מה יותר משתלם לקחת מעבד 32 ביט או 64 ביט? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר משתלם לקחת מעבד 32 ביט או 64 ביט?

MasterDK

Recommended Posts

כרגע יש לי את המפרט הבא:

Intel pentium 4 3.0 Prescott 32 bit

Asus לא משנה כרגע הדגם

2*512 גם לא משנה המהירות והחברה

אני לא מעוניין לקבל ביקורת על המפרט או הצעות אחרות למפרט וכו' אלה אני רוצה שתתמקדו בשאלה שלי מה יותר משתלם מבחינת ביצועים (לא מבחינת תשלום) ל 4-5 השנים הקרובות מעבד 32 ביט או 64 ביט (אני לא מעוניין בשידרוג במשך 4-5 השנים הקורובות)

במקרה ואני לקוח 64 ביט אני חייב לקחת לאוח אם אחר וזיכרונות שכל זה + תוספת של 90$

אז מה יותר שווה להוסיף את ה 90$ (שאין לי בעיה להוסיף) וקחת 64 ביט או להישאר אם 32 ביט? אני חוזר שוב אני לא מעוניין בתשובות כמו קח 32 אחרי שנה תשדרג אני לא מתכוון לשדרג/להחליף/לקנות מחשב חדש או חלקים בודדים (רק אולי כרטיס מסך) במשך 4-5 שנים הבאות.

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרגע ישומים תומכים 64 ביט, למרות זאת בעתיד יהיו והבנתי שמדובר בתוספת של 20% לביצועים.

לידע כללי אנשים משלמים תוספות הרבה יותר משמעותיות מ90$ על מנת לקבל יתרון ביצועים קטן יותר.

ולכן אני ממליץ ללכת על ה64 ביט.

http://www.tomshardware.com/cpu/20050221/prescott-11.html

ישנו יתרון ל 64 ביט כפי שניתן לקרוא בכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי את המפרט הבא:

Intel pentium 4 3.0 Prescott 32 bit

Asus לא משנה כרגע הדגם

2*512 גם לא משנה המהירות והחברה

אני לא מעוניין לקבל ביקורת על המפרט או הצעות אחרות למפרט וכו' אלה אני רוצה שתתמקדו בשאלה שלי מה יותר משתלם מבחינת ביצועים (לא מבחינת תשלום) ל 4-5 השנים הקרובות מעבד 32 ביט או 64 ביט (אני לא מעוניין בשידרוג במשך 4-5 השנים הקורובות)

במקרה ואני לקוח 64 ביט אני חייב לקחת לאוח אם אחר וזיכרונות שכל זה + תוספת של 90$

אז מה יותר שווה להוסיף את ה 90$ (שאין לי בעיה להוסיף) וקחת 64 ביט או להישאר אם 32 ביט? אני חוזר שוב אני לא מעוניין בתשובות כמו קח 32 אחרי שנה תשדרג אני לא מתכוון לשדרג/להחליף/לקנות מחשב חדש או חלקים בודדים (רק אולי כרטיס מסך) במשך 4-5 שנים הבאות.

תודה רבה על העזרה

אם אתה מתכנן להחזיק 4-5 שנים אז תתחיל לחשוב בכיוון של כפול ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרגע ישומים תומכים 64 ביט, למרות זאת בעתיד יהיו והבנתי שמדובר בתוספת של 20% לביצועים.

לידע כללי אנשים משלמים תוספות הרבה יותר משמעותיות מ90$ על מנת לקבל יתרון ביצועים קטן יותר.

ולכן אני ממליץ ללכת על ה64 ביט.

http://www.tomshardware.com/cpu/20050221/prescott-11.html

ישנו יתרון ל 64 ביט כפי שניתן לקרוא בכתבה

בטח שיש ישומים שתומכים ב64 ביט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מחיר משתלם יותר לקחת 64 ביט כי הפרשי המחיר בינו ל 32 נמוכים ביותר.

מה שכן מעבדי ה 64 על מערכות הפעלה של 64 הביצועים שלהם הרבה פחות טובים מה WIN 32 .

תקנה San siego מעבד מצויין וקר E4 .

90nm

L1-Cache: 64 + 64 KB (Data + Instructions)

L2-Cache: 1024 KB, fullspeed

MMX, Extended 3DNow!, SSE, SSE2, SSE3, AMD64, Cool'n'Quiet, NX Bit

Socket 939, HyperTransport (1000 MHz, HT1000)

VCore: 1.35 V or 1.40 V

Power Consumption (TDP): 67 Watt max

First Release: April 15, 2005

Clockrate: 2200 - 2400 MHz

מעבד מעולה קריר .

חלקה הלא קשור של התגובה שגרר את הדיון לנושא אחר נמחק ע"י מנהל באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה64 הוא כדאי, למרות שלא תראה שום הבדל ביצועים בינו לבין ה 32 על מערכת הפעלה שלא תומכת 64.

המע' שתומכת(חוץ מLINUX) היא ה WINDOWS 64 שלא בשלה לשימוש.

למרות זאת אני מניח שה תהיה בשלה יותר ומוצלחת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או במילים אחרות, אף אחד לא חוזה את העתיד... מדברים על כשהטכנולוגיה (מבחינת תוכנה) תהיה בשלה יותר, אז יגיעו לשיפור של מספר בודד של עשרות אחוזים (וגם זה רק בחלק מהמקרים), בפועל, לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבו אני רואה שהבנתם את הנקודה תודה על התגובות

AMD San Diego

רק לצורך הדגמה:

לפני 6 שנים ב 1999 קניתי את המחשב שממנו אני רושם אז הוא עלה לי מלא כסף (לא משנה כמה) והוא נחשב לאחד הטובים המחשב הוא פנטים 3 800 אם כ.מסך TNT2 וזיכון 128 אף אחד אז עוד לא ידע שבעוד 4-5 כבר יצאו מעבדי פנטיום 4 ועוד יותר טוב כבר יצאו מעבדי 64 ביט ואפילו יותר טוב מעבדים כפולי ליבה (כן שים לב 3 סוגים של מעבדים במשך 6 שנים). אף אחד לא יודע שנגיע לזיכרון פנימי של כ 4 גיגה. אף אחד לא חשב שנגיע לכרטיסי מסך שיוכלו לשלב בין שתי מסכים אם טכנולוגיית וחיבור PCI-E אבל זה קרה. אז שלא יפתחו תוכנות אם תמיכה ל 64 ביט אני לא מאמין.

נומרה בראשי עוד שאלה:

אם אני לוקח 64 ובמקרה וזה לא יעזור לי לא יצאיו תוכנות אם תמיכה ב 64 בעוד 5-6 שנים או יקרה משו אחר יצאו נגיד מעבדי 128 לא יודע אז ה 64 שלי יתפקד באותה צורה כמו 32 או שהוא יהיה יותר איטי/מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...