מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

יש לי את ה- HQ בבית, הוא מסך מדהים :o

רוב האנשים טוענים שהסמסונג קצת יותר איכותי, אבל הוא לא נוח מבחינת התפריטים וכיוון הגובה (שאין בו בכלל) כמו האל.ג'יי

לדעתי גם הצבעים באל.ג'יי יותר יפים, אולי זה בגלל שאני פאן בוי של ;D

התפריטים של הסמסונג מאוד נוחים, לא יודע מאיפה הבאת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן,

אני מעוניין לקנות מסך "LCD 19 חדש.

חשבתי בכיוון של ה- 930B. המחיר נראה טוב, והספציפיקציה גם.

האם שווה לדעתכם להשקיע עוד כמה שקלים ולקחת 913B? חוץ מהפיווט וכיוון הגובה ישנם עוד הבדלים שלא כתובים בסטיקי? האם הם מציגים בדיוק את אותה התמונה?

או שאולי בכלל כדאי להשקיע ב 930BF? האם ההבדל של 4ms באמת מורגש ומשמעותי? האם הוא מצדיק תוספת של כמה מאות שקלים?

מעבר לכך אני מעוניין ללכת ולראות את המסך בפעולה בימים הקרובים..האם מישהו יודע היכן ניתן לראותו בתצוגה באזור השרון?

בתודה

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שניה שמעתי ש LCD15 זה 17" של גודל וש LCD17 זה 19" גודל ... זה נכון ??

ותגידו במחינת משחקים (לדעתכם) מה עדיף CRT19 איכותי או LCD17 איכותי ?? (חשוב שלא יהיה מריחות ותמונה חדה וברורה)

??

כי אני חושב לקנות ת smamsung 730bf ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על 2 השאלות עניתי לפחות 5 פעמים

ראיתי התייחסות שלך להבדל בין 730B וה- 730BF, וחשבתי שאולי יש הבדל בין מסכי ה"17 ומסכי ה-"19....

בכל מקרה,

מישהו יודע איפה אני יכול לראות את ה-930B באזור השרון? אני מעוניין לראות אותו בתצוגה כלשהי כך שאוכל להשוות בינו לבין אחרים.

בתודה

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כיף להגיד פרייאר?

אני ממש ממש ממש מאוכזב מה-730B שיש לי בעבודה מבחינת זויות צפיה ושינויים בבהירות של התמונה בתזוזה קטנה של הראש.

ה-710T היה מוצלח הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כיף להגיד פרייאר?

אני ממש ממש ממש מאוכזב מה-730B שיש לי בעבודה מבחינת זויות צפיה ושינויים בבהירות של התמונה בתזוזה קטנה של הראש.

ה-710T היה מוצלח הרבה יותר

יש לי את שניהם בבית ,אכן מבחינת זויות צפייה ,כיוון גובה שאין לB ופיווט ה710T נראה עדיף ,אך איכות התמונה ב B עדיפה לטעמי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני מתלבט בין מסך CRT ו-LCD בגודל 17" למחשב החדש שלי.

תמיד שמעתי על מריחות ב- LCD בעיות עם זוויות צפייה, צבעים שלא ניראים אמיתיים פיקסלים שרופים , בעיות שאין ב -CRT.

אני חייב מסך LCD שלא יעשה מריחות במשחקים (אני מדבר על FPS, סימולטורים, אסטרטגיה) או וגם לא יפתח פיקסלים שרופים יומיים אחרי הקניה!!!

אחרי שקראתי את ההודעה הראשונה בדיון הזה חשבתי בכיוון של LCD על L1750HQ. התקציב שלי הוא גג 1800 (אפילו לא שקל יותר) ואני רוצה יציאה דיגיטאלית.

PIVOT לא משמעותי לי אבל רצוי כיוון גובה. מצאתי את המסך הזה ב -1600 ש"ח.

האם כדאי לקנות את המסך הזה? יש לו בעיות של מריחה? מה אתם אומרים עליו?

אם יש הצעות אחרות אז תציעו...

והאם בכלל כדאי לי ללכת על LCD בהתחשב ברגישות שלי לנושא המריחות ופיקסלים שרופים....... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...