בחירת פד לעכבר Gaming! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת פד לעכבר Gaming!

Xane

Recommended Posts

אני לא מבין כאילו אתם צועקים בואו נבזבז כסף?.

תשקיעו את הכסף שלכם אולי על עוד זיכרון, כרטיס מסך לא יודע משהו.

אבל לקנות פאדים ב300 שקל זה פשוט טמטום..

אם אתם באמת יודעים לשחק CS ET UT אתם לא צריכים את השטויות האלה ואפילו optical mouse יספיק לכם..

אני למשל לא קניתי אף פד , הייתי בכמה קבוצות טובות בcs והספונסרים נתנו לנו פדים(בגלל זה יש לי את כל הפדים הטובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כאילו אתם צועקים בואו נבזבז כסף?.

תשקיעו את הכסף שלכם אולי על עוד זיכרון, כרטיס מסך לא יודע משהו.

אבל לקנות פאדים ב300 שקל זה פשוט טמטום..

אם אתם באמת יודעים לשחק CS ET UT אתם לא צריכים את השטויות האלה ואפילו optical mouse יספיק לכם..

תנסה אתה לקנות מחשב בתקציב שמן כזה,

גם אני הייתי אומר לחבר שלי (שגם מבין בחומרה) מה אתה קונה פד ב-300 שקל, ועכשיו גם אני עושה את זה.

ובדרך כלל המחירים של פדים עכברים ובכלל ציוד היקפי יורדים מהר מאוד, חוץ ממחירים של סורקים מדפסות וכו' שזה מחירים די קבועים.

והחלטתי ללכת על ה-Func ;D

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב פאד אם אתה משחק סיאס בצורה רצינית כלשהי מהסיבה הפשוטה שאתה לא יכול לקחת איתך את השולחן שלך למסיבות-רשת.

יש כאלו שמסתפקים בפאד של 15 ש''ח מאופיס דפו (שהמשטח שלו טוב יותר מהQcK האמת), ויש כאלו שצריכים פאד טוב.

זו פשוט שאלה של העדפות. מישהו שמשחק בעיקר CS לא צריך עוד או כרטיס-מסך טוב יותר, מדובר במשחק ישן.

הוא צריך משטח קבוע לעבוד עליו, ואם אתה משחק בבית ומת על השולחן שלך אין שום בעיה עם זה, דווקא אחלה כי יש לך שטח אינסופי.

אבל אם אתה נוסע למסיבות-, אתה *חייב* פאד. אף-אחד פה לא יומרני או אידיוט מספיק בשביל להגיד

"כשיהיה לי פאד אני אהיה יותר טוב מכולם" או משהו בכיוון, פאדים עושים הבדל, אתה פשוט צריך לשאול את עצמך אם אתה צריך פאד

או צריך את ההבדל שהם עושים, וכמה אתה מוכן לשלם עבורו, וכן-הלאה. כמו כל מוצר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלעד יעקובי, אין לי שום מושג מי אתה, כינוי בבקשה.

ואף-אחד לא משחק CSS :)

כמו-כן, זו בהחלט לא שאלה של "האם שחקן A יהיה יותר טוב משחקן B", זו שאלה של "האם שחקן A שרגיל לפאד יהיה יותר טוב משחקן A שרגיל לשולחן"

והתשובה לצערי היא ששחקן A שרגיל יותר לפאד יהיה טוב יותר. וזה כמובן אם מתייחסים לזה בהקשר של "ביצועים".

לשחק עם פאד זה פשוט נוח יותר, נעים יותר, להשתמש בווינדוס עם פאד זה נוח יותר ונעים יותר.

בדיוק כמו שלהשתמש בווינדוס בMX518 זה הרבה יותר מהנה מאשר להשתמש בעכבר הבסיסי ביותר של .

במקום להסחף ולהכריז שאתה תותח-על גם בלי פאד ובלי עכבר תחשוב שנייה על מה שאתה כותב בבקשה,

כפי שהסברתי, זו סוגיה של האם ההבדלים שפאד יוצר משנים לך, והאם אתה מוכן לשלם עבורם.

מעבר לזה אין שום סוגייה, שום התחבטות, שום שאלה. מעבר כמובן לשאלה, איזה פאד הכי טוב/נוח.

נ.ב.

CS זה משחק של 5 על 5 מותק, לא 1 על 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מה זה אף אחד לא משחק 1 על 1?..

שיחקתי 1.6 שנתיים ועזבתי עכשיו אני בCSS, נראה אולי אני אשיג שוב את החשבון הבאתי לחבר..

אבל אם אתה לא רוצה לנסות 1 על 1.. לא שווה את הטרחה..

כל מקרה זה לא ממש קשור לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS הוא משחק של 5 נגד 5, לא של 1 נגד 1, כלומר השיטה המקובלת לשחק היא 5 נגד 5.

שאלתי אותך מה הניק שלך, לא ענית. וכאן מסתיים העניין.

עצם העובדה שעברת מ1.6 לCSS מבטלת את כל ההתלהבות שלך מהסיבה הפשוטה שאף שחקן מהקליבר הכי גבוה לא עבר לסורס.

בכל-אופן, בחזרה לנושא הדיון, אני באמת הייתי הולך על הS&S, שהוא הפאד הכי טוב שלי אישית יצא לנסות (וניסית את כל מה שזמין בארץ),

פותח הדיון, תתחדש, לא תהיה מאוכזב מהקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS הוא משחק של 5 נגד 5, לא של 1 נגד 1, כלומר השיטה המקובלת לשחק היא 5 נגד 5.

שאלתי אותך מה הניק שלך, לא ענית. וכאן מסתיים העניין.

עצם העובדה שעברת מ1.6 לCSS מבטלת את כל ההתלהבות שלך מהסיבה הפשוטה שאף שחקן מהקליבר הכי גבוה לא עבר לסורס.

בכל-אופן, בחזרה לנושא הדיון, אני באמת הייתי הולך על הS&S, שהוא הפאד הכי טוב שלי אישית יצא לנסות (וניסית את כל מה שזמין בארץ),

פותח הדיון, תתחדש, לא תהיה מאוכזב מהקנייה.

ב-eswc שיחקו ב-cs:s ...לא בטוח...שנייה תן לבדוק.

לא , אתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בESWC שיחקו 1.6

בWEG, שזו תחרות הCS הפופולרית ביותר (משודרת בטלוויזיה, סה''כ הפרסים הוא הגבוה ביותר) משחקים CS 1.6

הCPL הכריז שCS 1.6 יהיה המשחק מבוסס-הקבוצות שלו לשנת 2006.

רק הWCG (שבפעם הקודמת השתמש בCS:CZ) משתמש בסורס לגמר, ומשהעניק למארגני המוקדמות זכות לבחור באיזו גרסא ישוחקו המוקדמות,

כל המוקדמות שוחקו ב1.6

כמו שמישהו פעם אמר "סורס זה אולי העתיד, אבל זה בהחלט לא ההווה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...