אני רוצה לעשות רשת ביתית אבל.... (חלק ב') - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לעשות רשת ביתית אבל.... (חלק ב')

Bug2000

Recommended Posts

בת'רד הקודם אמרתי שאני הולך לקנות כרטיס בעוד יומיים זה לא קרה כי נדפק לאח שלי חצי מהמחשב ואז עד שהחלפתי את כל החלקים....

בקיצור עכשיו הכל בסדר וכרטיס שני כבר רכשתי אז אני צריך לדעת את כל הדברים אשר אני צריך למלות בשביל שתהיה לי ביתית+אינטרנט משותף ;)

ב WIN PRO בשתי המחשבים

תודה מראש! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת הבטיחו לי שיעזרו לי ומה עכשיו ??? אני לא יכול למצוא אתרים שמספרים איך עושים את כל העיניין הזה צעד צעד :bash:

ומשתגע פה! יומיים מחכה לתגובה אחת לפחות ואף אחד לא עונה לי :-\ :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בנוסף לכרטיסי הצנרת תשיג לך כבל צנרת מוצלב, כדי לחבר בין שני המחשבים בלי האב.

ב. במידה ואתה מחובר לחיבור אינטרנט מהיר המצריך כרטיס צנרת, תשים לב שבמחשב שיתחבר לאינטרנט יהיו שני כרטיסי צנרת - אחד להתקן האינטרנט ואחד לצנרת המקומית.

ג. בחלונות זה פשוט מאוד, אתה הולך לפי הWizard של מערכת ההפעלה, וזה פשוט יתקין לך את הצנרת(תעשה Properties על "שכנים בצנרת").

ד. לגבי שיתוף אינטרנט: בחייגן לספק האינטרנט תבחר Share This Connection over my Lan או משהו בכיוון הזה, וזהו - אתה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד - זה חלונות זה עושה הכל בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בנוסף לכרטיסי הצנרת תשיג לך כבל צנרת מוצלב, כדי לחבר בין שני המחשבים בלי האב.

ב. במידה ואתה מחובר לחיבור מהיר המצריך כרטיס צנרת, תשים לב שבמחשב שיתחבר לאינטרנט יהיו שני כרטיסי צנרת - אחד להתקן האינטרנט ואחד לצנרת המקומית.

ג. בחלונות זה פשוט מאוד, אתה הולך לפי הWizard של מערכת ההפעלה, וזה פשוט יתקין לך את הצנרת(תעשה Properties על "שכנים בצנרת").

ד. לגבי שיתוף אינטרנט: בחייגן לספק האינטרנט תבחר Share This Connection over my Lan או משהו בכיוון הזה, וזהו - אתה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד - זה חלונות זה עושה הכל בשבילך.

צנרת :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

גדול :lol: :lol: :lol:

1. רק אל תשכח FIREWALL

2. הוספת משתמש נוסף

3. שיתוף סיפריות אם צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עם עזרתו של ב ICQ הצלחתי להקים רשת ואני ממש מודה ל ;) אבל האינטרנט לא פועל במשותף אז אולי לפחות פה תעזרו לי ? אם אני לא טועה הפורום הזה נועד בשביל לעזור לאנשים כמוני ::):bash: :bash: ואם לא היה קיים ???

אז לא היתה לי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות connection sharing (להגדיר את כתובות המחשבים ככתובת סטטית, ששדותיה הם 192.168.0.1) זה תהליך מאוד פשוט זהה לאיך שעושים את זה על קבצים פשוט לך ל מאפיינים של dialup & connections שנמצא בלוח הבקרה או בצד שמאל של "המחשב שלי" ושם סמן וי על

"Internet connection sharing" שנמצא בתוית SHARING

נ.ב

אל תשכח להגדיר את משפט של DIAL ON DEMAND אם זה לא חיבור קבוע כמו טלפון וISDN

וזה כמור תומך בכמות של מקסימום 10 מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות connection sharing (להגדיר את כתובות המחשבים ככתובת סטטית, ששדותיה הם 192.168.0.1) זה תהליך מאוד פשוט זהה לאיך שעושים את זה על קבצים פשוט לך ל מאפיינים של dialup & connections שנמצא בלוח הבקרה או בצד שמאל של "המחשב שלי" ושם סמן וי על

"Internet connection sharing" שנמצא בתוית SHARING

נ.ב

אל תשכח להגדיר את משפט של DIAL ON DEMAND אם זה לא חיבור קבוע כמו טלפון וISDN

וזה כמור תומך בכמות של מקסימום 10 מחשבים

WHAT R U TALKING ABOUT?

רציתי לגעת איך עושים משותף ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...