קניתי זוג נגנים מיקסר וסאב JBL !18" - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי זוג נגנים מיקסר וסאב JBL !18"

musari

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

למי אתה הולך לתקלט לאמא ואבא???

:kopfpatsch:

אני עדיו לא מבין את הקטע שלך?

אתה בונה אולפן הקלטות?

מה אתה עושה??!?

עם הכסף שזרקת אפשר לקנות אוטו

או לפתוח חדר חזרות מקצועי ולקחת על זה הרבה כסף

וככה להרוויח כסף בפרוסס .

אני חושב שיש ילדים בני 10 ברמת משכל יותר גבוה משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם התגובות הילדותיות האלו, מה איכפת לכם מה הוא עושה עם הכסף שלו?

אני פשוט לא מבין אתכם.. זה כמו שתגידו לבן אדם כמו ביל גייטס לא לקנות מחשב יותר מ5K, אבל הוא יכול לאפשר לעצמו, אז למה לא?

אני גם חושב שלדעתי הציוד הזה מיותר אם זה רק לחדר, אך זה לא אומר שאני אגיב בצורה כזאת.

תלמדו להגיב בצורה מתורבתת, גם אם אתם לא באותה דיעה של משתמש מסויים/אתם חושבים שהוא עשה משהו לא נכון.

זאת זכותו המלאה לעשות כל העולה לרוחו עם הכסף שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו בצורה מתורבתת- במחיר שהשקעת היית יכול לקנות מערכת הרבה יותר טובה. אבל השאלה היא מה האפקט שאתה רוצה להשיג עם המערכת שלך, להנות באמת ממוזיקה או להראות לחברה ואני חושב שכולם מבינים איפה אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו בצורה מתורבתת- במחיר שהשקעת היית יכול לקנות מערכת הרבה יותר טובה. אבל השאלה היא מה האפקט שאתה רוצה להשיג עם המערכת שלך, להנות באמת ממוזיקה או להראות לחברה ואני חושב שכולם מבינים איפה אתה

למה לדבר סתם תן קישור למערכת שאתה מדבר עליהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=142310.msg1195607#msg1195607 date=1127592689]

אני אוהב דברים חריגים !

ובמקום סאב 6 אינצ' שנותן 75 וואט אבל מקרטע ב 20 קניתי שנותן 1600 אבל נקי 1200 ' date='123 דציבל הוא מגיע!!

והרמקולים ל 107 דציבל כל אחד!

[/quote']

למה להסתפק ב123dB@M? היית הולך על הדבר הבא: http://www.meyersound.com/products/concertseries/700hp/

700-HPv1.jpg

139dB@M!!!

כמה שאני אוהב את הסאב הזה. למען הסר ספק אני משתמש בו בהופעות ולא בחדרי הקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל מסתכם בנקודה אחת פשוטה שכל ה"מתקלטים במועדון בבית" פספסו:

באותו מחיר הייתם יכולים לקנות מערכת בעלת פחות עוצמה והרבה יותר איכותית שמיועדת להאזנה ביתית.

(ועדין הייתם מקבלים באסים לריאות ולב, לא צריך 10000000000W בשביל זה).

-לא, אני לא אומר שמה שיש לכם לא איכותי

-אתם בין כה לא מנצלים את כל העוצמה שהציוד שלכם יכול להפיק

הדרך הכי טובה זה ללמוד מניסיון. יש אנשים שגם לומדים מניסיון של אחרים ויש אנשים שחייבים ללכת בדרך בעצמם לפני שהם מבינים כמה דברים - אלה החיים.

הכי חשוב שתשמרו על האוזניים - את זה אי אפשר לתקן עם כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגביר כמו שאמרתה את כל העוצמה אי אפשר להסביר את ההרגשה בין ביתי ורמקול לציוד הגברה זה לא אותו הרגשה צריך לשמוע ואז לתת דעה חשבתה פעם איך ישמע באטלפיילד 2 אם תחבר אותו למערכת של מועדונים אתה לא מתאר עד כמה מציאותי המילחמה נשמעת כל כך טוב עד כדיי כך שאתה ממש ממש ממש בתוך הקרב שזורקים רימון אתה מרגיש בום עוצמתי וכל החדר כולך רועד מרגיש את הבום הזה בחזה או שטנק יורה ואתה נמצא במשחק בהלם שומע רק את הצליל הנמוך זה חוויה שלא ניתן לתאר עד שלא תנסה באמת או היריה מהרובים זה ממש כמו במציאות למי שחייל והיה פעם במיטווח זה אותו דבר !!!!הרמקולים האילו ממלאים את החדר בצליל לא נקודתי כמו שקולנוע ביתי זה ממש אין לי איך להסביר צריך רק לשמוע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא מזלזל בהנאה שהרמקולים האלה מביאים לך.

אבל כפי שנאמר פה.... לא חבל על האוזניים? :nixweiss:

כפי שאומרים- העיקר הבריאות. חלקי גוף לא תוכל לקנות, למרות שיש לך הרבה כסף.

ודרך אגב, ההורים שלך לא מתעצבנים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...