פרופיל צבאי !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרופיל צבאי !!!

shon

Recommended Posts

אהלן חברה!!!

אני צריך עזרה: אני כרגע עומד ללכת לצו ראשון ואני צריך לדעת איך להוריד פרופיל על מנת להתקבל ליחידות או פרוייקטים טכנולוגיים, והעיקר

לא לקרבי!!!

אשמח אם משהו יעזור לי בנושא או אפילו יקשר אותי לאתר בתחום.

תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך נימאס לי  :pissed: מהאנשים האלה למנסים לצאת מהצבא כשיש אנשים שכימעט הולכים מכות עם המפקד של הלשכת גיוס כדי להגיע לקרבי

הצבא ימצא לך מקום מתאים אל תילחם בזה אתה סתם תצא מפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד שאתה מעדיף לא להגיע לקרבי (מעדיף! אל תגיד לא רוצה - זה יוריד לך קב"א), ולא ישימו אותך בקרבי.

כל כך נימאס לי :pissed: מהאנשים האלה למנסים לצאת מהצבא כשיש אנשים שכימעט הולכים מכות עם המפקד של הלשכת גיוס כדי להגיע לקרבי

הוא לא מנסה לצאת מהצבא, הוא פשוט לא רוצה קרבי. זאת טעות נפוצה מאוד - אנשים חושבים שאם יש להם פרופיל קרבי אז ישימו אותם בקרבי. אין להם מושג עד כמה חשוב הראיון האישי בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד שאתה מעדיף לא להגיע לקרבי (מעדיף! אל תגיד לא רוצה - זה יוריד לך קב"א), ולא ישימו אותך בקרבי.

הוא לא מנסה לצאת מהצבא, הוא פשוט לא רוצה קרבי. זאת טעות נפוצה מאוד - אנשים חושבים שאם יש להם פרופיל קרבי אז ישימו אותם בקרבי. אין להם מושג עד כמה חשוב הראיון האישי בנושא הזה.

מצטער, אבל אתה מדבר שטויות. לא רק שאתה טועה, אתה גם מטעה את הבחור.

אם יש לך ידע, תענה לאנשים. אם אתה לא יודע, אל תנסה סתם לענות.

הראיון האישי קובע דבר אחד בלבד- צד"כ (ציון דרך כללי), שהמקסימום בו הוא 40 (ברח לי המינימום)

שום דבר מהראיון האישי לא עובר קדימה. ולמה אני מתכוון?

המראיינת רושמת לעצמה נקודות על האופי שלך, על המוטיבציה שלך ועל דברים נוספים. מלבד הנקודות האלו שום דבר לא עובר הלאה. זה שתגיד שאתה מעדיף לא יעבור הלאה לידיעה של מישהו, הדבר הזה ישאר בחדר עם המראיינת, שרק תוריד לך בציון הצד"כ על חוסר מוטיבציה.

חוסר המוטיבציה הזה לא קריטי, אבל חבל לפגוע לעצמך בקב"א סתם (הצד"כ הוא מרכיב בקב"א- קבוצת איכות, מידה לפיה הצבא מסווג אנשים). הקב"א הוא המפתח שלך לכל מקום שתרצה, בערך.

הראיון האישי לא קשור בגרוש להצבה עורפית או קרבי.

הדבר היחיד שמהווה פקטור בהצבה הוא הפרופיל הרפואי שלך. מעל 64 זה נחשב קרבי, וזה אומר שאתה ב99% מהמקרים תהיה מיועד ליחידת שדה כזו או אחרת, כל דבר שמוגדר קרבי, אלא אם כן עברת מיונים מוקדמים לתפקיד טכנולוגי ואז אתה תגיע לשם.

לרקורד- מודיעין הוא החיל המרכזי (וכמעט היחיד) שמקבל אליו אנשים בעלי פרופיל קרבי לתפקידים לא קרביים (טכנולוגיים או מודיעיניים).

לגבי הורדת הפרופיל- תתבגר, ותפסיק להיות מפונק.

אם אתה מספיק טוב כדי להגיע לתפקיד טכנולוגי, אתה תתקבל אליו גם בלי הורדת פרופיל.

זה שאתה מוריד פרופיל, ממש לא אומר שאתה תגיע לתפקיד טכנולוגי. זה פשוט פותח לך את האפשרות להיות בממר"ם, וגם כדי להגיע לשם צריך כישורים.

אני אישית מאחל לך להרקב באיזה תפקיד פקידותי אם אתה מוריד פרופיל, אבל זו הדעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...