מחפש אנטי-וירוס טוב. - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטי-וירוס טוב.

tulz

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נוד 32 קיבל את פרס החסינות לוירוסים (מבחן עולמי שבודק זיהוי וירוסים) במשך 6 שנים. במשך 6 שנים הוא היה הראשון בזיהוי .

ולמעשה הוא האנטי וירוס הטוב ביותר ומהיר ביותר לפני הרבה מבחנים.

זה הוחכה למה נוד32 עדיף על פניי מיתחריו!!!! >:(

ובקשר לקספרסקי בעתיד יכול ליהיות שהו יהיה מספר אחד.

ומשהו אחד אני עד היום לא מבין למה חברת סימנטק לא מבינים שסדרת נורטון זו אכזבה אחת גדולה!

הם כזו חברה גדולה והם עדיין לא יודעים מה הפיתרון לכל הבעיות האלו!

הם אמורים להיות מספר אחד החוד של כל האנטי אבל מישומה מאז 2002 הם רק יורדים!!! :-\

בינתיים הפיתרון הכי קל!!!! זה נוד32 אין מה לעשות הוא פשוט קל!!!!! ועושה תעבודה כמו גדול! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד רק דבר אחד

למען ההסבר

NOD32 וקספרסקי הם באותה רמה, ואנשים בוחרים לפי הטעם

לקספרסקי יש מאגר שמתעדכן כמו טיל (כל כמה שעות) לעומת הNOD32 שמתעדכן כל 24 שעות בערך

לNOD יש מנוע ג'נרי שאין שני לו. וכו'....

הבחירה היא ביניהם

נורטון מדורגת למטה.... הרחק למטה

כי היא מטורפת

עובדת כמו פרה, גם אוכל כאילו אין מחר וגם איטית מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנתיים יש להם קהל מעריצים גדול מספיק כדי להעשיר את החברה.

בידיוק ככה!

לעומת הNOD32 שמתעדכן כל 24 שעות בערך

מי שלא מישתמש בו שלא יגיד סתם! נוד32 מתעדכן 2-3 פעמים ביום.

תגידו יש מישהו שמישתמש כבר ב-Norton AntiVirus 2006 ?

מעניין איך הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי את שניהם אבל אני ממליץ על KASPERSKY משתי סיבות האחת הוא נוח מאוד וידידותי למשתמש ועושה את העבודה כמושצריך (לא שנוד 32 לא עושה הוא גם עושה את זה מצויין)

והסיבה השניה היא שהנוד32 משום מה השפיע על השיתוף קבצים שלי לרע הוא האט אותו בטירוף ו KASPERSKY לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי, הממשק באמת שונה .

תהיה אפשרות שליטה מורחבת , והמנוע הג'נרי שופר לפי מה ששמעתי , וגם נוספה אופציה שנקראת Pro Active Defense שאמורה להיות תוספת למנוע ההיוריסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ZoneAlarm Internet security suite http://www.zonelabs.com/store/application?namespace=zls_catalog&origin=catalog_main.jsp&event=link1.skuList&dc=12bms&ctry=US〈=en&lid=ho_zass

הוא מכיל כבר את כל הדברים שאתה צריך כולל אניטיוירוס, firewall ו antispayware

כמובן שהוא גם שייך לחברה ישראלית checkpoint

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיקים אתם...........סינמטק,עם או בלי הקיורות שמעניקים לנורטון תמכור את המוצרים שלה,לא חשבתם אולי שהיא מוכרת אלפי ומיליוני אנטיווירוסים של נורטון לבתי העסקים?

לא חשבתם על זה שכל שנה בא נשיא שלה לכנס העסקים ודובר שם וככה כל בית עסק חושב שהנורטון הוא ליגה(האמת הוא כן,פשוט רוצח זיכרון)

בקשר למי יותר טוב,הייתי אומר קספרסקיי,ללא ספק למרות שאני מחזיק ברשותי נוד 32,קספרסקיי יותר בטוח,לא לשכוח גם שקספרסקיי עושה צרות בלהתקין אותו כלא חוקי,אז במקרה הזה עדיף נוד 32...........מבחינה בטיחותית הקספרסקיי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה כבר את KASPERSKY 2006? שמעתי שהוא יהיה מעוצב מחדש ומנוע ג'נרי חדשני.

אתה יכול לקרוא תגובות משתמשים (וגם לראות תמונות) בפורום הרשמי של KASPERSKY Beta:

http://forum.kaspersky.com/index.php?s=c9dfa7ba78711cc44fa264e8862cc2ea&showforum=16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי הוא יצא??? וואו השינוי ממש מבורך! כלומר Kaspersky אנטי וירוס טוב וגם אין לי אליו תלונות ובאמת שהעיצוב שלו נחמד,אבל העיצוב בגירסאת ה2006 ממש מדהים! חוץ מזה שחברת Kaspersky מבטיחה 60% יותר הגנה מגירסאות ה2005 בפיירול ומנוע הג'נרי החדשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה הורדה לזה.

בכל אופו ניתן לראות בפורום הרישמי של Kaspersky Anti-Virus Personal 2006 BETA (לינק למעלה) תמונות מהתוכנה.

אם אתה רוצה את הגירסא הכי חדשה של Kaspersky אתה יכול לעדכן את הגירסא שלך לגירסא האחרונה של התוכנה בצורה חוקית לגמרי!

פה: http://www.kaspersky.com/productupdates

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...