נפגעי אלודה, התאחדו! או: אני והמצלמה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפגעי אלודה, התאחדו! או: אני והמצלמה

nice-1

Recommended Posts

זוכרים שסיפרתי לכם שזכיתי במכרז על הC-700?

אז אלודה היתה אמורה לספק לי תוך 21 ימי עבודה את המצלמה (שהוזמנה ב7/7)

21 ימי עבודה עברו מזמן, ולא היה מי שיתקשר אליהם (סיבות משפחתיות)

היום אבא שלי הרים אליהם טלפון ודיבר עם שלומי, אחראי חטיבת האינטרנט של אלודה (או משהו כזה)

שלומי היקר אמר לו שהוא לא מביא לאבא שלי את המצלמה בנתיים, ואולי עוד כמה שבועות הוא רק יוכל לשלוח אותה

אבא שלי אמר לו שעם כל הכבוד, אם קונים את המצלמה באתר של אלודה במחיר מלא, מקבלים אותה תוך עשרה ימים

ואז שלומי אמר ש'כן, במחיר הזה משתלם לי להטיס את המצלמה'.

כאן זה הזמן לציין שלפי olympus, אלודה הם היבואנים הרשמיים (ואני מאמין שהם לא עוסקים ביבוא אפור)

עכשיו אני זקוק לעזרתכם, אולי מישהו יכול לסדר לי גישה מהירה וחינמית לעו"ד שינסח לי מכתב?

אולי עצה אחרת?

נ.ב

יש לי הדפסה של ההזמנה, עם מס' הזמנה.

כל מי שיש לו סיפור דומה עם אלודה, שירשום כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצר לדעתי תתקשר אליהם תאיים בתביעה משפטית! אם הם לא ישלחו לך את זה תוך יומיים..תלך עם ההורים לעו"ד ותתבע את התחת שלהם על המון כסף!

סה"כ אולי ישתלם לך ותזכה במצלמה ועוד כל מיני דברים(כסף,וכו',)

בהצלחה לך במאבק איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר לדעתי תתקשר אליהם תאיים בתביעה משפטית! אם הם לא ישלחו לך את זה תוך יומיים..תלך עם ההורים לעו"ד ותתבע את התחת שלהם על המון כסף!

סה"כ אולי ישתלם לך ותזכה במצלמה ועוד כל מיני דברים(כסף,וכו',)

בהצלחה לך במאבק איתם...

אם הוא ילך בתביעה משפטית, יכול לקרות 2 דברים. או שהם יכנעו וישלחו או שלא. אם הם יכנעו וישלחו יכול לקרות עוד 2 דברים. או שהם יתנו פיצוי או שלא. אם כן, לא משהו עם יותר מ 100 ש"ח, וןזה בנדיבות.

אם לא, אין לך מה להגיד רק לא לקנות שם יותר או לתבוע אותם, ועקב כך יכולים לקרות כמה דברים, הסתכל למטה בבקשה.

אם הם לא יכנעו, ותלכו לבית משפט יכולים לקרות שני דברים. תנצח או לא. אם תנצח, יכולים לקרות 2 דברים, תתקבל עם פיצוי, או לא. אם כן, אז זה יהיה פיצוי כספי, שיקבע ע"י שופט, ומכיוון שאני לא מאמין שמצלמה עולה יותר מ 2000, אז הוא יקבל 500 מקסימום עוגמת נפש, + הוצאות משפטיות. וגם זה בנדיבות.אם לא תקבל עם הפיצוי, כלומר רק , גם אין לך מה לעשות. שופט קבע אתה שותק.

אם לא תנצח, גם אין לך מה להגיד, יהיה לך אפשרות לקבל ככה, או לקבל כסף חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שמדובר בהפרת חוזה ברורה ובוטה אתה יכול לתבוע אותם דרך בית משפט לתביעות קטנות עד סכום של 16,500 שקל, אני מאמין שזה יכסה את הוצאות המצלמה ואת עוגמת הנפש. ;D

כמו כן אתה יכול לדבר עם המועצה לצרכנות, לדעתי הם יכולו להשיג לך פיצוי לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מכתב לאולימפוס ולאולימפוס גרמניה

דיברתי עם וואלה!שופס והם אמרו שהם יבררו ואם זה נכון הם כנראה יעיפו את אלודה מהמכרזים שלהם

מי ששאל כמה היא עלתה

2349 שקלים ועוד קצת דמי משלוח

תודה על התגובות, תמשיכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אני אגיד שאני ממתין כבר חודש (!!!) ללוח אם של מפנדה, לוח שיש במלאי בכל מיני חנויות אחרות (אבל יש לי זיכוי דוקא בפנדה ואיכשהו צריכים לנצל אותו).

כבר אמרנו שבארץ זאת זכות לתת שירות ? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אני אגיד שאני ממתין כבר חודש (!!!) ללוח אם של מפנדה, לוח שיש במלאי בכל מיני חנויות אחרות (אבל יש לי זיכוי דוקא בפנדה ואיכשהו צריכים לנצל אותו).

כבר אמרנו שבארץ זאת זכות לתת שירות ? >:(

ההבדל הוא שעל הדף שהל ההזמנה שלי רשום 21 ימי עבודה

והם לא מוכנים לספק את המצלמה בשבועות הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו סיפור דומה עם אלודה, שירשום כאן...

לי היה לפני 10 חודשים בערך, סיפור עם הצורב שלי,

היה לי צורב SCSI X 16 שעשה לי המון בעיות , הוא לא קרא דיסקים, ועשה רעשים של מכונת כביסה...

הוא הפסיק לצרוב, לקחתי את הצורב לתיקון הם אמרו לי שהצורב בסדר ואין איתו בעיות, הבעיות הן בכרטיס

ה - SCSI, הם אמרו לי שהם החליפו אותו, ולהפתעתי הם החזירו אותי הבייתה עם אותו כרטיס בדיוק..

הלכתי אליהם עוד פעם ואמרתי להם שהצורב עדין לא צורב לי, הם אמרו שהוא בסדר גמור ואין איתו בעייה,

והציעו לי אם אני רוצה לשדרג ב - 400 שקל לצורב X20....

בקיצר אמרתי להם לא תודה, ולמזלי מצאתי איזה ייבואן שהסכים להחליף איתי את הצורב SCSI באותו צורב IDE.

ומאז הצורב משרת אותי נאמנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור, אני באמת לא מבין מה הבעיה...

תתקשר אליהם ותגיד לזה שידבר איתך שאם הוא לא שולח את המצלמה *היום*, הוא ישלם עליה מהמשכורת שלו...

אל תחכה לתגובה מוואלה או אולימפוס וגש ישר למועצה להגנת הצרכן מכיוון שמדובר בהפרת חוזה ברורה, רוב הסיכויים שאת המצלמה אתה כבר תקבל ללא שום תשלום, ברכותיי.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר אליהם ותגיד לזה שידבר איתך שאם הוא לא שולח את המצלמה *היום*, הוא ישלם עליה מהמשכורת שלו...

אל תחכה לתגובה מוואלה או אולימפוס וגש ישר למועצה להגנת הצרכן מכיוון שמדובר בהפרת חוזה ברורה, רוב הסיכויים שאת המצלמה אתה כבר תקבל ללא שום תשלום, ברכותיי.

8)

בדיוק! go to the mattresses (שכחתי איך רושמים באנגלית)

תוספת העורך: ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8)

אז זהו

שהפחד שלי הוא שנתבע,

והוא פשוט לא יתייחס (דבר שקורה בארץ) לפס"ד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8)

אז זהו

שהפחד שלי הוא שנתבע,

והוא פשוט לא יתייחס (דבר שקורה בארץ) לפס"ד..

אין כזה מצב שהוא לא יתייחס לפסק דין. יש אכיפה, ותמיד יש פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...