רוצה להרכיב מפרט ב4,000 ש''ח כולל מעבד כפול ליבה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להרכיב מפרט ב4,000 ש''ח כולל מעבד כפול ליבה

tulz

Recommended Posts

חכה שR520 יצא וכל והמחיר של הרבה כרטיסים ירד ואז תיקח כבר את 7800GTX

אתה נורמלי ? אני לא מבין איך הוא מצליח לשים 7800GT בכלל אתה רוצה שהוא ישים GTX?

Tulz איזה מעבד בסוף אתה לוקח עם ה7800GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

tulz

אם כבר אתה מוכר את המעבד והלוח אם שלך הייתי מעדיף במקומך לקחת X800GTO עם ה X2 3800 ולא 3700SD עם 7800GT

(לפי מה שהבנתי את מה שתרוויח מהמכירה של ה 6600 + המכירה של המעבד והלוח + ההפרש בין X2 3800 ל 3700SD אתה שם על כרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כל הרבה משחק במשחקים,ממש בקושי. אני עובד עם גרפיקה אז אני חושב ש6600TD יספיק ועוד איך. הכפול ליבה ממש יעזור לי בגרפיקה שלא לדבר שגם יש לי של 1GB.וחוץ מזה קצת אינרטנט עבודות פה ושם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע לא מוכר,אני נותן את זה למחשב שלך האח שלי,הוא יהנה מהמעבד והלוח אם המצויינים האלה. (החלפתי אותם בגלל שהם 64 BIT)

אישית מהירות הוא 3.0Ghz שזה מאוד מכובד ואפילו יותר מדי בשביל המחשב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,המעבד שיש לי כרגע מאוד חזק (3.0Ghz) וגם הלוח אם. והמחשב של אח שלי מעפן. הוא נורא מאושר שאני נותן לו את החלקים האלה.

החלטתי ללכת על מעבד הAMD Athlon64 3000+Venice וכמובן כרטיס X800GTO!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי שגם 3000 GHZ זה חזק,כרגע אני עובד אם מעבד שהוא גם 3000 GHZ (מעבד ,32 BIT) ואני מחליף אותו רק בגלל שאני מעדיף עליו מעבד 64 ביט,חוץ מזה הוא מעולה.

לדעתי זה שטויות להחליף עכשיו מעבד, המעבד שיש לך הוא מספיק טוב, ועדיף כבר להוציא את הכסף על רכיב אחר שיותר ישפיע. חוץ מזה שבינתיים אין הבדל בין ה64ביט לבין ה32ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...