מה יותר משתלם לקחת מעבד 32 ביט או 64 ביט? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר משתלם לקחת מעבד 32 ביט או 64 ביט?

MasterDK

Recommended Posts

מר "מעבדת מחשבים יהוד" (או איך שלא תקרא לעצמך בזמן הקרוב). אמרתי לך בעבר ואני אחזור על עצמי שוב, תקרא מאמרים באינטרנט כי אתה חוזר ומדבר מדבר שטויות בכמות שלא תבייש את הוריקן קתרינה!

יש לך מן אופי שכזה להתנצח על כל דבר קטן וכתוצאה מכך הפכת דיון שהיה יכול להסתיים לאחר עמוד אחד או אפילו מספר תגובות לדיון באורך 4 עמודים ללא מטרה ותכלית! - דבר ראשון, בדקות הקרובות כל התגובות הלא קשורות ימחקו, כמו-כן אני מזהיר אותך ודורש ממך להפסיק זאת לאלתר אחרת תענש בחומרה ולו בגלל העובדה שההתנצחויות שלך מסיטות את הדיון ממטרתו המקורית, בדיוק כפי שקרה כאן.

ועכשיו, כדי לענות לך על מספר שאלות בתקווה שתבין שאתה טועה:

1) הפסיקה את ייצורם של כל המעבדים ל-Socket A לפני מספר חודשים! - מה שאתה רואה כרגע בשוק אלו מעבדים שיוצרו לפני מספר חודשים מאחר ומרגע הפסקת תהליך ייצור ועד לרגע העלמות המעבדים לוקח חודשים רבים ואפילו שנה!

2) לא רק שהמחירים של מעבדי Athlon 64 או Sempron 64 הם לא בשמיים אלא שהם אפילו זהים ו/או נמוכים משל אחיהם הגדולים התומכים ב-32 ביט בלבד! [ע"ע Athlon XP או Sempron 32]

3) אינטל בהדרגה מעבירה את פס הייצור של כל המעבדים, סדרת 5xx, סדרת 6xx ואף סידרת Celeron D לתמיכה ב-64-ביט. תחילה נדרשת לשלם פרמיה גבוהה אבל עם חלוף הזמן הפרמיה הזו הולכת וקטנה והיום בחלק מן הסדרת ההבדל בין מעבד התומך ב-32-ביט בלבד לבין מעבד דומה התומך ב-64-ביט הוא קטן עד כדי אפסי!

4) כל מעבדי 64-ביט שקיימים בשוק השולחני, בין אם הם של או של אינטל הם בעלי תמיכה אחורנית ל-32-ביט.

אז עכשיו, אחרי שהסברתי כמה נקודות חשובות שכל בר-דעת צריך וחייב לדעת אותן אני דורש ממך להפסיק עם השטויות!

אתה יכול לקחת מעבד Athlon 64 3200+ או מאידך Pentium 4 531, להרכיב אותם על לוח-אם מתאים ועם שאר החומרה המתאימה ולהתקין מערכת הפעלה חלונות XP רגילה לחלוטין והמחשב ירוץ בדיוק כמו שצריך. כך, לא רק שהענקת ללקוח שלך מחשב טוב ועדכני אלא גם השארת בפניו את האופציה פתוחה לשדרג לחלונות XP בגרסת 64-ביט אם הוא אי פעם ירצה. דבר שלחלוטין לא יכולת לעשות עם Athlon XP או Pentium 4 530 שאינם תומכים ב-64-ביט והמחיר שלהם בשוק לא רק שאינו נמוך מאלו שכן תומכים ב-64-ביט אלא אף יכול להיות גבוה יותר! [לפחות במקרה של Athlon XP שכן נוטה להעלות מחירים למעבדים מסויימים כשהיא רוצה לדחוף אחרים באותה פלטפורמה או פלטפורמה שונה לחלוטין].

בקיצור, אדוני היקר, אני לא יודע לגבי העסק שלך אבל הראיה שלך מבחינה טכנולוגית לוקה בחוסר ואני באופן אישי לא ממליץ לאף אחד שאני מכיר לרכוש מחשב אם הוא מנסה לדחוף לי מוצר שעבר זמנו!!

אני מזהיר אותך לא להגיב יותר בדיון זה שכן אם תמשיך להגיב אני אמחק את כל התגובות הלא קשורות על מנת שהדיון יחזור למסלולו המקורי. - פשוט תקרא את מה שכתבתי לך ותפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקחת 64 ולהתקין עליו WINXP אז אין לי בעיה מבחינת דריירברים

השאלה היא מה יותר שווה לקנות 32 או 64

שימו לב איך יכולתם לגמור את הדיון הזה בעמוד אחד [!!] אם הייתם מגיבים על השאלה הנ"ל של הבחור [שאלה שלמעשה הוא שאל עוד מפתיחת הדיון אבל חלקכם לוקים בבעיה בהבנת הנקרא או סתם מחפשים להתנצח ולריב] כך:

הפרש המחירים בין מעבד P4 530 שתומך ב-32-ביט בלבד לבין מעבד P4 531 שתומך ב-64-ביט (וכמובן תמיכה אחורנית ב-32-ביט) הוא קטן עד כדי אפסי (תלוי בחנות ממנה תקנה) כך שעדיף לרכוש מעבד התומך ב-64-ביט ואם בעוד חצי שנה יהיו מספיק דרייברים לצורך התקנת והפעלת מערכת הפעלה WIN X64 כשורה הרי שתוכל להשאיר בפניך את האופציות פתוחות לשידרוג ל-64-ביט.

מה היה יותר קשה מזה? מה? - אלוהים, אתם יכולים לשגע פילים עם השטויות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שהיית צריך לשאול הוא לקנות דואל קור או 64 ביט רגיל .... כי בכול מקרה צריך לעבור לדור הבא (השאלה הוא איזה ). בעיניין להוציא טכנולוגיות שיהיה להם תמיכה רק בעוד כמה שנים זה לא חדש. כי אם יצא תוכנה שתתמוך רק בחומרה היקרה ביותר או חומרה שצריכה לצאת לשוק החברה תפשוט את הרגל וכולנו נפסיד מזה. לכן השאלה היא אם זה לא קצת מוקדם מדי לשחרר חומרה מסויימת או לא כי הרבה פעמים לוקח איזה 4-5 שנים עד שהתוכנה מנצלת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...