הגיע הזמן לכרטיס מסך חדש עזרה!!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לכרטיס מסך חדש עזרה!!!!

shpigeli

Recommended Posts

יש לי p3 667 עם ג'יפורס 256 אני רוצה משהו חדש בעתיד אם אני אקנה מחשב אני אעביר את הכרטיס הזה... אוקי אני רוצה בטווח מחיר עד 1200 גג!!!!

ראיתי את של ti 4200 איך הוא??? ראיתי את של סומה לא ממש חברה מוכרת נכון??? יש למישהו כרטיס של סומה איך הוא??? אני אוהב די לשחק משחקים לא הרבה מאוד אבל אם אני משחק אני רוצה שיתן לי איכות עם רזולוציה גבוההה עדיף לי לקחת אולי איזה כרטיס עם mx440/460?? ראיתי גם של גיינורד אז מה כדאי??? ראיתי גם של לידטק שהם נראו לי טובים.. עוד שאלה מה עדיף 128 או 64??? אני רוצה משהו איכותי אז תודה למי שיעזור לי!!!

ומאיפה הכי כדאי לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח ג'י 4200 של suma/leadtek/gainward/msi/asus כששלושת הראשונים מעולים לאוברקלוק

דרך אגב חיפוש בפורום לא עולה כסף ושאלה זאת נטחנה מכל כיוון אפשרי כך שבפעם הבא תבדוק קודם שלא שאלו

את השאלה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש יקר,

לצערי הת'ראד שלך ננעל.

להבא קרא את הודעת הפתיחה בכל פורום:

מספר כללים שיש להקפיד עליהם בעת הוספת הודעה חדשה בפורום זה:

דאג לכתוב כותרת עניינית; כותרת המכילה את תוכן השאלה שלך באופן מתומצת וללא סימני קריאה ושאלה מיותרים נעימה יותר לעין ותמשוך יותר צפיות ותגובות מאשר כותרת עם סימני קריאה מרובים.

אל תהסס להשתמש באפשרות החיפוש בפורום, ייתכן מאוד ששאלתכם נשאלה כבר בעבר ונענתה.

נושא נוסף,

לאור גל הולך ומתעצם של ת'רדים בעלי כותרת סתמית הפוקד את כל הפורומים, הוחלט לרענן את מדיניות הניהול ולחדד את אופן הטיפול בת'רדים בעלי כותרת סתמית.

החל מהיום, 08.7.2002, ועד להודעה חדשה, כל ת'רד בעל כותרת אשר אינה עונה לקריטריונים הנדרשים (ראו הודעת סטיקי בראש הפורום הזה) ינעל באופן מיידי, וללא אזהרה.

גולשים שימשיכו לפרסם ת'רדים בעלי כותרות סתמיות ולא יעקבו אחר הנהלים וחוקי הפורום יורחקו ממנו לאלתר.

לצוות האתר ולגולשים נמאס מנושאים עם כותרות מטופשות שפוגעות בפורום ומורידות את הרמה שלו.

אנו מצטערים שעלינו לנקוט צעדים כה חריפים כדי להלחם בתופעה הנגרמת עקב קומץ זעום של משתמשים אשר אינם טורחים לקרוא את חוקי הפורום.

אנו מקווים כי מעתה ואילך יקטנו ממדי התופעה באופן משמעותי והיא אף תעלם לגמרי מהפורומים.

יום טוב,

צוות HWzone

המלצתי לכותרת תחלופית:

המלצה לכרטיס מסך חדש.

הסימני קריאה מיותרים, כמו כן הסימני קריאה, והניסוח.. יפגום בתוצאות חיפוש למקרה במשתמש נוסף יחפש גם כן המלצה לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...