מה אתם אומרים על הthermaltek soprano? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הthermaltek soprano?

Kill-Bill

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה?

לאיך שה Armor מועתק מה CoolerMaster CM Stacker?

מאיך שה TT Beetle דומה בצורה מוזרה לקירור של Asus?

בכל מקרה תחפש פעם פירסמו תמונות עם כל ההעתקות של TT

והקטע הוא שה Armor אפילו לא מגיע לחצי מהאיכות של ה Stacker

ועולה יותר

הbeetle לא בדיוק דומה לקירור של ASUS ...

זה אותו הדבר ! כל ה"העתקות" שאתה מעלה בכל הזדמנות שניתנת לך ... יש עיצוב כלשהו , ויש יצרנים מסויימים , שמוכרים את אותו העיצוב לחברות שמפיצות אותו .

קח לדוגמא את האנרמקס האגדי , 710 , וקח את האנטק 1030 , וקח את הTT הXASER 1000 או איך שלא קראו לו , מאלומיניום ... מה מועתק ממה בדיוק ?

אנטק הרי לא מייצרים שום דבר , וגם לא אנרמקס , וגם לא ... מה הפלא ?! TT !

זה שלאנטק יש הטבעה בתוך המארזים made in usa ... עשו לי טובה . אם כבר מדברים על overpriced , אז זה אנטק .

אבל לא זאת הנקודה .

הARMOR ... לא מגיע לחצי איכות מהstacker - אתה במו עיניך ראית את 2 המארזים ? נגעת בהם ? ראית איכות בנייה ? ואני לא מדבר מתמונות . אז הסטאקר מאלומיניום , זה הופך אותו סהכ לקל יותר , לא לטוב יותר . התכנון הפנימי הוא אותו תכנון שתוכנן על ידי יצרן מסויים ונמכר לחברה זו או אחרת .

לצורך העניין , המארז החדש של TT , המפלץ הזה , http://www.thermaltake.com/xaserCase/taichi/taichirmenu.htm ?

חיקוי של מה הוא בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הbeetle לא בדיוק דומה לקירור של ...

זה אותו הדבר ! כל ה"העתקות" שאתה מעלה בכל הזדמנות שניתנת לך ... יש עיצוב כלשהו , ויש יצרנים מסויימים , שמוכרים את אותו העיצוב לחברות שמפיצות אותו .

קח לדוגמא את האנרמקס האגדי , 710 , וקח את האנטק 1030 , וקח את הTT הXASER 1000 או איך שלא קראו לו , מאלומיניום ... מה מועתק ממה בדיוק ?

זה שלאנטק יש הטבעה בתוך המארזים made in usa ... עשו לי טובה . אם כבר מדברים על overpriced , אז זה אנטק .

אבל לא זאת הנקודה .

הARMOR ... לא מגיע לחצי איכות מהstacker - אתה במו עיניך ראית את 2 המארזים ? נגעת בהם ? ראית איכות בנייה ? ואני לא מדבר מתמונות . אז הסטאקר מאלומיניום , זה הופך אותו סהכ לקל יותר , לא לטוב יותר . התכנון הפנימי הוא אותו תכנון שתוכנן על ידי יצרן מסויים ונמכר לחברה זו או אחרת .

לצורך העניין , המארז החדש של TT , המפלץ הזה , http://www.thermaltake.com/xaserCase/taichi/taichirmenu.htm ?

חיקוי של מה הוא בדיוק ?

מסכים איתך בכל מילה.

אגב,-הלינק שהבאת למארז הנ''ל , אני לא חושב שזה חיקוי של אף מארז , כי זה המארז היחדי שקיים בעיצוב הזה שמתלבש על ראידטור+משאבה אם שתי מאווררי 120 מ''מ רצחניים ;) ,וראידטור מצוין נראה.

אגב,LiorP23 ,שאתה מגיב פה בפעם הבאה,אל תשכח להביא לינק ל"WinGO".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין לזכות טרמל-דרעק, שהם כלל לא העתיקו את ה-Golden Orb 2 מה-Zalman 7x00, את ה-Rocket מה- RESERATOR1 של Zalman, את ה-Tsunami מה-WaveMaster של CoolerMaster, את ה-Beetle מ-StarIce של ASUS.

הם דומים באופן מקרי...

בדיוק מה שאמרתי

יש לך במקרה את התמונה עם כל המוצרים שטרמל-דרעק לא העתיקו אלא סתם דומים באופן מוזר?

חייזר

http://www.thermaltake.com/xaserCase/WinGo/v7000d.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הbeetle לא בדיוק דומה לקירור של ...

אבל לא זאת הנקודה .

חיקוי של מה הוא בדיוק ?

45view2.jpg

מצא את ההבדלים ::) אותה הגברת בשינוי הדרת(וצבע ;))

case1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45view2.jpg

מצא את ההבדלים  ::) אותה הגברת בשינוי הדרת(וצבע ;))

case1.jpg

הבנאדם צודק אנשים

אחד משתמש בהיטסינקים והשני משתמש בקירור מים

חוץ מזה ומהצבעים אין הרבה שוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאמרתי

יש לך במקרה את התמונה עם כל המוצרים שטרמל-דרעק לא העתיקו אלא סתם דומים באופן מוזר?

Golden ORB2 VS ZALMAN 7000

200.jpg

cnps7000.gif

WaveMaster VS. Tsunami (אפילו השם דומה:)

sna.jpg

wavemaster.jpg

Rocket VS RESERATOR1

img_-820179597_0.jpg

Zalman_Tech_Water_Cooling_Case_Cooler_RESERATOR1_-resized200.jpg

ARMOR VS CM STACKER

va8000bws-b.jpg

07.jpg

ובפינתנו לילדים, מצא את ההבדלים...

4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא את המארזים של TT סתם יקרים ובאמת רובן מועתקים ועוד נמכרים במחירים יותר גבוהים פשוט בושה.

יש ל TT מוצרים טובים אבל זה רק כי אין לכולם אופציה וכוח לעשות סקר שוק ולמצוא את המוצר המקביל מחברה אחרת... בוא נגיד ככה השם של TT נותן להם יותר כבוד מהמוצרים שלה.

החברה הזו פשוט נהפכה למותג ממסוחר היטב ואנשים מעדיפים לזרוק עוד 200 שקל בשביל שזה יהיה "TT"

אישית... הדבר היחיד שמצאתי שהם באמת עשו טוב זה ה Big Typhoon ... המאווררים שלהם שיקריים (המיוחד הקטנים יותר) כי 120 גם ככה לא עושים רעש בקושי... והם מעתיקים כמעט כל להיט שהם חושבים שיוכלו לשנות קצת ולמכור ביותר כסף.

רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...