ניקוי ראג'סטי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי ראג'סטי

the kooks

Recommended Posts

שלום.

אני מעולם לא עשיתי את הניקוי ראג'סטי אך לאחרונה נאמר לי שאם אני אעשה זאת המחשב שלי יפעל הרבה יותר מהר(כרגע הוא פועל בסדר פחות או יותר) אבל אם אפשר שיפעל יותר טוב וזה לא יעשה לי בעיות אז למה לא..

קראתי קצת על תוכנות לניקוי ראג'סטרי ורציתי לשאול האם זה יכול למחוק לי דברים שני צריך כמו כתובת במועדפים או אתרים שמישמרו בזיכרון וכדומה?

ובנוסף האם זה באמת ישפיע אחרי שאני אנקה את האג'סטרי?(יש לי כבר שנתיים את הXP ועוד לא עשיתי ניקוי אחד)

אם אפשר לינק לתוכנה+תשובה לשאלותי

בברכה רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רציני אפילו לא עשיתה ניקוי אחד במשך שנתיים?! :o

אחי אתה חייב לנקות זה יעשה לך תמחשב יותר מהר וינקה לך שאריות מהתקנות וכל זה וגם ישפר תטעינה של הXP ועוד ועוד...

והוא לא יימחק לך כלום חוץ מי רגיסטרי!

ובנוסף זה משפיע לטובה על המחשב ואף יעשה תעבודה יותר מהירה!

אחי אני יכול להמליץ על - Registry Mechanic המצויינת תוכנה אמינה מתעדכנת ועושה הכל! חלק ללא בעיות!!!

ואחת התוכנות הפופולריות בעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ,

מה זה אומר לנקות את הרגיסטרי - האם מישהו יוכל לתת הסבר קצר על קצה הלשון מה הפעולה אותה תוכנה מבצעת,

והאם ניתן לסמוך עליה בביצוע ניקוי חכם או שמא יש סיכויי שהיא תמחוק קבצים הכרחיים למערכת

וגם הייתי רוצה לקבל קצת מושג לגבי מהם שגיאות רגיסטרי נפוצות (אם אפשר) ....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרג'יסטרי זה מעין ספר רישום של מערכת ההפעלה. כל המידע לגבי כל התוכנות וכל סוגי הקבצים נמצא שם. זה המקום שמפנה תוכנות כאלו או אחרות למשאבים שלהם. הבעיה היא שלפעמים יש פה קצת זבל, כלומר הפניות לקבצים שלא קיימים יותר, או הפניות ריקות שאין בהם כלום. למשל תוכנה מסויימת שהשתמשה בסוג קובץ מסויים, וכשכבר לא נמצאת במערכת, יכולה להשאיר מאחוריה עקבות.

מה שREGISTRY MECHANIC או כל תוכנת רג'יסטרי אחרת זה פשוט לעבור על כל הערכים ולבדוק אם הם מובילים למקום ממשי, כלומר שעדיין קיים במערכת. לכן, אין שום סיכוי שהתוכנה יכולה לקלקל משהו במחשב, כי היא רק מטפלת בערכים שמובילים לכלום. ערכים שמובילים למקומות אמיתיים, אפילו אם הם מיותרים, נחשבים תקינים בפני התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...