מצאתי לנכון לפרסם את ההודעה שלי כאן בקשר לתמונה אנא עזרו לי תודה ... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי לנכון לפרסם את ההודעה שלי כאן בקשר לתמונה אנא עזרו לי תודה ...

PuMbA

Recommended Posts

תראו אני רוצה שתיהיה לי כאן תמונה בלחצן ימני על מחשב שלי ומאפיינים :

http://img176.imageshack.us/img176/4383/16aj.png

זה בריבוע האדום לא ה EVEREST אין לה קשר !!

ודרך אגב לחבר שלי יש תמונה שם בגלל זה אני שואל איך שמים שם תמונה והוא לא יודע זה לא הוא שם הוא קיבל את המחשב ככה ..

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי ניסיתי לא הצלחתי אולי תסביר את זה בעברית כי נראה לי פיספסתי איזה מילה שתיים באנגלית תודה מראש על המאמץ שלך אחי ..

1. אתה יוצר ב-C:\WINDOWS\SYSTEM32 קובץ שנקרא OEMINFO.INI (את הקובץ את יכול ליצור בעזרת ה-NOTEPAD של ה- רק שים לב לשמור אותו כ-INI. ולא כ-TXT.), בקובץ הזה אתה שם את הטקסט הזה:

[General]

Manufacturer=TEXT YOU WANT

Model=TEXT YOU WANT

[support Information]

line1=TEXT YOU WANT

line2=TEXT YOU WANT

line3=TEXT YOU WANT

line4=TEXT YOU WANT

כשאתה יכול להחליף את המחרוזת "TEXT YOU WANT" במה שאתה רוצה לכתוב.

2. אתה יוצר באותה ספריה (C:\WINDOWS\SYSTEM32) קובץ שנקרא OEMLOGO.BMP (את הקובץ אתה יכול ליצור בעזרת תוכנת ה-PAINT של WINDOWS) שבו אתה מצייר את התמונה שלך, התמונה יכולה להיות מקסימום 180 על 114 פיקסלים, את התמונה אתה שומר כ-BMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יוצר ב-C:\WINDOWS\SYSTEM32 קובץ שנקרא OEMINFO.INI (את הקובץ את יכול ליצור בעזרת ה-NOTEPAD של ה- רק שים לב לשמור אותו כ-INI. ולא כ-TXT.), בקובץ הזה אתה שם את הטקסט הזה:

[General]

Manufacturer=TEXT YOU WANT

Model=TEXT YOU WANT

[support Information]

line1=TEXT YOU WANT

line2=TEXT YOU WANT

line3=TEXT YOU WANT

line4=TEXT YOU WANT

כשאתה יכול להחליף את המחרוזת "TEXT YOU WANT" במה שאתה רוצה לכתוב.

2. אתה יוצר באותה ספריה (C:\WINDOWS\SYSTEM32) קובץ שנקרא OEMLOGO.BMP (את הקובץ אתה יכול ליצור בעזרת תוכנת ה-PAINT של WINDOWS) שבו אתה מצייר את התמונה שלך, התמונה יכולה להיות מקסימום 180 על 114 פיקסלים, את התמונה אתה שומר כ-BMP.

וואלה אחי הצלחתי תודה לא ידעתי שהייתי חייב לשים את הקובץ INI אבל תודה אחי אוהב אותכם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...