, שיכול להגיע למה שנמצא בדיסק במגירה לא קיים על מחשב.

כמובן שגם על הדיסק צריך לשמור מפגיעות הטבע או מגנבים - כמו כן לעשות דאבל באק-אפ למקרה של דיסק נשרט נשבר ...

טוב ולשאלות שלי...

אבל רציתי לדעת איזה אנטי וירוס הייתי ממליצים למחשב P3-500 עם 128MB עם WIN98SE, כלומר חשוב שישאר מחשב אחרי אנטיוירוס -

כנראה שזה מוציא את נורטון .. אבל מה לגבי נוד32 או קספרסקי מי מהם יכול לחיות בסביבה כזאת ?

(לא מי יותר טוב מבחינת אני מסתפק בתוכנות שיהיו בחמישיה הפותחת - אני לא מאמין שאפשר לקבוע בוודאות שאחד הוא הכי טוב)

אם אני חוסך כסף והולך על חינמי יש יותר טוב מ AVG? (בסולם של 1-10 אם אני מדרג את נוד ו- קספרקי כציון 9 מה הדירוג שלו?)

חוץ מזה אני צריך פיירוול (אתם מסכימים שצריך עדיין למרות שזה WIN98?) איזה פיירוול יהיה מספיק קל ? ZONEALRAM ?

האם לא עדיף לקחת חבילה של אנטיוירוס יחד עם פיירוול על מנת שיעמיס הרבה פחות על מחשב,

זה נשמע הרבה יותר חסכוני במשאבים, לא? (אם כן המלצות לחבילה המתאימה למגבלות החומרה)

טוב לסיום אני אוסיף שאני אישית ממליץ להחזיק אנטיוירוס נוסף כביטוח אבל לא במצב פעיל ,

כלומר להעיף את פעילות השוטפת שלו ולעדכן ידנית פעם בכמה ימים להריץ סריקה ... כגיבוי וליתר ביטחון ?

(אגב דבר דומה שאני אעשה עם מחשב של P3-500 זה להריץ עליו סריקה דרך מחשב אחר ברשת עם אנטיוירוס אחר ליתר ביטחון)

שנה טובה לכולם,

טל

המלצה חמה -f-prot , קליל ומעולה.

אגב , מנסיוני , גם כשיש 2 תוכנות AV מותקנות ורק אחת פעילה , עלולות להיווצר התנגשויות , לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם הקובץ מתנהג בצורה חשודה (מתנודד מצד לצד כמו שיכור, מסתכל כל 5 שניות מאחורי הגב כמו פרנואיד...), אז ייתכן ומדובר בוירוס.הארגז חול זה מקום בו שמים קבצים החשודים כוירוסים. במידה ומדובר בקובץ רגיל, אז הוא יבנה ארמונות בחול וכדומה. אבל, אם תראה שבמקום לשחק בחול עם כף ודלי כמו כל קובץ נורמאלי, הוא מנסה לפתח גרעיני וטילים ארוכי-טווח, אז אתה יודע די בוודאות שאכן מדובר בוירוס.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בואנה אחי קרעתי אותי!!!!! ארמונות חול!! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפני זה אני רוצה להגיד שלדעתיזה הדבר הכי נכון מניסיון אין כמו גיבוי טוב למקרה שהכל קורס בין אם זה וירוס או סתם נפלה של חומרה,

טוב ולשאלות שלי...

שנה טובה לכולם,

טל

אם אתה מחפש אנטי-וירוס חינמי אני יכול להמליץ לך על AVG.

אם אתה רוצה אנטי-וירוס מעולה עד 150 ש''ח תקנה Kaspersky Anti-Virus Personal

---------------------------------------------------------------------------------------

קניית Kaspersky Anti-Virus Personal תהיה משתלמת כי אם יש לך רישיון חוקי לתוכנה תוכל לשדרג את הגירסא שלך בכל שנה כך שתמיד יהיה לך את ההכי חדיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...