רוצה להרכיב מפרט ב4,000 ש''ח כולל מעבד כפול ליבה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להרכיב מפרט ב4,000 ש''ח כולל מעבד כפול ליבה

tulz

Recommended Posts

שלום לכל הפורום,אני ממש מצטער שאני משגע אתכם ( :bash:) בעניין המפרט כי המחשב הולך להיות אצלי 3 שנים וחשוב שלא אתחרט עליו אחרי כמה חודשים.

שמעתי על מעבדי הכפול שנשמעים ממש טובים ובעתיד ינצלו את עצמם טוב במשחקים.

אני רוצה להרכיב מפרט שכולל מעבד כזה (לא כולל מסך,,ציוד הקיפי,ארדיסק,ומארז).

יש לי עדיפות ל-1GB וספק שיחזיק את המחשב טוב. יש לי כרגע 6600TD 128MB אשמח להחליף אותו בכרטיס יותר טוב ממנו (אם תצליחו להכניס לתוך המפרט).

מטרות המחשב: משחקים (המון משחקים),,עריכת וידיאו,צפיית TV דרך הכרטיס מסך ועוד...

תקציב: עד 4,000 ש''ח גג ולא לחרוג מהתקציב בשקל!

עדיפות: עדיפות למעבד כפול ו-1GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף שתשאר עם ה6600 שלך , הנה בניתי לך מ KSP ... כשיהיה לך כסף תשדרג בעתיד את הכ"מ אם אתה רוצה להכניס כפול ליבה,ותקשיב אם אתה רוצה

כ"מ יותר חזק ממה שיש לך תאלץ לוותר על כפול ליבה גם מעבד 3200 של יספיק לך לשנתיים - שלוש אבל לא חזק כמו הכפול ליבה..(כי עוד שנה

ישתמשו בכפולי ליבה גם במשחקים ואז הכפול ליבה יהיה חזק ולא יראה את מעבדי ה A64 חדי ליבה ממטר..) והנחתי שאין לך ספק..

מעבדי

כמות

מחיר

סה"כ

Athlon64 3800+ (S-939) X2 DUAL CORE

1

2250

2250

לוחות אם למעבדי ABIT

כמות

מחיר

סה"כ

AN8 ULTRA S-939, nForce4U,GBL,SATA II ,F.WIRE

1

690

690

זכרונות 400

כמות

מחיר

סה"כ

512Mb 400MHz Twinmos

2

285

570

מארזים Power Supply

כמות

מחיר

סה"כ

HEC 425W (True Watts)

1

330

330

סה"כ

3840

בתשלומים (כולל תוספת) 12 * 350 ¤

להרכבת מחשב שלם מהחלקים הנייל יש להוסיף 190 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות

דגם מחיר כמות

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800+(2.0GHz) BOX 2290 ¤ 1

MSI K8N Neo4-F NFORCE4 620 ¤ 1

SAMSUNG DDR 512MB 400mhz 300 ¤ 2

COMPUCASE CI-6A19 WHITE NO PSU 280 ¤ 1

FSP 350W LGA775 24pin SATA 12cm 260 ¤ 1

סה"כ: 4050 ¤

www.noacomp.co.il

התפרשתי על טיפה פחות טוב לטובת חנות הרבה יותר נורמלית...

רק חסר הארדיסק...וגם יש פה מארז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אקח 64 3700 San-Diego Socket 939 BOX ישארו לי 700 ש''ח לכרטיס מסך,מה שעולה ה-6600,לכן אני מעדיף לקחת כפול עם כבר.

ואני לא מוכן לרדת באיכות של המעבד,יכולת העיבוד הכי חשובה לי,כי אני גרפיקאי וצריך יכולת עיבוד גדולה,אני גם גרפיקאי וגם משחק במשחקים,אני יותר מעדיף את המחשב לגרפיקה אז יכולת עיבוד גבוהה חשובה לי. חוץ מזה אני יושב ימים ולילות על פרוייקט שאני עובד עליו כמעט שנתיים,לכן המהירות של המחשב מעל הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אקח 64 3700 San-Diego Socket 939 BOX ישארו לי 700 ש''ח לכרטיס מסך,מה שעולה ה-6600,לכן אני מעדיף לקחת כפול עם כבר.

ואני לא מוכן לרדת באיכות של המעבד,יכולת העיבוד הכי חשובה לי,כי אני גרפיקאי וצריך יכולת עיבוד גדולה,אני גם גרפיקאי וגם משחק במשחקים,אני יותר מעדיף את המחשב לגרפיקה אז יכולת עיבוד גבוהה חשובה לי. חוץ מזה אני יושב ימים ולילות על פרוייקט שאני עובד עליו כמעט שנתיים,לכן המהירות של המחשב מעל הכל.

אז תמכור את מה שיש לך כרגע(כרטיס מסך) במשהו כמו 400-500 ש"ח תוסיף ל700 ש"ח והופ יש לך X800GTO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמכור אותו עכשיו אז לא אוכל לברר מחירים,לגלוש באינרטנט ולהנות מהימים האחרונים של החלקים שלי. אבל בלי כרטיס המחשב לא עולה. אולי שיגיע המחשב אמכור אותו,ועד שיהיה קונה אסתפק בשבועיים האלה ב- 4 MX 4000,חוץ מזה אני יכול למכור את המעבד שלי והלוח אם:

מעבד Pentium 4 3.0Ghz 32 BIT

לוח אם COMBO ATX 915P

שעליהם ארוויח עוד אלף שקל,מה שיאפשר לי אולי לקנות 7800GT! תודה חבר'ה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמכור אותו עכשיו אז לא אוכל לברר מחירים,לגלוש באינרטנט ולהנות מהימים האחרונים של החלקים שלי. אבל בלי כרטיס המחשב לא עולה. אולי שיגיע המחשב אמכור אותו,ועד שיהיה קונה אסתפק בשבועיים האלה ב- 4 MX 4000 הישן שלי (פעם היה לי במחשב הקודם שלי),חוץ מזה אני יכול למכור את המעבד שלי והלוח אם:

מעבד Pentium 4 3.0Ghz 32 BIT

לוח אם COMBO ATX 915P

שעליהם ארוויח עוד אלף שקל,מה שיאפשר לי אולי לקנות 7800GT! תודה חבר'ה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...