מועניין במפרט מחשב ב7k מקסימום 8K אבל עדיף 7!! תודה! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מועניין במפרט מחשב ב7k מקסימום 8K אבל עדיף 7!! תודה!

mor_shalev

Recommended Posts

אני לא מבין, איך להוסיף 500 שקל בשביל כפול זה בזבוז כסף?

אם כבר, לקחת 3700 זה בזבוז כסף. שיקח 3000 ויחסוך 800 שקל. אבל אם כבר מוציאים את הכסף - ב500 ש"ח יותר, לקבל עוד מעבד?

הסיפור כאן הוא לא משחקים, משחקים יסתפקו בכל מעבד מעל A64 2800.

ברגע שיש לך כוח עיבוד של עוד מעבד, אתה משתמש במחשב בצורה שונה למדי.

האפליקציות כיום גם כלכך מנופחות שלא צריך דפוסי שימוש לא סטנדרטיים בשביל להגיע למצבים של מערכת איטית.

בקיצור, כפול שווה, מאוד שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2 דמויות במקביל יכול כרגע לקחת ה GTX  ודר אגב אנריל טורנמנט 2007 או אנריל 3 צפויים לצאת ממש לא בשנה וחצי הקרובות אם לא יותר.....!!!

גם ה MX200 שלי אבל זה לא קשור

אני מדבר על הזווית של המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יהיה בעוד 3 שנים? לא

אתה יודע מה יהיה עוד פחות משנה?

אינטל מתכננת כבר על מרובע ליבה, ישר אחריה

אתה רוצה להגיד לי שאף משחק לא ינצל את זה בשנה הקרובה?

זה שטויות

ועוד שום משחק לא ינצל את זה ב-3 שנים הקרובות?!

אתה יודע כמה מנועים גרפיים אפשר לפתח ב 3 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אי אפשר לדעת מה יצא בעוד 3 שנים.........!

אבל עזוב אני לא מיתווכחאם אנשים שמבינים יותר....אם אתה בטוח ב100%במהש אצה אומר שכרג מעבדים כפולי מנוצלים ורואים את זהבטרוף אל המישחקים אז סבבה..!!

אני איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות

נכון מאוד  גם לפי דעתי עדיף כפול ליבה..

השקעה לעתיד הקרוב ובטוח והרחוק.....מי יודע..

עכשיו מה שאני אומר זה שאולי אפשר לתת לבן אדם גם מפרט כפול ליבה של ...למה לא ? גם יותר זול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

אני לא מדבר איתך על עוד 3 שנים

אני מדבר איתך על עוד שנה

יולי 2006 - מרובעי ליבות מבית ו AMD

שנה זה הרבה זמן ועד שיצאו המרובעי ליבות לפחות משחק אחד חייב לנצל את הריבוי ליבות כדי שההשקה תשתלם לחברות החומרה

וזה גם מה שיקרה

למעשה יש שמועה (לא טרחתי לבדוק לעומק) שיש משחק שכבר מסתובב ומנצל ריבוי ליבות ומעבדים

elad

אין יתרון לכפולים של חוץ מהמחיר של הכפול הכי זול שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות

צודק ב-100%

לזה שמתווכח איתו שעדיף 3700:

מייצרים היום כבר מעבדים חדשים שהם לא 64 ביט?! תשובה: כבר כמעט לא אם בכלל.

אולם עדדין בשום תוכנה\מערכת הפעלה\משחק אין שימוש ל-64 ביט ובכל זאת לא תראה היום מישהו שקונה מחשב עם 32 ביט, למה? כי אם מייצרים 64 ביט ולא מפסיקים את הייצור שלו כנראה שזה באמת יותר טוב ויהיה לו שימוש לעתיד.

כנ"ל על הכפטלי ליבה אם ואינטל מתכננים מרובעי אז כנראה שהכפול הוא כפי שנאמר להעיל מעבדחזק בהרבה משאר המעבדים שמה לעשות נכון להיום כמו טכנולוגית ה-64 ביט אין לו שימוש אבל מחשב לא קונים לחצי שנה הקרובה אלא למספר שנים טובות ואם אתה רוצה שהוא יחזיק טוב את המספר השנים האלה אתה חייב אבל חייב לקחת כפול כי יותר ויותר משחקים יצאו בעתיד תומכים בטכנולוגיה הזאת שהחד ליבתים מאוד יתקשו נגדם ויהיה לדעתי הפרש ביצועים אדיר.

לעומת זאת קח את ה-7800gt וקח את ה- 7800gtx יש הבדל אני לא יגיד שלא אבל בהחלט לא הבדל שמצדיק תוספת של לפחות 600 ש"ח בהחלט לו בכסף הזה קח כפול ומתי שהכרטיס לא יחזיק טוב תוסיף עוד אחד כמוהו שבטח עד אז כבר ירד המחיר פלאים ותכפיל את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב-100%

לזה שמתווכח איתו שעדיף 3700:

מייצרים היום כבר מעבדים חדשים שהם לא 64 ביט?! תשובה: כבר כמעט לא אם בכלל.

אולם עדדין בשום תוכנה\מערכת הפעלה\משחק אין שימוש ל-64 ביט ובכל זאת לא תראה היום מישהו שקונה מחשב עם 32 ביט, למה? כי אם מייצרים 64 ביט ולא מפסיקים את הייצור שלו כנראה שזה באמת יותר טוב ויהיה לו שימוש לעתיד.

כנ"ל על הכפטלי ליבה אם ואינטל מתכננים מרובעי אז כנראה שהכפול הוא כפי שנאמר להעיל מעבדחזק בהרבה משאר המעבדים שמה לעשות נכון להיום כמו טכנולוגית ה-64 ביט אין לו שימוש אבל מחשב לא קונים לחצי שנה הקרובה אלא למספר שנים טובות ואם אתה רוצה שהוא יחזיק טוב את המספר השנים האלה אתה חייב אבל חייב לקחת כפול כי יותר ויותר משחקים יצאו בעתיד תומכים בטכנולוגיה הזאת שהחד ליבתים מאוד יתקשו נגדם ויהיה לדעתי הפרש ביצועים אדיר.

לעומת זאת קח את ה-7800gt וקח את ה- 7800gtx יש הבדל אני לא יגיד שלא אבל בהחלט לא הבדל שמצדיק תוספת של לפחות 600 ש"ח בהחלט לו בכסף הזה קח כפול ומתי שהכרטיס לא יחזיק טוב תוסיף עוד אחד כמוהו שבטח עד אז כבר ירד המחיר פלאים ותכפיל את הביצועים.

טוב איין לי הרבה מה להגיד אחרי זה חוץ מזה שוואלה טעיתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...