מחפש אנטי-וירוס טוב. - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטי-וירוס טוב.

tulz

Recommended Posts

גם מנורטון אתה יכול להיות מרוצה אבל לדעת שיש לך עוד מלא שהוא לא מזהה.

ניסיתי את מקאפי הוא טוב והכל ודי נחמד אבל Kaspersky Anti-Virus Personal גילה 64 אחרי שהייתי בנורטון ואחרי זה עברתי לKaspersky Anti-Virus Personal ואז הוא גילה 64 ששניהם לא מצא,אנטיוירוס גאוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הזון אלרם היא תוכנה מעולה, בנו אותה למופת והיא היחידה שלא קיבלה הערות.

הבעיה היחידה שלה היא שהיא דופקת מחשבים סדרתית - כל פעם שאני משתמש בה היא מאטה את החיבור המון. ממש חבל.

קספרסקי זה נחמד מאוד, רק חבל שנוד 32 טובה יותר. ובכלל למשתמשים מנוסים הממשק של הנוד הוא הטוב ביותר. התוכנה הכי טובה במחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קספרסקי זה נחמד מאוד, רק חבל שנוד 32 טובה יותר. ובכלל למשתמשים מנוסים הממשק של הנוד הוא הטוב ביותר. התוכנה הכי טובה במחשב שלי.

1.אולי במקום לזרוק את אותן הערות באוויר תן ביסוס לדברייך ?

ניסית את שתי התוכנות במשך פרק זמן של חודש לפחות ? בדקת לעומק את יכולות ההגנה ברקע ? את יכולת ויסודיות הסריקה ? את יכולת התמודדות עם וירוסים?

2.אני מבין שאתה קובע את רמת האיכות והמקצועיות של התוכנה לפי הממשק , זה רק אני שלא מבין את הקשר בין הדברים ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין לי ביסוס, רק המלצות של אחרים, אבל אני מתערב שגם לך אין.

בדיקה של התוכנות במשך חודש לא תשיג כלום, האתגר אף פעם לא יהיה זהה לחלוטין.

מה שנשאר לנו אלו המבחנים האקדמיים, המלצות המשתמשים (גם אני ממליץ) והטכנולוגיות של התוכנה.

בכולם נוד מנצחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ביסוס ?

בדיקה של חודש לא תעזור לי ? תאמין לי שכן , אבל מהלך חכם מצידי היה לא לזרוק את המחשב הישן , ככה אני יכול עובד עם שתי אנטיוירוס במקביל (אחת על כל מחשב) עכשיו אני עם nod ו-f-secure , כי את התשובה ל-kav VS nod כבר מצאתי. :P

איך אתה דיוק קובע שהטכנולוגיות של nod מתקדמות יותר ? הטכנולוגיה היחידה העולה על קספרסקי היא מנוע הסריקה הג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה היחידה העולה על קספרסקי היא מנוע הסריקה הג'נרי.

לא רק זה אל תישכח שמה שעושה אותה מושלמת שהיא כימעט לא לוקחת משאבים(זיכרון) ביגלל שאין לה ממשק מעוצב! :-\ דווקא חבל אבל בכל זאת זה יתרון!

כניראה בעתיד ישימו לה ממשק חדש אבל עד אז זה לא כל כך חשוב העיקר עושה תעבודה!!!

q1234 - עשיתה בחירה נכונה בהצלחה עם נוד32!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנטי וירוס מושלם !

משתמע מזה שאין דבר כזה אנטי וירוס הכי טוב

בסופו של דבר , זה עניין של מזל (באיזה וירוס נידבקתם/נתקלתם)

מנסיון , גם AVG מוצא ש-NOD32 וקספרסקי לא מוצאים ולהפך

בסופו של דבר , גם מי שמותקן אצלו במחשב 5 סוגי אנטי וירוס ביחד , לא מוגן ב-100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזון אלרם היא תוכנה מעולה, בנו אותה למופת והיא היחידה שלא קיבלה הערות.

הבעיה היחידה שלה היא שהיא דופקת מחשבים סדרתית - כל פעם שאני משתמש בה היא מאטה את החיבור המון. ממש חבל.

אני משתמש ב-ZoneAlarm Pro 6 לצד NOD32, ואני לא מרגיש שה-ZoneAlarm מאט לי את החיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנטי וירוס מושלם !

לא היתכוונתי שהיא מושלמת היתכוונתי שהיא הכי טובה!

והיא אחת האנטי המושלמים מבחינת ביצועים! גם קספרסקי ביגלל המאגר העצום של חתימות/וירוסים !

משתמע מזה שאין דבר כזה אנטי וירוס הכי טוב

בינתיים יש אחד כזה "נוד32"!!!

מנסיון , גם AVG מוצא ש-NOD32 וקספרסקי לא מוצאים ולהפך

:lol: מניסיון AVG לא מישתווה ל- NOD32 וקספרסקי! תיראה בכלל אזה רמה AVG ואזה NOD32/KASPERSKY

*שכחתה ( :nono:)שלימצוא זה לא חוכמה גדולה החוכמה הגדולה זה ליתפוס אותם בזמן אמת!

מה שרוב חברות האנטי וירוס בשנים האחרונות מנסות לפתח מנועי סריקה חדשניים, מה שנוד עשתה עדיין אין לאף אנטי וירוס!!!

בסופו של דבר , גם מי שמותקן אצלו במחשב 5 סוגי אנטי וירוס ביחד , לא מוגן ב-100%

אזה שטויות!!! ברור שתמיד זה לא יהיה מוגן ב100 אחוזים!(באנטי וירוס אחד!) כי ברור שכל יום יוצאים וירוסים! וברור שהחברות מעדכנות תתוכנות מדיי יום!!! :bash:

אז למה בכלל החברות צריכות לעדכן? כדי שהמחשב יהיה מוגן מקסימום 100% !!!!!!! :bash:

מקסימום וניכנס למחשב שלך וירוס חדש במיקרה ושהוירוס לא נימצא ברשימה השחורה של התוכנה!! והוא לא תופס אותו בזמן אמת(ביגלל עידכון מאוחר של התוכנה) אז הוא יתפוס אותו בסריקה ידנית!!! (כמובן לאחר עידכון של התוכנה.)

ומי שמשוגע לדבר ושיכול להחזיק 5 סוגי אנטי וירוס ברור שיכול להיות מוגן 100% מוירוסים!!!! מי כל מינה בחינות גם כי כל אחד מביא איתו משהו שאין לאחרים וכיאלו כל אחד יכול ליתרום משהו במערך ההגנה וברור שזה תלוי באיזה תוכנות אתה בוחר. "תחשוב יהיה דבר כזה נוד32 משולב עם קספרסקי"? :smile1: ותחשוב איך הממשק שלו היה ניראה חצי אדום חצי טורקיז! :lol:

בקיצור מה שכתבתה זה לא הגיוני כי אף אחד ניראלי לא ביצע הגנה עם 5 במקרה שלך אנטי וירוס גם מי צריך כל כך הרבה?! מקסימום 2!

באמת אתה כותב שטויות יש לך הוכחה בכלל שמישהו ניסה 5 א"ו ולא היה מוגן 100% מהתקפות?

תחשוב פלוס כל אנטי וירוס מעדכן תעצמו ומביא איתו שלל עידכונים שאין למיתחרה שלו זה מטורף! זה בטוח שאתה תיהיה מוגן 100%! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...