בעיה עם הבטריה של ה X5L - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הבטריה של ה X5L

GhostCow

Recommended Posts

קראתי בפורום אחר שהניסויים שעושים החברות למדוד אורך חיים של הם בד"כ על ווליום 1 ואמפי3 64KBPS ככה שבממוצע האורך חיים אם אתה משתמש נורמלי אמור להיות 18 שעות בX5L ואם מבטיחים 15 שעות בX5 אז זה בפועל רק 8 או 6....

BullShit Man It Is BullShit

למה אתה חושב כה ? חבל שסתם תזרוק שטויות לאוויר ותטעה את האנשים .

אתה לא הסתמכת על שום מקור מידע מהימן. במקרים של אמירות כאלו יש לצרף לינק.

***אני לא אומר שיש לו בידיוק 35 אולי 30 שעות ניגון אבל אין סיכוי שזה נבדק על ווליום אחד ו 64KBPS. ***

אם אני לא טועה באחד הדיונים הקודמים נאמר שהסטנדרט של בדיקת שעות הניגון של נגן היא על ווליום האמצע ועל 128KBPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, היה לי X5 לארבעה ימים מאחר וה H10 6GB שלי היה בתיקון אצל eCost, אני שמעתי קבצי FLAC וגם 320 CBR ו VBR, תוך כדי שמיעה אני התעסקתי עם המכשיר מדי החלפת שיר, שיניתי אקולייזרים ובדקתי פיצ'רים והכל. אחרי כל הפעולות הללו השארתי אותו על השולחן ונתתי לו לרוץ על RANDOM PLAYLIST, כל שעה באתי לבדוק באיזה שיר הוא, ואם זה שיר טוב אז נשארתי לשמוע =) הסוללה הספיקה לי ל 11 שעות וכמעט חצי שעה. אז או שאתה עושה משהו לא בסדר, או שאתה לא סוגר את המסך LCD (תאורת מסך) או שדפקת את המכשיר ו\או את הסוללה של המכשיר.

האפשרות הסבירה ביותר לדעתי היא שקיבלת את ה X5 ולא את ה X5L.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, היה לי X5 לארבעה ימים מאחר וה H10 6GB שלי היה בתיקון אצל eCost, אני שמעתי קבצי FLAC וגם 320 CBR ו VBR, תוך כדי שמיעה אני התעסקתי עם המכשיר מדי החלפת שיר, שיניתי אקולייזרים ובדקתי פיצ'רים והכל. אחרי כל הפעולות הללו השארתי אותו על השולחן ונתתי לו לרוץ על RANDOM PLAYLIST, כל שעה באתי לבדוק באיזה שיר הוא, ואם זה שיר טוב אז נשארתי לשמוע =) הסוללה הספיקה לי ל 11 שעות וכמעט חצי שעה. אז או שאתה עושה משהו לא בסדר, או שאתה לא סוגר את המסך LCD (תאורת מסך) או שדפקת את המכשיר ו\או את הסוללה של המכשיר.

האפשרות הסבירה ביותר לדעתי היא שקיבלת את ה X5 ולא את ה X5L.

כמו שאתה אומר " התעסקת" עם המכשיר זה כבר מוריד מזמן הבטרייה כי המסך דלק וגגם תלוי באיזה עוצמה שמעת, ואיזה אקולייזרים הפעלת, ואיזה קבצים שמעת כל אלה מורידים מזמן הסוללה ולכן יפה שהמכשיר "שרד" 11 וחצי שעות לא הרבה מכשירים מסוגו היו עומדים בז אפילו קרוב למה שהוא עמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, פשוט דייייייייייייייייי ויכוח דבילי...

בכל מקרה, אצלי זה היה ככה, בהפעלות הראשונות הנגן לא הגיע לפונטציאל שלו, רק אחרי כמה טעינות הוא הגיע למלוא היכולת שלו...

וזה נכון שכדאי לפני הפעלה ראשונה (אפילו אם זה לבדוק מה המצב בטרייה), לבצע הטענה מלאה לפני שנוגעים בו אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על לווליום אחד לא אבל 64 KBPS כן

זמן ה של הX5 הוא לפי 64 KBPS!!

בסדר אבל זה לא צריך להיות משמעותי עד כדי כך ששמיעה ב128 תגרום לנגן לנגן רק 18 שעות....זה מוגזם שעות הניגון ברמות כאלו לא ירדו מ 30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יעשה עוד כמה ניסויים אחרי שאני מטעין כמה פעמים...

באותו פורום שדיברתי עליו גם כן אמרו שלוקח כמה טעינות עד שהבטריה "מתחממת" אז עוד כמה שבועות אני יינסה שוב... אבל זה לא סותר את העובדה שהניסויים שעושים החברות במכשיר מנצלים מינימום כוח ממנו...

טודע על הטיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...