לידטק טי4200 בישראל??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לידטק טי4200 בישראל???

SpiritKnight

Recommended Posts

שימו לב:

זההמחיר כמו הסומה 64 SE, יכולות הOC כמו שלידטק יודעים לעשות, פילטרים מעולים ו128 מגה זיכרון לעומת אותו מחיר לסומה עם 64 זיכרון.

מה כדאי, והאם זה באמת הדגם המקורי(ללא כל מיני הורדות וכו', ראיתי שיש שם LE...)

כמו כן, יש .

עריכה- כמו כן, לפי האתר של לידטק, רוחב הפס הוא באותו הרמה של ה64 מגה. אולי אני קצת לא מעודכן, אבל פעם אחרונה שמעתי שהגרסאות של ה128 מגיעות ברוחב פס של 7GB לעומת 8GB ל64 מגה.

עוד שאלה: האם בכל הכרטיסים הרציניים של GEFORCE4(סומה, לידטק, גיינווארד וכו') יש בטוח TVOUT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלתך על TVOUT, אז לפי מה שידוע לי אפילו לחברות קבריות כמו innovision יש tvout... ;D

עכשיו, בקשר לשאלתך הקודמת, אני ראיתי כרטיס זה גם בלמיר, ואני עצמי קניתי מחנות אחת בהרצליה שקרובה מאוד לרעננה בשם שי מחשבים.

אני קניתי מהם את הלידטק 4200 128mb myvivo ב-1300 ש"ח...קוראים לזה winfast A-250LE בלי קשר לקיצוצים ולחוסר מקוריות! זה בגלל שזה גרסה חלשה יותר של winfast A-250 שהוא בעצם ti4400 !

אם אתה שואל אותי, לדעתי זה הולך ככה:

אם אתה עושה OC, אז אם תיקח את ה-ti4200 128mb SE של suma ולא את הגירסת 64mb SE. שניהם באותה מהירות בדיוק וה-128 יותר טוב לOC.

אבל זה תוספת של 300 ש"ח, אין VIVO, ולא בטוח שהפילטרים טובים....לדעתי, עדיף לך לקנות 4200 128mb

כי הוא כולל כל מה שצריך, בא במחיר נורמלי, פילטרים מעולים, וגם אולי טוב ל-OC. בקיצר אין סיבה לא לקנות אותו.

אבל אם אתה רוצה OC רצחני אז קח את ה-SUMA...תוצאות טובות 100%... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי עיין על הליאדק הזה ... הוא בא עם 128 זכרון שזה לא מזיק והכי חשוב יש ....

אבל נידמה לי שהזכרונות הם 4ns ואני לא חושב שאפשר להגיע איתם ל 600MHz ...

אבל המחיר זה שמאוד מושך ;D

עם מישהו מצא Review על הכרטיס הנ"ל באנגלית אז שיפרסם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ הייתה לי איזה ביקורת עליו, אבל היא לא עובדת עכשיו..

בכל מקרה, זה כל כך משנה יכולות ה-o/c?

כי אני זוכר שהן לא היו כאלו משהו.. בטח 300/550 או משהו כזה..

אבל זו עדיין חברה מעולה. והמחיר בסדר.

לדעתי ה- הוא אלטרנטיבה טובה, הוא עולה קצת פחות, וב-HardOCP הגיעו איתו ל-300/600 אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ.. אני לא זוכר.

בכל מקרה ה-Suma SE עולה אותו דבר ומגיע עם חצי זיכרון....

אולי קצת יותר גבוה לרמה של Ti4600 ממש, אבל עדיין 64 מ"ב.

צריך לזכור גם שאוברקלוק אף פעם אינו דבר בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמוכרים עדיין כרטיסי GF3 ב-800-900 ש"ח אני לא רואה את ה-GF4 מוריד מחירים בגלל הראדון החדש (שגן ככה בטח ימכר בהרבה מאוד כסף ולא יאיים על הכרטיסים החלשים יותר). כשיצא אולי הדור הבא של נראה ירידה משמעותית יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...