צריך המלצה למסך 19 אינץ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך 19 אינץ

Avivo

Recommended Posts

אני מחפש מסך 19 אניץ איכותי מאוד מאוד בלי ...... ואמין- שלא יהיו לי איתו בעיות

ראיתי בחיפוש המלצות על הviewsonic vp191

מה דעתכם עליו?

יש איזשהם אלטרנטיבות?

יש מישהו שיש לו את המסך הזה ויכול לתת חוות דעת?

(:תודה מראש לכל העוזרים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבקש לשנות את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית וחוקית עפ"י חוקי הפורום.

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

את כותרת הת'רד תוכל לשנות ע"י כפתור modify.gif להודעה הראשונה שלך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להתחקם או משהו....

אבל מה לא ענייני בכותרת שלי?

זה דיי דחוף כי אני רוצה להזמין מסך היום\מחר מחרותיים גג

ואני צריך המלצה על מסך 19 אינץ חלופי\כללי בנוסף להמלצות שקראתי כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ענייני בכותרת?

א. בניגוד לחוקי הפורום, רשמת "דחוף" בכותרת ועוד עם הרבה "ףףף". בלי סיבה מיוחדת.

ב. כשאתה כותב בכותרת "דחוף", אתה בעצם אומר שההודעה שלך חשובה יותר מהודעות של אחרים, כי הרי שלך "דחוף".

בגלל זה הכותרת לא עניינית, אז אנא שנה לכותרת אינפורמטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להיות טיפה יותר מנומס לאנשים שעזורים לך ללא תמורה?

צריך להגיע מחר משלוחה של VP930 שאמור להחליף את ה-VP191

המסך 19 הכי טוב שיש שמתאים למשחקים

רק חבל שהוא עולה 1000 שקל יותר ממסכי 19 אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס במחיר של הוויוסוניק החדש יש את האיזו s1910 ועם כל הכבוד כשיש וויוסוניק ואיזו באותו המחיר עם אותם הנתונים

האיזו עדיף...

(יש הבדל בזמן תגובה אבל אני עדיין חושב שהאיזו עדיף, מה גם שבכל ביקורת שראיתי על איזו אמרו שהזמן תגובה

שלהם יותר נמוך מהרשמי, הם פשוט לא ישר כותבים את ההכי נמוך שהם מודדים אלה קצת מעל  ומה גם למרות שהמעבר אפור הוא 12 לעומת 8

המעבר ביין שחור לבן שחור הוא 16 באיזו לעומת 20 בוויוסוניק... ואם אני טועה פה לא להרוג אותי, יכול להיות שאני טועה בנתונים של הוויוסוניק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס במחיר של הוויוסוניק החדש יש את האיזו s1910 ועם כל הכבוד כשיש וויוסוניק ואיזו באותו המחיר עם אותם הנתונים

האיזו עדיף...

(יש הבדל בזמן תגובה אבל אני עדיין חושב שהאיזו עדיף, מה גם שבכל ביקורת שראיתי על איזו אמרו שהזמן תגובה

שלהם יותר נמוך מהרשמי, הם פשוט לא ישר כותבים את ההכי נמוך שהם מודדים אלה קצת מעל ומה גם למרות שהמעבר אפור הוא 12 לעומת 8

המעבר ביין שחור לבן שחור הוא 16 באיזו לעומת 20 בוויוסוניק... ואם אני טועה פה לא להרוג אותי, יכול להיות שאני טועה בנתונים של הוויוסוניק)

אתה טועה ומטעה.

ה-EIZO מצויין ללא ספק אבל לא מתאים כלל למשחקים. בביקורות הוא הראה מריחה די בולטת וזמן תגובה איטי להחריד במעברים מסויימים.

אף ע"פ ששני המסכים הללו מתבססים על אותו הפאנל, כבר הוכח בעבר שאין הדבר מצביע על ביצועים זהים. ה-EIZO נהדר, אבל אם המסך ישמש גם למשחקים אין מה לחפש אצלו.

המסך של VS מסתמן כרגע כמסך העדיף בשוק לגדלים האלו. כמובן שעוד אין מספיק ביקורות משתמשים כדי לקבוע בצורה חד-משמעית, אבל במידה והוא יפגין ביצועים אפילו שווים לקודמו, הרי שהוא מצויין.

לגבי הזמני תגובה, כל מה שאמרת לחלוטין לא נכון.

אין לי את הקישור כרגע אבל תעשה חיפוש שניה בפורום ותמצא את הביקורת בטומס' על הVP191. תקרא ותבין.

לילה טוב שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על ה-הVP191 אלה על ה-VP930  מול ה-s1910 של איזו.

לפי האתר על איזו הזמן תגובה שלו למעבר ביין אפור הוא 12 ושחור-לבן-שחור הוא 16.

לפי האתר של vs הזמן תגובה שלו למעבר ביין אפור הוא 8 ושחור-לבן-שחור הוא 20.

ככה שבאמת צריך לראות את ה-2 בשביל להחליט איזה אחד יותר טוב בקטע של זמן תגובה...

(או למצא בדיקות זמניי תגובה של שנייהם כמו שעושים בתום...)

חוץ מההבדל הזה שלכל אחד יש בו יתרון שונה (אפור לאפור לעומת שחור-לבן-שחור) ל-2 המסכים

נתונים זהים.

אבל מאיפה אתה אומר שב-s1910 של איזו יש מריחות וכאלה? כל ביקורת שראיתי עליו ובכלל על המוצרים

של איזו אמרו חד משמעית שחוץ מהמחיר הגבוהה להחריד אין מסכים יותר טובים...

אני אשמח לראות ביקורת שאומרת שבמסך הזה יש מריחות או זמני תגובהה איטיים כי אני לא מצאתי כאלה

ואני אישית מתכוון לקנות אותו או את ה-vs אם מה שאתה אומר נכון...

ומה שאמרתי על הזמניי תגובה האמיתיים לעומת מה שהם מפרסמים מבוסס בחלקו על זה:

http://graphics.tomshardware.com/display/20050830/pro_lcd-07.html

On average, the latency as measured was 30 ms. Sudden transitions were a little faster (22 ms), and in the worst case, we logged 33 ms of latency to go from black to light gray. Eizo deserves congratulations for specifying 30 ms whereas its monitor is capable of doing better than that at the ISO measurement point. Eizo is one manufacturer who doesn't cheat. In aiming their products at professionals, the company has chosen to lay their cards on the table and clearly indicate the performance purchasers can expect under actual use conditions. Our hat is off to them. It's an effort towards transparence we'd like to see others imitate.

אם תסתכל על ההשוואה ל-vp191 תראה שלמרות שיש לו זמן תגובה מצויין הוא מסומן לפי vs כ-8 למרות שהוא לא מגיע לזה לעומת זאת האיזו מסומן כ-30

למרות שהוא מגיע לפחות והיו יכולים לסמן אותו כ-22 כי זה המינימום שהוא מגיע אליו, ובגלל זה אני אמרתי שאיזו לא מפרסמים את ההכי נמוך שהמסך מגיע אליו אלה את הממוצע האמיתי, בניגוד ליצרנים שבוחרים את הנקודה הכי נמוכה בגרף.

ןלפניי שאתה אומר שהוא לא מגיע ל-20 המדובר שמתי לב לזה שהוא לא עובר את ה-15 אבל מצד שני אתה לא יודע אם האיזו לא גם לא מגיע ל-16 שהם מפרסמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...