תוכנת טבלאות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת טבלאות

KRS1

Recommended Posts

אני מעוניין באמצעות איזשהי תוכנה גרפית לעשות טבלה שאני קובע את גודלה ושהטבלה תהיה מודבקת על תמונה כלשהי.

חובה שבתוכנה יהיה אפשר לקבוע מספר רב של "חדרים" כמו בדוגמה הבאה:

tavla.jpg

תודה לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים במקום לשאול אם מישהו מכיר את הדרך אפשר לשאול אם מישהו יודע להגיע ליעד. מה שאני אומר הוא שתאמר מה אתה מנסה לעשות ואולי למישהו יהיה פתרון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אנסה יותר לפרט:

יש לי פלאפון של אורנג', וכיודע לך אפשר להוריד אייקונים למספר של פלאפונים ברשת זו.

בכל מקרה אני רוצה להוריד אייקון שאין בארץ לכן אני רוצה לצייר אותו במדוייק באמצעות הצייר של אורנג':

tavla%252EJPG%2Ejpg

עכשיו לבעייה: האייקונים שאני רוצה מגיעים בגדלים של אייקונים(כלומר קטנים מאוד):3smiles.gif

ולכן אני צריך להגדיל אותם לגודל גדול מאוד בשביל שהאייקון יצא טוב.

עכשיו חשבתי לעשות על האייקון שבחרתי אחרי (שהגדלתי אותו לגודל זהה לזה של הצייר) את אותו מספר המשבצות כמו על זה של הצייר של אורנג' ואז בעצם אני יכול לפי המשבצות להגיע לתוצאה מושלמת...

עכשיו אני מחפש תוכנה שבעזרתה אני יכול לעשות דבר כזה( משבצות\טבלה על תמונה).

יותר ברור עכשיו? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל משבצת בציר של אורנג' מייצגת פיקסל במסך הפלאפון (ואני מניח שכן) אפשר להגדיל את האייקונים שיש לך (בעזרת תוכנה שקוראת אותם כמובן) לגודל האייקונים של אורנג'.

בכל תוכנה גרפית (פוטושופ, פיינטשופ) אתה יכול להפעיל פונקצית GRID (רשת) שמרכיבה על התמונה שאתה עובד עליה , כך שיהיה לך יותר קל לעבוד, וזה אני חושב מה שאתה מחפש.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...